Matematyka pliki do pobrania oprogramowania

DUITestB 1.1
DUITestB : Ten program używa Widmark wzór: do obliczenia poziomu stężenia alkoholu we krwi i jest do testowania reakcji i czas koordynacji podczas spożywania alkoholu.
 
65

Oprogramowanie typu Freeware
Evaluate Function 1.0.0
Czy potrzebujesz kalkulatora graficznego, ale nie może sobie pozwolić na 100 dolarów TI Chcesz tańszy sposób umieścić swoją studenta następny krok do przodu Wtedy być może powinieneś spróbować EvalFunction.
 
65

Do darmowego wypróbowania
Mathpad 1.0
Mathpad jest łatwy w użyciu edytor tekstu dla matematyki. Można mieszać ze sobą zwykły tekst oraz wszelkie wyrażenie matematyczne. Idealny dla nauczycieli matematyki do tworzenia quizy, testy i materiały informacyjne. Ponadto, można zapisać tekst
 
64

Do darmowego wypróbowania
SSuite Office - Expression Builder 1.0
Biuro SSuite - Expression Builder 1.0is Release jako przydatne i wiarygodne narzędzie, które pozwala na możliwość generowania wyrażeń matematycznych za pomocą zainstalowanych czcionek. Wszystkie działania są myszy napędzane o maksymalnej
 
64

Oprogramowanie typu Freeware
ScientificCalculatorPrecision63 1.0.1.3
Jest to produkt, który można znaleźć najbardziej przydatne przez naukowców, inżynierów, profesorów i studentów.
 
64

Do darmowego wypróbowania
College Scientific Calculator 36 1.5
College Scientific Calculator 36 dla naukowców, inżynierów, nauczycieli i studentów.
 
63

Do darmowego wypróbowania
Analysis Center 2010
To wyrafinowane oprogramowanie zmienia komputer w nowoczesne, State-of-the-art analizator widma daje funkcje, które wykraczają daleko poza możliwości jakiegokolwiek autonomicznego sprzętu ważnej unit.
 
63

Do darmowego wypróbowania
Automaton Lab 3D Quantum 1.0
Automatyczne, które są modelowane w niniejszym zgłoszeniu są w oparciu o zestaw kulek, których rozmiar i osi są w stosunku do siebie, i w których każda kula jest toczenia się na powierzchni jednej innej dziedzinie w pełni deterministyczny wzorca w.
 
63

Oprogramowanie typu Freeware
Baculator 0.1.2
Baculator jest Odwrotna Notacja Polska (RPN) program kalkulatora z nieskończoną stosu przewijania i wsparcie dla najbardziej powszechnych działań matematycznych, jak również niektóre operacje bardziej ezoterycznych.
 
63

Oprogramowanie typu Freeware
Calc 3D Pro 2.1.10
Calc 3D jest zbiorem narzędzi matematycznych do liceum i na uniwersytecie. Kalkulator może zrobić statystyki, najlepiej pasuje, funkcja kreślenia integracji. Zajmuje się wektory, macierze, liczby zespolone, współrzędne, regularne wielokąty i
 
62

Oprogramowanie typu Freeware
Math-o-mir 1.1
Zasadniczo edytor równań, jednak nie koncentruje się na jednym równaniu, ale można napisać tekstu na matematycznej kilku stronach. To również proste ręcznie rysunek umiejętności.
 
62

Demo
World Wind 1.4.0.0
Wind World umożliwia zoom z satelitarną wysokości do dowolnego miejsca na Ziemi. Wykorzystując zdjęcia satelitarne Landsat oraz dane topograficzne Shuttle Radar Mission, Wind World pozwala doświadczyć teren ziemi w 3D wizualnie bogatych, tak jak
 
62

Oprogramowanie typu Freeware
Mathematica Link for LabVIEW - Windows (CD Box) 2.0
Link do Mathematica dla LabVIEW otwiera świat nowych możliwości dla inżynierów, techników, naukowców i policealnych kształcących.
 
62

Do darmowego wypróbowania
Mental Arithmetic 3.0
Liczenie został zaprojektowany, aby zapewnić uczniom z nieograniczoną praktyce w podstawach matematyki przez nauczycieli David Benjamin i Justin Dodda, w Wielkiej Brytanii Wiodących ekspertami w korzystaniu z oprogramowania w klasie.
 
62

Do darmowego wypróbowania
Inductance coil calculation 1.0
Kalkulator cewki indukcyjnej jest narzędziem do obliczania parametrów indukcyjności cewek, takich jak długość przewodu, które wymagają, zamienia numer, uzwojenia grubość, Q-Factor z obwodu oscylacyjnego z nim itp.
 
62

Do darmowego wypróbowania
Lal Kitab Explorer 1.0
 Lal Kitab jest w zasadzie shoot-off z tajemniczym astrologii, ale ma dokładnie różnych zleceniodawców, a nawet analizę wykresów, ma cudowne środki.
 
61

Do darmowego wypróbowania
Fortran Mathematics Library by AKCA 1.0
Oprogramowanie to jest program komputerowy, którego celem jest Fortran matematyki biblioteki i niektóre rozwiązać równanie liniowe z obliczeń o wysokiej wydajności.
 
61

Demo
equation(expand) 2.1
Oprogramowanie to jest w celu uzyskania rozszerzonego wynik A2 +2 ab + b2 , gdy (a + b) 2 jest set.
 
60

Do darmowego wypróbowania
GMBA Calculator 1.1
n-cyfrowy kalkulator precyzja skonfigurować go do używania między 0 i 6000 cyfr.
 
60

Do darmowego wypróbowania
Sci1 Calculator 0.61
Kalkulator Sci1 jest jednym z PoolwarePack programs.PoolwarePack to zbiór 15 no-install, lekkich programów open-source, które są uwalniane do domeny publicznej. To oznacza, że można użyć tego kodu i programów, o cokolwiek chcecie. Nie musisz mi
 
60

Demo