Język pliki do pobrania oprogramowania

Ultralingua English Definitions Dictionary 6.1
Kolegiata angielski słownik zawierający ponad 200.000 indeksowane definicji, w tym tysiące rzeczowniki i terminów naukowych, jak również ponad 80000 synonimów. Specjalne narzędzia dla obcokrajowców: Online odniesienia gramatyki, homonimów, itd.
 
60

Do darmowego wypróbowania
German Dictionaries for Sony Ericsson 2.0
Te słowniki Sony Ericsson oprogramowania oparte na wielojęzycznym SlovoEd silnik słowniku, jeden z najbardziej popularnych i kompletne rozwiązania słowniku oprogramowania dla systemu Symbian OS.
 
60

Demo
English Logic Learning Suite 3.1
English Logic Suite Learning 3.1 sprawia, że nauka języka obcego staje się szybkie i proste. Gramatyka Study, oglądać filmy i czytać The New York Times wszystkie z aplikacji. Logic angielski jest dla uczniów w każdym wieku i poziomu. Z
 
60

Do darmowego wypróbowania
Arabic Typing Tutor 3.9
Arabski Typing Tutor 3.9 jest znany jako profesjonalnego narzędzia, która jest przeznaczona dla ludzi, którzy muszą nauczyć się, jak pisać arabskie słowa. Prędkości Pisanie ilustruje familarity z komputera. Ułatwia codzienną pracę, pisanie e-maili
 
60

Do darmowego wypróbowania
English-Japanese Kana Talking Dictionary (Windows)
Talking Dictionary 2006 English Japoński Kana dla Windows stanowi część unikalnego oprogramowania do nauki języków aplikacji do komputera PC.
 
60

Do darmowego wypróbowania
auxilium 3.0
Das Ziel bei der Entwicklung von Auxilium war es, eine Software zu erstellen, die sowohl den Anforderungen von Lateinschlern w jungen Jahren (ab 5.
 
60

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Learning PhraseBook 2008 2.3.90
Inteligentne rozwiązanie do nauki języków na dowolnym komputerze stacjonarnym lub przenośnym, który oferuje więcej niż 14.
 
60

Demo
Farsi(Persian) Language Support 4.23
Teraz można łatwo dać wejście na Windows Mobile Pocket PC w języku Perski jak można edytować, zapisywać i przesyłać do innych za pomocą Pocket PC z systemem Windows Mobile Pocket PC Perski Język Extender.
 
60

Do darmowego wypróbowania
Learn Chinese 2.32 Build 2
 Dowiedz się, chiński 2.32 pomaga nauczyć się mówić po chińsku i pozwalają Dowiedz się chińskich znaków tj. Pinyin daje wiedzę, oprócz Chin. Posiada wbudowany w 1200 słów i zwrotów, w około 500 stylów pisania, 800 wyroków oraz 60 dialogów. Jego
 
59

Do darmowego wypróbowania
Whizlabs SCEA (Java Architect Certification) Exam Simulator 1.0
Zapewnienie sukcesu w egzaminu SCEA z Whizlabs symulatora, najbardziej efektywne oprogramowanie szkoleniowe do egzaminu Sun Certified Enterprise Architect.
 
59

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Dictionary English <-> Turkish for Microsoft Smartphone 1.2.19
LingvoSoft English Dictionary turecki jest teraz dostępny dla Microsoft Smartphone! Ten przydatny słownik oprogramowania będzie przekształcić swój telefon w mobilne narzędzia do tłumaczenia, że jest zawsze gotowy służyć. To zapewnia szybką
 
59

Do darmowego wypróbowania
iTranslator 3.10
ITranslator jest już tłumaczenia oprogramowanie, które obsługuje 13 różnych języków i wykorzystuje wiele zasobów internetowych, aby zrobić tłumaczenie.
 
59

Do darmowego wypróbowania
Effective-English 1.002012
Istnieje 250 wielkie i ważne słowa, a także nauka zdań z nich korzystać. Można usłyszeć te słowa, które są wypowiadane w ojczystym języku. Istnieją odmiany zabawnych ćwiczeń, które koncentrują się na słowa z pisownią wraz z słowo i stowarzyszenia
 
59

Do darmowego wypróbowania
English with Famous People (RU) 2.1
Kurs j zyka angielskiego z nagraniami wideo dla rosyjskoj zycznych przez LANGMaster.
 
59

Do darmowego wypróbowania
English-Portuguese Gold Talking Dictionary
LingvoSoft Mówiący Słownik 2006 EnglishPortuguese Złoto dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słów i angielskim syntezy mowy - o kompaktowej i zwięzły bazę słów i zwrotów.
 
59

Do darmowego wypróbowania
Declan`s Korean Flashcards 2.1
Dźwięk i muzyka kartach do nauki ponad 3600 wspólnych koreańskich słów i wyrażeń.
 
59

Do darmowego wypróbowania
Chinese Radicals 1.0
Learning Chinese jest trudne, jak mówią, ale to jest proste dzięki Douwe Osinga Nauczymy się czytać chińską metodę, aby je pobrać za darmo tutaj.
 
59

Oprogramowanie typu Freeware
Dying Words of Famous People 1.5
Dying Słowa sławnych ludzi . 144 wpisów. Prawa autorskie 1998-2002 - CORSINET.COM - wszelkie prawa zastrzeżone
 
59

Oprogramowanie typu Freeware
Mini Curso de Ingles gratis de ABAEnglis 1.0
-Teraz możesz usłyszeć odpowiedzi na swoje pytanie w dowolnym trybie dźwięku za pomocą niesamowite narzędzie Mini English Course ABAEnglis.
 
59

Oprogramowanie typu Freeware
Recite Chinese Words 3.1
Jeśli jesteś zainteresowany w nauce języka obcego, może okazać się bardzo trudne.
 
58

Do darmowego wypróbowania