Język pliki do pobrania oprogramowania

Linguist 2.3
Poręczne oprogramowanie lingwista sprawia, że ??uczenie się każdego języka bardzo łatwo przez czytanie każdego wpisanego słowa, zwrot lub zdanie. Jej główne cechy są następujące: obsługuje różne głosy i ponad 11 języków, a także w stanie czytać
 
35

Do darmowego wypróbowania
Voice Translator English - Spanish 1.21.16
Tłumacz Voice ECTACO jest dość duży elektroniczny Rozmówki z ponad 3200 zwrotów w 15 kategoriach.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Context Serbian 4.0
Opis Context serbski , inteligentny Dwukierunkowy słownik komputerowy dla serbskiej cyrylicy, Serbski łaciny i angielskiego.
 
35

Do darmowego wypróbowania
CueBrain 4.32
Dowiedz się słownictwa Językowe łatwy i przyjemny sposób z quizu z mózgu, co automatycznie stawia słowa, które wybrano nieprawidłowo powrotem na stos.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
English-Spanish Food Glossary 1.5
Słownik angielsko-hiszpański Food . 585 wpisów. Słownik ten zawiera najczęściej używane słowa. Funkcje obejmują: Niezwykle szybki przeglądanie słownika; mieszkaniec trybu (Palm OS tylko): Wybierz słowo w dowolnej aplikacji i przeczytać definicję
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
ER Dictionaryby 1.0
ER_Dictionary (English do bengalskiego słownika) zapewnia cyfrową słownik oparty na języku angielskim i słowo bengalskiego.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Free 25 Language Phrasebook 6.1
Darmowe 25 Rozmówki Język : niemiecki, francuski, hiszpański, kataloński, portugalski, włoski, grecki, duński, holenderski, szwedzki, norweski, fiński, czeski, polski, węgierski, rosyjski, chorwacki, turecki, hebrajski, arabski, japoński, chiński ,.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Keyboard Explorer 1.1.8
Keyboard Explorer będzie szkolić każdy początkujący użytkownik, aby korzystać z wszystkich typowych klawiszy na klawiaturze komputera.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Pablo 2.1a
Wolne Chinese-English Dictionary for Windows. Prawdopodobnie najlepszy dla początkujących. Funkcjonalny opakowaniach Słownik angielsko-chiński. Zawiera funkcję rozpoznawania pisma ręcznego, wiele ładne funkcji nawigacyjnych i zbiór ponad 3500 znaków
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Rhyming Dictionary 1.0
Rhyming Słownik jest bardzo przydatny program, jeśli szukasz rymowania słów. Jest to narzędzie wiersza polecenia, które wykonuje wejście i wyświetla listę wszystkich słów wierszyk. Jego domyślne ustawienia, które również jest dokładne dopasowanie do
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Concise Oxford Spanish Dictionary for Mo 1.0
OxfordGo - Zwięzły Oxford Dictionary Spanish - idealna odpowiedź na wszystkie swoje potrzeby językowe - jest up-to-date pokrycie ponad 170.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Dictionary Of Occupational Titles 1.5
Dictionary of Occupational tytułów . 29.092 tytułów. Słownik ten jest przeznaczony do umieszczenia w pamięci o niskiej pamięci urządzeń.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Driller 1.35
Bezbolesne naukę słówek podczas pracy w computer.Especially przydatne dla tych, którzy nie mają wystarczająco dużo woli i czasu na praktykę. Aplikacja pokazuje, w regularnych odstępach czasu, który można ustawić w zależności od potrzeb użytkownika
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
English-Portuguese Dictionary of Common 1.5
Słownik ten zawiera przydatne wyrażenia, idiomów i czasowników frazowych najczęściej w języku angielskim przetłumaczone na portugalski.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Hindi-English Talking Dictionary -
Prowadzi ponad 4,00,000 Słowa. Dla każdego słowa daje różne dokładnych znaczeń z audio wymowy (English), synonimów angielskich, przysłowia, jak również zwrotów i gramatyki. Podczas czytania, pisania, mówienia, słuchania lub tłumaczenia i podczas
 
35

Komercyjny
Slovoed Deluxe English-Spanish-English 7.6
SlovoEd Deluxe angielsko-hiszpańsko-angielski Słownik zawiera najszersze i najbardziej szczegółowe artykuły tłumaczeń użytkowania i próbek dźwiękowych, synonimy i antonimy, referencje, transkrypcje i inne ważne informacje.
 
35

Do darmowego wypróbowania
PlecoDict 1.0.3
PlecoDict to all-in-one chiński słownik i pomocy do nauki dla komputerów przenośnych i smartfonów, wyposażony w pięć światowej klasy słowników, zintegrowany chińskich rozpoznawania pisma ręcznego i wysoce konfigurowalny system kartami.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Russia2Go Talking Phrase Book 3.2.2
Russia2Go Rozmowa Phrase Book jest świetny tłumacz i asystent podróży nauka języków, zaprojektowany i zoptymalizowany specjalnie dla Windows Mobile Pocket PC.
 
35

Do darmowego wypróbowania
ByHeart 1.71
Dla tych, którzy odwiedzają ByHeart miejsce po raz pierwszy lub nie są zaznajomieni z produktem jeszcze, to może być przydatne do czytania tylko trochę o ByHeart cech.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Serbian-Swedish Dictionary for Palm OS 1.5
Serbski-szwedzki Słownik. 10107 wpisów. Słownik ten zawiera najczęściej używane słowa. Funkcje obejmują: Niezwykle szybki przeglądanie słownika; mieszkaniec trybu (Palm OS tylko): Wybierz słowo w dowolnej aplikacji i przeczytać definicję jednym
 
35

Do darmowego wypróbowania