Nauka pliki do pobrania oprogramowania

CAPACITORS -
Kondensatory może pomóc obliczyć pojemność kondensatorów dla różnych .
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
ParaTracker Ultimate 3.0
ParaTracker Ostateczny Investigator jest indywidualna wersja śledczy ParaTracker. To jest dla pojedynczego badacza, która chciałaby śledzić dochodzenia tylko.
 
6

Do darmowego wypróbowania
Weather Audit 1.0
Porównuje METAR pliku do tablicy cyfrowej stacji atmosfera i pokazy, które stacje nie zostały uznane. Doskonały dla znalezienia nowych witryn.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
VSEPRplex for Mac classic 1.1.7
VSEPRplex (wymawiane ves-per-Plex ) to interaktywny pakiet chemia, która pomaga uczniom wyobrazić i zrozumieć molekularny geometrię.
 
6

Demo
AW First Aid Reference for Palm OS 1.0
Pierwsza pomoc Reference.Contains szczegółowe opisy działań pierwszej pomocy w nagłych wypadkach (urazy, oparzenia, skaleczenia, ukąszenia zwierząt itp.). 29 wpisów.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
Ages 2.01
W Ages ! Baza danych Family Tree jest łatwe w użyciu oprogramowanie genealogiczne na drzewie genealogicznym. Intuicyjny interfejs użytkownika pozwala na wprowadzenie danych w krótkim czasie. Cechy: - zarządzanie notatek, zdjęć i dźwięku, - kompletny
 
6

Do darmowego wypróbowania
Biorhythm Charts 1.35
Teoria biorytmu: Na początku 20 wieku, Niemcy lekarz Wilhelm Fliess i austriacki psycholog Hermann Swoboda znaleziono ludzkie będące cykli biorytmu, że emocja ma cykl 28 dni i fizyczne ma cykl 23-days.
 
6

Do darmowego wypróbowania
Spatial Analysis Utilities 1.0.c
SAU jest nieswoista narzędzie do analizy spatialdistributional danych. Jest to narzędzie, ponieważ jedyną funkcją aplikacji jest ilościowe i statystyczna analiza danych. SAU ma uproszczony interfejs użytkownika, który pozwala na jego łatwe użycie,
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
Unipro UGENE for Linux 1.6.0
UGENE dla systemu Linux jest wolnym oprogramowaniem na celu zintegrować większość ważnych narzędzi biologii molekularnej w jednym środowisku graficznym.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
CodonCode Aligner Sequence Assembler 3.7.1
Możesz użyć tego oprogramowania poręczny i integracyjnego dla CodonCode Aligner następujących celach: montaż sekwencji DNA, wyrównanie kontigu edycji i wykrywania mutacji.
 
5

Komercyjny
KMDs Data-Roulette LTE 8.0
Oprogramowanie do analizy trwałości Roulette i rozwoju system-/strategy To oprogramowanie pozwala użytkownikom na wykonywanie dowolnej liczby analizy trwałości (częstotliwość, cykl, strzela), oraz opracowanie i przetestowanie dowolnych systemów.
 
5

Oprogramowanie typu Freeware
MB Psychic Test Software 1.95
Psychic Software sprawdza zdolności parapsychiczne MB Free Psychic Software test jest ciekawy program, który pozwala sprawdzić swoje zdolności psychiczne.
 
5

Oprogramowanie typu Freeware
Open3DGRID 2.105
Poznaj pól molekularnych interakcji z tego narzędzia. Poznaj pól molekularnych interakcji z tego narzędzia Open3DGRID jest aplikacją przeznaczoną do wytwarzania wysokiej przepustowości pól molekularnych interakcji lub MIF Open3DGRID może
 
5

Oprogramowanie typu Freeware
ProteinScope LE 1.0.5
Przeglądarka dla RCSB Protein Data pliki Banku. Przeglądarka dla RCSB Protein Data pliki Banku. ProteinScope LE to przydatna aplikacja, który został zaprojektowany, aby pomóc Ci podjąć się bliżej PDB (Protein Data Bank) plików. Przeglądanie plików
 
5

Demo
MV Blob Counter 3.1
Obraz DirectShow przetwarzania / computer vision filtr, który wymienia obiekty i zapewnia możliwość filtrowania obiektów o kształcie. (Np. liczyć tylko okrągłe obiekty) .DirectX / filtr DirectShow
 
5

Do darmowego wypróbowania
EXSYCALC 1.0.0.1
EXSYCALC to darmowy program przeznaczony do badania NMR układów molekularnych poddanych chemicznej wymiany.
 
5

Oprogramowanie typu Freeware
PeriodicTable 3.0
Układ okresowy pierwiastków jest oprogramowanie chemia, która zawiera informacje na temat wszystkich elementów chemicznych okresowego wraz z animacji modelu Bohra tego elementu oraz fotografię reprezentujących typowe zastosowanie tego elementu.
 
5

Demo
GedReporter 1.1.2
GedReporter jest narzędziem, które pozwala na generowanie niestandardowych raportów na temat informacji w bazie danych genealogicznych.
 
5

Oprogramowanie typu Freeware
AudeLA for Linux 1.5.20100704
Audela jest rozszerzenie TCL na celu zapewnienie astronomów amatorów z przetwarzaniem obrazu, Telescope KONTROLI, kamera CCD jazdy i różne algorytmy astronomiczne.
 
5

Oprogramowanie typu Freeware
PeakFinder 1.0
PeakFinder Program został opracowany w celu znalezienia miejsc wiążących kohezynę reprezentowanych przez szczyty w drożdżach chromatyny immunoprecypitacji (chip) danych mikromacierzy, ale może być stosowany do działki każdy pomiar przed parametru.
 
5

Oprogramowanie typu Freeware