Język pliki do pobrania oprogramowania

LingvoSoft Talking Dictionary English <-> German for Palm OS 3.2.85
LingvoSoft Mówiący Słownik Angielski Niemiecki dla Palm OS zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słowa i syntezy mowy.
 
32

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Dictionary English <-> Japanese (Kana) for Pocket PC 2.7.13
To LingvoSoft Słownik Angielski Japoński (Kana) dla Pocket PC z 400.000 słów, zbudowany do pracy na urządzeniach mobilnych działających na platformie Pocket PC, jest w pełni funkcjonalny słownik, który jest zawsze gotowy do pracy, gdy jesteś.
 
32

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Talking Dictionary English <-> Arabic for Palm OS 3.2.97
LingvoSoft Mówiący Słownik Angielski Arabski dla Palm OS z 400.000 słów zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słowa i syntezy mowy. Dokonaj Palm mówić po angielsku z LingvoSoft Mówiący Słownik dwukierunkowa! Wystarczy wybrać dowolny angielskiego słowa i
 
32

Do darmowego wypróbowania
Special-English-Dutch-CE 3.0
Dictionary, Thesaurus i Koniugacja w 1 produktu!. Edycji słownika z słownika użytkownika. Każdej kombinacji językowej zawiera dwa kierunki tłumaczenia. Słownik angielski / Dutch & Dutch / English (ponad 600.000 wpisów). English (280000 wpisów) i
 
32

Demo
Special-English-Italian-PalmOS 2.0
Dictionary, Thesaurus i Koniugacja w 1 produktu!. Edycji słownika z słownika użytkownika. Każdej kombinacji językowej zawiera dwa kierunki tłumaczenia. Słownik angielski / Italian & Italian / English (ponad 600.000 wpisów). Thesaurus angielski
 
32

Demo
Aare French Dialogs 2.0
Aare Dialogi francuskie V2.0 - Speaking francusku z tego oprogramowania. Możesz w pełni wykorzystać wolny czas do pracy podczas studiów. Może zapewnić 21 kategorii, w tym 576 klasycznych i praktycznych zdań dla użytkownika do studiowania.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Resource Localizer 2.4
Zasób Localizer jest potężnym narzędziem do łatwego i łatwy w obsłudze zasobów lokalizacji któregokolwiek z języków zainstalowanych na komputerze.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Al-Quran Explorer 3.0
Program ten ma na celu pomóc użytkownikowi muzułmańskiej zawodowej prawników, takich jak muzułmańskich / Syariah sędziów, dziennikarz, publicysta, redaktorów, autorów książek, wykładowców, pracowników naukowych i studentów religijnych do pracy z.
 
32

Do darmowego wypróbowania
WordBanker English-Russian 3.1
WordBanker jest wyjątkowy i zabawa metoda pomaga uczyć się języka obcego. Zamiast bagien Cię o złożonej gramatyce to odnosi się tylko do budowania słownictwa. Kłopoty zapamiętywanie nowych słów i zwrotów WordBanker w Visual Clue metoda badania
 
32

Do darmowego wypróbowania
Yokozuna! 1.1
Yokozuna! jest przeznaczony do nauki pojedynczych znaków japońskich - Kanji, które pomogą Ci opanować pisanie im szybki skok, po poprawną kolejność i proporcje. Jego nauki i techniki badawcze przeznaczone są do optymalnej koncentracji na zarówno na
 
32

Do darmowego wypróbowania
Linguata Visual Italian 3.4
Wizualne i przyjemny sposób nauczyć się słów i zwrotów w języku włoskim przez eksperymentowanie i budowanie wzorców słów obrazów, kształtów i kolorów.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Tagalog Translator 1.5
Tłumacz tagalog to samodzielny język angielski słownik do tłumaczenia z / na tagalog. Słownik i wyrażeń. Około 5400 rekordy zawarte.
 
32

Demo
Linguata Afrikaans 4.6
Praktyczne realistyczne i szybkie podejście do nauki słów i zwrotów w afrikaans, stosując kombinację zaawansowanych testów i gier prostych pozwalając wolność do nauki w pracy, w domu i na move.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Cambridge Advanced Learner's Windows 3.10
Słownik Cambridge Advanced Learner w zapewnia definicje około 170.000 słów, zwrotów i przykładów i jest kompilowany do zaoferowania, co uczniowie najbardziej potrzebują w słowniku. Second Edition oferuje nowe, up-to-date słownictwa (np. sex up,
 
32

Do darmowego wypróbowania
Bonjour Tristesse Audio-Text Synchronized 1.5
Audio book Bonjour Tristesse , czytane przez Jacqueline Pagnol i Catherine Deneuve, odgrywa specjalnie opracowanego programu, który korzysta z tekstu książki dla nawigacji zaczęła i zatykać, klikając prawym przyciskiem myszy, a także pokazuje.
 
32

Demo
New Oxford Thesaurus of English 1
New Oxford Thesaurus Of angielskiego to zupełnie nowy top-of-the-range thesaurus oferuje bardziej alternatywne i naprzeciwko słowa, większy wybór i więcej pomocy niż jakiekolwiek porównywalne thesaurus.
 
32

Do darmowego wypróbowania
LanguageTutor FR+SP 1.6.5
Od moreVocabulary LanguageTutor FR + SP software nauka sprawia, że skutecznie ćwiczyć z 6500 najbardziej przydatnych słów i krótkich wyrażeń słownictwa angielskiego i francuskiego i wreszcie je zapamiętać.
 
32

Do darmowego wypróbowania
German course (RU) 2.1
Obszerne nagradzany kurs języka niemieckiego dla rosyjskojęzycznych przez LANGMaster.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Indonesian for beginners 2.8
Ten kurs interaktywny obejmuje jedzenie, kolory, zakupy, części ciała, liczby, mówiące czasu, kraje, pozdrowienia oraz niezbędne zwroty.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Russian for beginners - audiocourse demo 2.8
Kurs języka audio obejmuje jedzenie, kolory, zakupy, części ciała, liczby, mówiące czasu, kraje, pozdrowienia oraz niezbędne zwroty.
 
32

Oprogramowanie typu Freeware