Język pliki do pobrania oprogramowania

LingvoSoft English-German Dictionary for Windows
LingvoSoft Słownik 2006 Angielski Niemiecki dla Windows stanowi część unikalnego oprogramowania do nauki języków aplikacji do komputera PC.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Linguras Standard Dictionary: English - German (Pocket PC) 2008
Standard Edition zawiera ponad 190,000 słów kluczowych (angielski i niemiecki) oraz ponad 416,000 wpisów.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Italian course (SP) 2.1
Obszerne nagradzany kurs języka włoskiego dla hiszpańskojęzycznych przez LANGMaster.
 
30

Do darmowego wypróbowania
French Dictionary & Thesaurus by Ultralingua for Mac 7.1.7
French-English Dictionary by Ultralingua jest kolegialnym poziomie leksykonu i książki czasownik dla studentów i turystów, oferując tysiące wpisów, w tym slang, technicznych oraz wyrażenia idiomatyczne.
 
30

Do darmowego wypróbowania
English-Serbian Talking Dictionary for Windows
Talking Dictionary 2006 English Serbian dla Windows stanowi część unikalnego oprogramowania do nauki języków aplikacji do komputera PC.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Teach Me 1.0
TeachMe jest w pełni konfigurowalne rozwiązanie learning. Dowiedz się, angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, włoski lub język z łatwością. Możesz nawet przygotować się do egzaminów z nim. Ta niewielka poprawa pulpit działa w zasobniku
 
30

Do darmowego wypróbowania
Teaching Templates Quiz Maker Site License 9.5.0
Teaching Templates Quiz Maker jest nowe, zróżnicowane i oszczędność czasu zestaw dwunastu do tworzenia narzędzi, które pomogą Ci stworzyć interaktywne, internetowe ćwiczenia, testy i quizy - w tym wielokrotnego wyboru, pytań, tekst Gap (na podstawie.
 
30

Do darmowego wypróbowania
TOEFL iBT Conqueror Suite3(Chinese Edition)
. Excellent, unikalne oprogramowanie zaprojektowane specjalnie dla podboju TOEFL iBT Listening & Speaking & Writing & Vocabulary to apartament zawiera 4 produkty:. TOEFL iBT Słuchanie Conqueror i TOEFL iBT Mówiąc Conqueror i TOEFL iBT
 
30

Do darmowego wypróbowania
Translate DotNet 3.0r20
Engineering Company Language (LEC) jest świat `s wiodącym dostawcą programów do tłumaczenia języka.
 
30

Do darmowego wypróbowania
LanguageTutor SP+EN 1.6.3
Od moreVocabulary LanguageTutor SP + PL oprogramowanie nauki sprawia, że można efektywnie ćwiczyć z 6500 najbardziej przydatnych słów i krótkich wyrażeń słownictwa angielskiego i francuskiego i wreszcie je zapamiętać.
 
30

Do darmowego wypróbowania
TranscriptionWriter 1.1
TranscriptionWriter Program darmowy przeznaczony jest do napisania słów angielskich z pomocą symboli fonetycznych.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Travel Dictionary English PPC 3.0
Travel Dictionary English PPC zawiera słowa związane z przyjemności i żywności. Pomiędzy 50.000 a 150.000 wpisów w całości składające się z kulinarnych względem + podstawowe i słownictwo dodatkowe jako freeware. Konkretne dane użytkownika mogą być
 
30

Demo
Willy Wonka 1.0
Burton Podobne Czcionki do pobrania na PC: kliknij prawym przyciskiem myszy> Zapisz element docelowy jako aby pobrać dla systemu Mac: kliknięcie opcji lub kliknij przycisk sterowania> Zapisz element docelowy jako
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
BEIKS English-Indonesian dictionary 6.0
Dwukierunkowy BEIKS Indonezyjski słownik oferuje ok.. 10000 w każdym kierunku się hasła, co czyni go bardziej niż wystarczające dla szerokiego zakresu potrzeb referencyjnych językowych. Są także jako specjalny bonus, jest BEIKS English Dictionary
 
30

Do darmowego wypróbowania
Norwegian-English Dictionary for Palm OS 1.5
Norwegian-English Dictionary. 9410 wpisów. Słownik ten zawiera najczęściej używane słowa. Charakterystyka: bardzo szybkie przeglądanie słownika; mieszkaniec trybu (Palm OS tylko): Wybierz słowo w dowolnej aplikacji i przeczytać definicję jednym
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Spanish-English Dictionary lexicon 6.0
Czy jesteś gotowy, aby dowiedzieć się więcej na angielski Wystarczy zainstalować obszerne i starannie dobrane hiszpańskiego na angielski Złoto słownika - doskonały wybór dla Hiszpanii lub Ameryki Łacińskiej turystów odwiedzających anglojęzycznych.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Spelling and Grammar for French 7.1
Spelling.Sophisticated rozpoznawanie błędów, z rozległymi sugestie, co prowadzi cię przez thorniest przygód ortograficznych. Checking.Detection Grammar subtelnych problemów gramatyki, składni, interpunkcji, w tym przedmiot czasownika umowy i więcej.
 
30

Do darmowego wypróbowania
English Thesaurus for Windows Smartphone 6.0
English Dictionary Thesaurus dla Windows Mobile opiera się na najnowszym wydaniu leksykalne bazy danych na wordnet za.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Metis English-Finnish Dictionary 0.3.5
Słownik Metis jest bardzo prosty, mały, przenośny, wolny i wieloplatformowy aplikacja słownik z symboli wieloznacznych wyszukiwania.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Concise Oxford Duden German Dictionary 1.0
OxfordGo- Zwięzły Oxford Duden Słownik niemiecki - Twój AZ rozwiązanie problemów językowych-niemieckich zwolnieniu przez PPCLink opierając się na połączeniu silnika znanego słowniku czytelnika (Lexisgoo) i prestiżowej bazy danych z Oxford University.
 
30

Do darmowego wypróbowania