Matematyka pliki do pobrania oprogramowania

HomeHelp 1.1
HomeHelp został stworzony, aby pomóc dzieciom w nauce matematyki w praktyce. Gdy przedmiot został wybrany i wybrany poziom, a następnie można wydrukować arkusz z lub bez odpowiedzi dla studenta (-ów) do wypełnienia HomeHelp prowadzi ślad dziecka
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
FisherFaces for Face Matching 1.0
Rozwijamy algorytm rozpoznawania twarzy, która jest odporna na duże zmiany w kierunku świecenia i wyraz twarzy.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
Math Martians 1.0
Matematyka Marsjanie został stworzony, aby pomóc dzieciom znaleźć zabawy i innowacyjny sposób do nauki matematyki.
 
27

Do darmowego wypróbowania
A Simple Unit Converter 00.97.00
Proste Converter Unit , jest konfigurowalny konwerter urządzenie, które może konwertować wiele jednostek angielskich na metryczne.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
OC Conversion Pro 1.3.9.184
Lepsza AccuracyThe dostosowane parser matematyki Program korzysta pozwala na znacznie lepszą dokładnością niż znaleźć się na stronie.
 
27

Demo
Math Drill Sergeant 2.1.0
Integer Dodatek - Z jednej cyfry Oprócz trzycyfrowa addition.Integer odejmowanie - Od jednocyfrowego odejmowania do trzycyfrowa odejmowania (bez negatywów) Integer mnożenia -. Z jednej cyfry mnożenia do trzycyfrowa multiplication.Integer Division -
 
27

Do darmowego wypróbowania
WebCab Functions for Delphi 2.0
Dodaj wyrafinowane procedury numeryczne albo zbudować funkcji jednej lub dwóch zmiennych ze zbioru punktów (tj.
 
26

Demo
ZRandom 1.2
Wysokiej jakości pseudo-Random Number Generator dla programu Microsoft Excel. * Korzystać z wysokiej jakości algorytmu Mersenne Twister zastąpić Excel RAND () i VBA RND (odtwarzanie) funkcji. * Generowanie liczb losowych z 16 rozkładów dyskretnych i
 
26

Do darmowego wypróbowania
MathAid Algebra II 25.63
Algebra Interactive II poradnik i pakiet badań dla poszczególnych e-learningu i nauczania domowego, z naciskiem na budowanie umiejętności rozwiązywania problemów.
 
26

Do darmowego wypróbowania
DreamCalc Graphing Calculator 3.45
DreamCalc jest mądrzejszy alternatywą dla ręcznego kalkulatora graficznego do komputera PC lub laptopa.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Full screen calculator 3.3
W przeciwieństwie do tradycyjnych kalkulatorach to łatwy w użyciu kalkulator oprogramowanie wyświetla wszystkie dane wejściowe, dzięki czemu łatwo dokładnie sprawdzić na danych wprowadzonych, dane mogą być losowo zmieniane bez konieczności ponownego.
 
26

Do darmowego wypróbowania
GraphEasyRect 2.01
GraphEasyRect pozwala funkcji graficznych w jednej zmiennej f (x) na płaszczyźnie kartezjańskiej.
 
26

Do darmowego wypróbowania
uCalc Graphing Calculator 4.6
UCalc Kalkulator graficzny 4.6 jest wydany jako funkcjonalny i fantasticmath towarzysza klasy dla liceum i studentów, która jest równie przydatne dla każdego, kto potrzebuje uniwersalnego kalkulatora. Zawiera wyrażeń, w którym można wpisać swoje
 
26

Do darmowego wypróbowania
JCalc 2.0.12
Przydatny program narzędziowy JCalc obsługuje nie tylko symboliczne różnicowanie i rozwiązywanie równania numerycznej, ale także zawiera kalkulator biurkowy z funkcją kreślenia.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
FREE Martial Arts Ebook Tae Su Jutsu System 9th Rank White Sash 1.0
Williams Karate Academy Tae Su Jutsu System 9 Jest to system wyłącznie do samoobrony, a nie tak jak w niektórych szkołach lub systemów, w których także uczą sportu.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
Portable Scratch 1.3.1
Przydatna aplikacja Portable Scratch czyni uczenie ważnych idei matematycznych i obliczeniowych bardzo łatwe dla dzieci.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
Pre-Algebra 0 v1.0
Bardzo prosty przegląd niektórych tematów w pre-algebry. Podstawowy przegląd i wprowadzenie o frakcji i ich manipliulations. Podstawowy przegląd i wprowadzenie o po przecinku. Względne rozmiary. Podstawowy przegląd i wprowadzenie o indeksach.
 
26

Do darmowego wypróbowania
OptiVec for Delphi 4.0
OptiVec zawiera ponad 3000 ręcznie zoptymalizowany, Assembler napisane funkcji dla wszystkich zmiennoprzecinkowych i całkowitych typów danych z następujących dziedzin: 1.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Multivariable Calculator - SimplexCalc 4.1.9
SimplexCalc jest wielowymiarowy kalkulator biurkowy Windows. Jest to mały i prosty w obsłudze, ale z wielką mocą, a pod wszechstronność. Może być stosowany jako zwiększenie podstawowej, nauki, oprócz finansowego lub wyrażenie calculator.In do
 
26

Do darmowego wypróbowania
Mathematica Link for LabVIEW - MacOS (download) 2.0
Link do Mathematica dla LabVIEW otwiera świat nowych możliwości dla inżynierów, techników, naukowców i policealnych kształcących.
 
26

Do darmowego wypróbowania