Język pliki do pobrania oprogramowania

Vocabulary System 2.5
 Teraz możesz łatwo uczyć się nowych języków, używając Słownictwo System 2.5. Jego główne cechy to można uruchomić ten program albo w języku szwedzkim lub angielskim; to contains320 000 słów, a także słowniki z siedmiu językach, tj. szwedzki,
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
Vega Norwegian-English Dictionary 1.0
Vega Norwegian-English Dictionary 1.0 to program, zapewniając Ci Norweski-Angielski 102.000 słowa. Willy A. Kirkeby jest wiodącym autorem Norwegii słownikiem. Jego prace są publikowane przez kilku czołowych wydawnictw i dostosowany do wielu różnych
 
33

Do darmowego wypróbowania
Russian-Armenian Talking Dictionary for Windows
Talking Dictionary 2006 Russian Armenian dla Windows stanowi część unikalnego oprogramowania do nauki języków aplikacji do komputera PC.
 
33

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft German-Turkish Dictionary for Windows
LingvoSoft Słownik 2006 Niemiecki Turecki dla Windows stanowi część unikalnego oprogramowania do nauki języków aplikacji do komputera PC.
 
33

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft German-French Dictionary for Windows
LingvoSoft Słownik 2006 Niemiecki Francuski dla Windows jest częścią unikalnego pakietu nauki języków aplikacji do komputera PC.
 
33

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft English-Albanian Dictionary for Windows
LingvoSoft Słownik 2006 Angielski Albański dla Windows jest częścią unikalnego pakietu nauki języków aplikacji do komputera PC.
 
33

Do darmowego wypróbowania
IELTS Speaking Conqueror 1.0.2
Najlepsze narzędzie do IELTS w historii. Wysoki wynik gwarantowana. Jednym z produktów, w serii Zdobywcy testów Praktyka Mówiąc Module:. Kompletny zbiór wszystkich tematów IELTS. Wszystkie tematy są klasyfikowane naukowo i praktycznie. Odpowiedzi
 
33

Do darmowego wypróbowania
English-Romanian Talking Dictionary for Windows
Talking Dictionary 2006 English Romanian dla Windows stanowi część unikalnego oprogramowania do nauki języków aplikacji do komputera PC.
 
33

Do darmowego wypróbowania
English<->German Talking Dictionary for Pocket PC 2.5.10
EnglishGerman mówiący słownik Partner dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słowa i syntezy mowy.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Chinese Stroke Input Method
Zaprojektowany specjalnie dla osób starszych, które nie znają Pinyin ale chcą Chinese.
 
33

Do darmowego wypróbowania
VocProf Fremdsprachentrainer 3.0 - Schüler & Studenten Edition 3.0
VocProf Fremdsprachentrainer 3,0 Der VocProf Fremdsprachentrainer 3,0 ist ein moderner, mehrsprachiger Vokabel-und Grammatiktrainer, mit dem Sie multimediale, Interaktive Vokabel-und Grammatikbungen im Lernkartei-System ( Karteikasten-Prinzip ).
 
33

Do darmowego wypróbowania
English-German-English M Translation 3.0
Angielsko-niemiecko-angielskie maszyny z dwóch słowników dwujęzycznych. Tłumaczy słowa z umlaut ( , , ) I bez umlaut (ae, oe, ue, a, o, u). Tłumaczy słowa, niezależnie od pisowni brytyjskiej lub amerykańskiej. Tłumaczy w trybie interaktywnym.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Gujarati Indic Input 2 1.1.2
Input Method Editor (IME) daje bardzo wygodny sposób wprowadzania tekstu w języku bengalskim używasz angielskiej klawiatury QWERTY w każdej aplikacji pakietu Office XP, WordPad i Notatnik w systemie Windows 2000 / Windows XP aplikacji i mieć tekst na.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
MAGENTA - English-Greek-English Dictionary for English Speakers 6.1.0.39
Każda informacja jest wyświetlana przy użyciu różnych kolorów, dzięki czemu można łatwo skupić się na tym, czego poszukuje for.
 
33

Demo
VedicVidya Keyboards 1.01
Łatwo typ sanskrycie, hindi i transliteracja w większości programs.Can oprogramowania być wykorzystywane do korespondencji e-mail i załączniki. Szybkie przełączanie między trybami typowania łatwe tworzenie dokumentów różnych modalności. Zawiera
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
Speak & Learn Chinese 1.0.07.03
Speak & Ucz się Chiński jest szybka, zabawna i łatwy sposób na rozpoczęcie rozmowy z ufnością.
 
33

Do darmowego wypróbowania
LLJ Beginner Demo 1.0
Nauczmy się japoński: Beginner to gra nauka języka, który pomaga uczyć japońskiego języka pisanego.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Ensaya Spanish Learner 1.1.0
Posłuchaj jak to brzmi Wszystkie 3300 słów + pochodzą z dyktafonu. Dowiedz się odmieniać Sprzęgania może być trudna sprawa dla głośnika obcych. Z Ensaya będzie można ćwiczyć czasownika, które zostały nabyte w testach słownictwa. Monitorować
 
33

Do darmowego wypróbowania
Success GCSE French 1
Sukces GCSE francuski mogą ćwiczyć czytanie, gramatyki i umiejętności rozumienia. Niech się uczyć języka francuskiego, tak łatwe i szybkie.
 
33

Do darmowego wypróbowania
VocabularyExpansionPack Spanish/English 1.3
Ponad 700 gotowych do użycia hiszpański / angielski słówka podzielone na tematyczne listy powszechnie nauczanych w języku obcym lub sal lekcyjnych ESOL.
 
33

Do darmowego wypróbowania