Język pliki do pobrania oprogramowania

LingvoSoft Talking Dictionary English <-> Thai for Pocket PC 2.7.28
Jeśli masz urządzenie Pocket PC, możesz zainstalować oprogramowanie tak, że uczy, jak mówić i pisać tajskiego.
 
30

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Talking Dictionary English <-> Bosnian for Pocket PC 2.7.31
To LingvoSoft Mówiący Słownik Angielski bośniackich, zbudowany do pracy na urządzeniach mobilnych działających na platformie Pocket PC, zawiera zaawansowane technologie mowy, które uczynią Twoje urządzenie mobilne mówi po angielsku.
 
30

Do darmowego wypróbowania
WUTG editor 1.0.7
Multi-lyrics/language edytor tagów MP3, OGG, WMA. Jednocześnie maksymalnie 4 piosenki z zsynchronizowane zdjęcia. Batch tagger (WUTG i ID3v1) oraz renamer. W pełni funkcjonalny wyszukiwanie według tytułów i tekstów, specjalne wyszukiwania na typ
 
30

Do darmowego wypróbowania
HanZi Click Play 1.12
Kliknąć, aby wyświetlić Nie wiadomo Informacje Hanzi Anywhere. Online Chinese-English Dictionary. Najbardziej wygodne narzędzie do czytania chińskiego tekstu. Hanzi definicja rozkładu części, uderzenie zamówienie, pronounciation - Wszystko jest w
 
30

Do darmowego wypróbowania
Speaking Hangman Free 1.0.0
Mówiąc Wisielec to gra edukacyjna ćwiczyć i rozwijać swój angielski i hiszpański słowników.
 
30

Do darmowego wypróbowania
WordQuiz 5.4.0
Potężne narzędzie do nauki słówek. Zbuduj swój własny dokumentów słownictwa i korzystać z kartami, wielokrotnego wyboru, pytań i odpowiedzi lub fill-in-the-puste tryby ćwiczyć słownictwo. Czy quiz przejść przez słownictwa losowo lub w kolejności.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Learn Spanish Lesson 1 - Introduction (Mac) 4.0
Ucz się hiszpańskiego Lekcja 1 - Wstęp. Multimedia lekcja, przeznaczony do pracy na dowolnej platformie, bez potrzeby instalowania nowego oprogramowania, aby pomóc użytkownikom nauczyć się hiszpańskiego w domu. Wypróbuj nasz 1 lekcję z wielu
 
30

Do darmowego wypróbowania
Amigos Spanish (Mac version) 1.2
Ucz się hiszpańskiego z Amigos programu hiszpańskiego czasownika. Koniugacji czasownik Practice za pomocą testów i zagadek, w tym anagramy, poszukiwanie i puzzle, krzyżówki. Zabawa i łatwy w użyciu. Amigos hiszpański przewiduje powtórzenia potrzebne,
 
30

Do darmowego wypróbowania
English Logic Intermediate Edition 3.6
Naucz się mówić po angielsku z angielskim Logic. English Logic Intermediate Edition to drugi poziom angielskiego. Intermediate Edition kontynuuje swoje silne podstawy języka angielskiego poprzez wprowadzenie do większej wiedzy na temat języka
 
30

Do darmowego wypróbowania
Croisoft Arabic Typing Tutor 3.05
Arabski Typing Tutor jest aplikacją, która oferuje możliwość nauki pisania na klawiaturze w języku arabskim, nauczyć się techniki dotknąć typu w języku arabskim z łatwością.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Vocabinator 2.1
Vocabinator jest idealnym przerwa od nauki do SAT testu. To jest bardzo potrzebne odpoczynku po godzinach nauki, gdzie można jeszcze poprawić swoje słownictwo. MemoWiz uczy, na każdym etapie programu, nawet gdy grasz Vocabinator - w celu
 
30

Do darmowego wypróbowania
ESL1000.exe 2.1
1000 word English drill Słownik dla języka hiszpańskiego podzielonych na poziomie 100 każda i dzieli się na rzeczowniki, czasowniki, zaimki, przymiotniki, przysłówki, przyimki i spójniki dla ukończył naukę i bramkarza.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Tibetan for beginners 2.8
Ten kurs interaktywny obejmuje jedzenie, kolory, zakupy, części ciała, liczby, mówiące czasu, kraje, pozdrowienia oraz niezbędne zwroty.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Ukrainian for beginners - audiocourse demo 2.8
Kurs języka audio obejmuje jedzenie, kolory, zakupy, części ciała, liczby, mówiące czasu, kraje, pozdrowienia oraz niezbędne zwroty.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
VerbAce 2007 Arabic-English Dictionary 0.71
QDict 2006 to oprogramowanie tłumaczenie zawierający zwięzłą arabsko-angielski-arabski słownik z ponad 100 tysięcy wpisów i unikalny mechanizm analizy morfologicznej, który został opracowany jako akademickiego projektu badawczego.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
WordNetDT 2.6
Darmowe Słownik / Thesaurus z zaawansowanych funkcji wyszukiwania, w tym wieloznacznym, wyrażenie regularne, Anagram i scrabble brzmi.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Round text reading 7
 Przydatna aplikacja Okrągły Czytanie tekstu pozwala użytkownikom skupić się na problemie. Jest bardzo łatwy w użyciu, można wpisać słowo i rozpocznie czytanie go wokół centrum.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Spanish-Chinese Traditional Dictionary for Windows
LingvoSoft Słownik 2006 Hiszpański Chiński Tradycyjny dla Windows stanowi część unikalnego oprogramowania do nauki języków aplikacji do komputera PC.
 
30

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft English-Slovak Suite for Pocket PC
LingvoSoft Suite 2006 Słowacki Angielski dla Pocket PC jest niezwykłe i zintegrowany zbiór trzech nadzwyczajnych tytułów oprogramowania językowych przeznaczonych do pracy na swoim przenośnym komputerze.
 
30

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft English-German Suite for Windows
LingvoSoft Suite 2006 Angielski Niemiecki dla Windows jest znakomitym grupa trzech niezwykłych rozwiązań językowych dla komputera.
 
30

Do darmowego wypróbowania