Matematyka pliki do pobrania oprogramowania

Calc Plus 1.6.5
Sprawdź swoje obliczenia znacznie wygodniejsze z tego kalkulator wypowiedzi i narzędzie do konwersji jednostek.
 
7

Do darmowego wypróbowania
Geodesica 0.0.1.8m
Geodesica jest proste i darmowe narzędzia, które pomogą Ci dokonać geodezyjną zabawy budowlane i łatwe do zrozumienia.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
Trilithon Protractors 1.5
Trilithon Kątomierze to kolejna innowacyjna aplikacja specjalnie dla systemu Mac OS X.
 
7

Demo
achamilt Ket 0.1 Alpha
Ket jest minimalistyczny, wciągające redaktorem algebra dla literat klawiatury. Celem tego projektu jest umożliwienie szybkiego i skutecznego manipulowania algebry, wizualnie w czasie rzeczywistym w tradycyjnej notacji matematycznej.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
Ivan Johansen Graph 4.4.2
Kluczowe funkcje funkcjonalny program Ivan Johansen Graph są następujące: to jest bardzo łatwy w obsłudze program, który jest specjalnie zaprojektowany do rysowania wykresu funkcji matematycznych w układzie współrzędnych, można stosować różne style,.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
Snakey Math for Mac OS X 2.2
Snakey Math łączy praktykę arytmetyka z działania arcade. Opanuj faktów matematycznych i dostać komputer roi się od zabawy Snakey dla 1 do 4 graczy!
 
7

Do darmowego wypróbowania
TriCal 1.1
Wach - wach jest Calculator formuła, ekspresja i konwersji -. Formuły wbudowane za energię elektryczną, paliwo, trygonometrii, itp. - kupa łatwo zwiększyć konwersje-
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
Math Engine 0.1 Beta
Silnik Math , że ma pewne rodzaje problemów w trakcie MgCl matematyki.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
OwlCalc for Pocket PC 1.0.4
OwlCalc jest wyrażenie oparte kalkulator, który pozwala zobaczyć i łatwo zmodyfikować wyrażenie wpisać.
 
7

Do darmowego wypróbowania
FormulaWizz 1.0
Zaawansowane obliczenia Formula cum Web Search Tool. Obejmuje ono często używane formuły w kategorii Matematyka, fizyka, elektrotechniki / elektroniki i mechaniki. Na początek to, że pozwala uzyskać najwyższe 22 wyszukiwarek w internecie, które
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
Abilities Builder Divide Whole Numbers 3.3
Budowanie cały numer i umiejętności obliczeń ułamków. Ilość od ćwiczeń problemowych numerycznych. Zawiera całe faktów matematycznych numer, dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie liczb całkowitych i ułamkach. Obejmuje również angielskie i
 
6

Demo
Rapid-Pi 2.1
Rapid-Pi to dodatek do programu Microsoft Word (i innych edytorów tekstu), które zmienią sposób podajesz formuł matematycznych, równań i wyrażeń w dokumentach.
 
6

Do darmowego wypróbowania
Visual Stats 2.0
Statystyki oprogramowanie do analizy danych i wielowymiarowych analiz statystycznych.
 
6

Do darmowego wypróbowania
Visual Probability 2.2
Użyj Visual prawdopodobieństwa do obliczania i wartości gęstości wykres prawdopodobieństwa funkcji, skumulowane wartości funkcji dystrybucji, oznacza kwantyli wartości, i wariancje dziesięciu innych dystrybucjach.
 
6

Do darmowego wypróbowania
Khi 3 1
Super komputer! Matematyka, finanse, statystyka, kombinacyjny, silni, obliczenia dat, krzywe y = f (x), serii, konwersji jednostek, kalendarze konwersje (Gregorian, Julien, republikański), Triangle interaktywne geometrii, obliczanie Pi (10,000 cyfr)
 
6

Demo
Mathtopper Class 8 1.0
Mathtopper przynosi pierwszy tego rodzaju nauki matematyki kurs, który spełnia wszystkie Twoje wymagania Matematyka z zaciszu własnego domu.
 
6

Demo
Math Cards 1.2
Jest to program, który napisałem dla mojego młodszego brata, aby pomóc mu nauczyć się dodatek. Jego prosty program napisany w REALbasic pomóc dzieciom uczyć się dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
Unit Conversion Utility - UnitClassic-A 2.1.4
Profesjonalne i wszechstronne urządzenie-konwerter dla Windows UnitClassic-to profesjonalne i kompleksowe jednostek konwersji program komputerowy.
 
6

Do darmowego wypróbowania
Home Sellers Proceeds Calculator 2.1.2
Kalkulator Sprzedający Strona główna Wpływy MoneyToys (tm) pomaga sprzedającym domu zobacz co zysk netto będzie po obecnych kredytów hipotecznych (s) fundusze zostały zwrócone i podatków, sprzedaży prowizje i inne koszty zamknięcia zaangażowane w.
 
6

Do darmowego wypróbowania
Geometrische 3D Objekte - Firmenlizenz 1.3
Oprogramowanie zostało zaprojektowane jako proste akcesorium do nauczania math.The programu może reprezentować następujące obiekty w przestrzeni 3D: - regularne pryzmat (3 do 10 stron) - Ogólne trójstronny Prism - specjalny czworoboczna pryzmat
 
6

Do darmowego wypróbowania