Nauka pliki do pobrania oprogramowania

CNC Simulator Alpha
Przydatny program Symulator CNC jest używany do symulacji ścieżki, który jest używany przez tokarki CNC dla danego programu. Właściwie jest to symulator Computer Numerical Control (CNC) maszyn CNC. Obsługuje symulacji dwuwymiarowej.
 
247

Oprogramowanie typu Freeware
UTM Calculator 1.81
Kalkulator UTM to prosta aplikacja, która przekształca Geographic-współrzędnych (lat / lon) i UTM-coordinates.
 
231

Do darmowego wypróbowania
PyroSim 2008.1.0725
PyroSim jest graficzny interfejs użytkownika dla Fire Dynamics Simulator (FDS). Jest on używany do tworzenia symulacji pożaru, który dokładnie przewidzieć ruch dymu, temperatury i stężenia toksyn w czasie pożaru. Najważniejsze funkcje PyroSim
 
174

Do darmowego wypróbowania
TachoSafe Lite 1.1.200
TachoSafe Lite - tachografu cyfrowego dane oceny software.Main Cechy: - prosty, łatwy w użyciu graficzny interfejs użytkownika, ochrona danych z nazwy użytkownika oraz hasła, Pobierz drivercards z zewnętrznego smartcard reader-pliku importu dla
 
172

Oprogramowanie typu Freeware
quickLoad 3.6.0.7
Teraz można importować informacje z programu QuickDESIGN do dla QuickLoad analizy balistycznej-zewnętrzne i interior.
 
149

Do darmowego wypróbowania
SAS.Planet 100707
Teraz można nie tylko do pobrania, ale można również wyświetlić, nawet bez połączenia z Internetem o wysokiej rozdzielczości zdjęć satelitarnych i map za pomocą konwencjonalnych niesamowitą aplikację SAS.
 
125

Oprogramowanie typu Freeware
Google Earth 7.1.1.1888
Google Earth stawia informacji geograficznej planety na pulpicie. Jest on używany do planowania podróży, coraz jak dojechać, znalezienie domu lub mieszkania, znalezienie lokalnego biznesu i odkrywania świata. Jego użycie pozwala zobaczyć egzotyczne
 
107

Oprogramowanie typu Freeware
Hattrick Organizer 1.424
Każdy może zobaczyć bilety, ale trzeba zarejestrować konto użytkownika przed dodaniem nowych problemów lub uwag.
 
105

Oprogramowanie typu Freeware
SkyNET 0.1.1
 Możesz użyć najlepszego programu astronomicznego Skynet dla wiedząc o gwiazdach katalogu SAO, a także nazw konstelacji i linii. Jest kompatybilny z Linuksem i jest rozpowszechniany na licencji GNU LGPL.
 
97

Oprogramowanie typu Freeware
PLC Training - RSlogix Simulator 4.32
Nowa wersja PLCTrainer 4,32 wykorzystuje RSLogix wygląd Ladder Logic i czuć, a obecnie obejmuje analogowe instrukcji, obszar, który nie został pominięty przez większość materiałów PLC szkoleniowych.
 
92

Demo
Acupuncture open point 1.2
W tej samej aktywności południka pewnym momencie otwiera moment czasu jest głównym źródłem wymiany energii w organizmie.
 
91

Do darmowego wypróbowania
ACD/ChemSketch 11.01 build 224
ACD / ChemSketch freeware jest popularny i wszechstronny pakiet rysunek chemiczne, przeznaczone do użytku domowego i edukacyjnych.
 
90

Oprogramowanie typu Freeware
GraphPad InStat 3.06
  Poręczne oprogramowanie GraphPad Instat sprawia, analizy danych, nawet dla początkujących bardzo łatwych ma przyjazny dla użytkownika interfejs, który jest bardzo prosty w użyciu dla każdego.
 
89

Do darmowego wypróbowania
TreeView X 0.5
Możesz użyć wygodnym aplikacja TreeView X do odczytu i wyświetlania plików w formacie NEXUS i drzewo Newick. Jest kompatybilny z systemem Linux oraz UNIX, Mac OS X i platformy Windows.
 
88

Oprogramowanie typu Freeware
VisSim 7.0A17
VISSIM jest językiem schemat blokowy do tworzenia złożonych nieliniowych systemów dynamicznych.
 
86

Do darmowego wypróbowania
Fungraph function graphs 1.7
W domu lub w klasie, FunGraph nadaje się zarówno do nauki i nauczania. Opis-5 typów wykresów funkcji: - Single-odcinkowo-Parametric-Polar-Multiple-wklej wykresy w Twoim słowie druk wykresie procesorami i jej funkcji.
 
86

Do darmowego wypróbowania
CyberSky 4.0.7 Full Product, 30-User License (Download) 4.0.7
CyberSky jest dokładny, a jednocześnie łatwy w użyciu planetarium program, który zapewnia doskonały sposób, aby dowiedzieć się o astronomii i poznać niebo widoczne w odległej przeszłości, teraźniejszości i dalekiej przyszłości.
 
81

Do darmowego wypróbowania
DNA Strider 1.59.1
 DNA Strider? Został zaprojektowany, aby pomóc DNA Strider użytkownikowi, aby ich dane się i wykonać kilka podstawowych funkcji analizy DNA. Język programu? Jest prawdziwe podstawowe. Jest w stanie importować klasyczne DNA Strider 1.2.1 plik i
 
81

Oprogramowanie typu Freeware
Digital-Simulator 5.5.7
 Cyfrowy Simulator jest łatwy w obsłudze aplikacja, która pozwala naszkicować układ PCB przy użyciu paska narzędzi elementów obwodów cyfrowych, w tym przerzutniki, bramki logiczne, przełączników i wskaźników.
 
81

Oprogramowanie typu Freeware
Faradays Law 2.01
Zapal żarówkę machając magnes. Ta demonstracja Prawo Faradaya pokazuje, jak zmniejszyć rachunki za moc kosztem rachunku spożywczym.
 
80

Oprogramowanie typu Freeware