Nauka pliki do pobrania oprogramowania

QSys 1.0.0.0
Program ten umożliwia szybkie określenie kwestionariusza, wprowadzania danych, zgodnie z podaną definicją, import / eksport z / do plików tekstowych, przywóz z innych plików danych i porównanie dwóch plików danych.
 
4

Oprogramowanie typu Freeware
CE CALC - Hydraulics Calculator 2.0
Civil Engineering projektowanie hydraulika program obliczeniowy - obejmuje obliczenia dla hydrologii, kanałach otwartych, deszczowej spływu, przepustów, kanalizacji grawitacyjnej (sanitarnej i kanalizacji burzowej), design wodociąg, kanalizacja sieci.
 
3

Do darmowego wypróbowania
AquaSea 1.0
AquaSea dla oprogramowania Windows jest potężnym i łatwym w użyciu programem elementów skończonych do rozwiązania przepływu w rzekach pływów problemów przepływów w ujściach rzek i obszarów przybrzeżnych, krążenie jezioro i problemy obejmujące.
 
3

Do darmowego wypróbowania
Square Proximity 1.0
Demonstruje użycie kwadrat zbliżeniowego algorytmu. Losowanie kwadraty na formie za pomocą pewnych technik z Drawing.Drawing2D nazw. Ponadto pokazuje, jak otworzyć określony folder katalogu za pomocą Eksploratora Windows. Niektóre całkiem przydatne
 
3

Oprogramowanie typu Freeware
WavePacket 4.7.1
WavePacket to pakiet programu MatLab do symulacji numerycznej mechaniki kwantowej WavePacket dynamiki dla odróżnienia cząstki.
 
3

Oprogramowanie typu Freeware
StackApplet 1.5
StackApplet to niewielka aplikacja, która wykorzystuje nowe ramy AppIndicator aby wyświetlić aktualizacje statusu i nowe informacje na temat kont Exchange stosu.
 
3

Demo
Texas Prenuptial Agreements 3.1
Texas Umowa przedślubne stwierdza swoje prawa, aktywa, zadłużenie i mienia przed małżeństwa i Szczegóły podziału majątku w przypadku rozwodu.
 
3

Oprogramowanie typu Freeware
Sword Tamer 1.00
Czytasz Biblię regularnie dla duchowego rozwoju Wiesz, że powinno, ale tak wiele planów biblijne czytania są mało elastyczne i trudne do naśladowania.
 
3

Do darmowego wypróbowania
AEvolution 0.10
AEvolution jest sztuczny symulator życia, symulowanie (multi) komórkowej praktyk za pomocą algorytmu genetyczne. Wiele samolotów mogą być połączone poprzez albo lokalne. Opis: Sztuczny lifeGenetic algorytm
 
3

Oprogramowanie typu Freeware
MV I/O Text File Source 3.1
Filtr DirectShow, który ładuje plik tekstowy w celu zwalczania innych filtrów przez połączenie wejść / wyjść.
 
2

Do darmowego wypróbowania
QuatView 2.7.3976.42109
Wizualizacja Quaternion i program do konwersji dla Windows. Zawiera grafiki 3D OpenGL w czasie rzeczywistym, odtwarzanie pliku quaternion i serwera do odbioru i wyświetlania danych quaternion z komputerów zdalnych za pośrednictwem sieci TCP.
 
2

Oprogramowanie typu Freeware
3D Vektor 1.0
To oprogramowanie zostało zakodowane z Delphi 4.0 z edytorem można wprowadzić dane dla obiektu 3D: Wystarczy określić kilka punktów (PX), wprowadzając współrzędne (x, y, z) dla każdego punktu. Następnie opisać co 2 punkty, które chcesz połączyć z
 
2

Oprogramowanie typu Freeware
EnergyRB for Linux 1.0
EnergyRB pozwala na łatwe wyszukiwanie i wyświetlanie wartości własne energii i funkcje własne dla jednowymiarowego czasu niezależne równania Schroedingera.
 
2

Oprogramowanie typu Freeware