Język pliki do pobrania oprogramowania

English-Swedish Gold Talking Dictionary 2006
LingvoSoft Mówiący Słownik 2006 EnglishSwedish Złoto dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słów i angielskim syntezy mowy - z dużym i zwięzły bazę słów i zwrotów.
 
36

Do darmowego wypróbowania
English-German Dictionary for Mac 4.6
Apimac angielski niemiecki Słownik łączy w sobie wszystkie niezbędne rzeczy dla uczniów uczy się języka niemieckiego, kompleksowe i aktualne słownik z gramatyki notatki i ogromny rozmówki zawierające tysiące angielskich zwrotów z niemieckiego.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Crossword Wizard 5.6.1
Wystarczy wpisać słowa i wskazówek (lub pobrać je z wbudowanego słownika), dodać grafikę lub wybierz kształt puzzle zebrać zagadkę szybko i easily.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Devanagari-QWERTY 1.0
Devan gar -QWERTY układ klawiatury jest zaprojektowany w celu ułatwienia procesu wpisując Devan gar Skrypt dla osób korzystających Roman-alfabetu.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
BEIKS English-Latin Dictionary 6.0
Kompaktowy i poręczny słownik posiada około 5000 pozycji w każdym kierunku. Dodatkowe wpisy mogą być łatwo dodane, gdy jest to konieczne. Angielski - Latin Bundle Słownik dla Palm OS Ponadto premia Monolingual English Doctionary Złoto jest wliczone w
 
36

Do darmowego wypróbowania
edictionary for Linux 2.2
Edictionary systemie Linux może być używany do oglądania Sens słów angielskich. Może ona również szczegóły, takie jak związane z etymologii, funkcji itp. wymowa Dodanie wsparcie dla innych języków nie jest wliczone w cenę, ale jest to łatwe. Można
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Entire Context English - Russian 4.0
Kontekst DescriptionEntire jest inteligentny Słownik komputerowy dla języków angielskiego i rosyjskiego wpisów zawierających ponad 2.
 
36

Do darmowego wypróbowania
French-English Medical Dictionary 6.1
Tysiące entries.Up do 250.000 wpisów na język, wraz z wyrażenia idiomatyczne, terminy techniczne i slang. Lemmatized nazwa search.Fancy, proste pojęcie. Możesz użyć dowolnej formy słowa (w większości języków), szukając od subjunctive do kobiecej
 
36

Do darmowego wypróbowania
French Vocab 2.01
Przeznaczony dla studentów, którzy chcą poprawić swoją francusko-angielskie słownictwo.
 
36

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Russian-Estonian for PPC 2.1.34
LingvoSoft Suite jest kompletnym rozwiązaniem język dostępny tylko z LingvoSoft. Unikatowy zbiór naszych najbardziej popularnych i przydatnych aplikacji, które są Windows Mobile 6.0 gotowy, LingvoSoft apartamenty stanowi globalne rozwiązanie dla
 
36

Do darmowego wypróbowania
ACCESS Dictionary Swedish English 1.0
Wielojęzyczne Databases także francusko-niemiecko-francuski, francusko-hiszpańsko-francuski, francusko-angielsko-francuski, francusko-holendersko-francuski, francusko-włosko-francuski, francusko-szwedzko-francuski, francusko-portugalsko-francuski,.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
BonGoLipi 1.0 Beta
BonGoLipi (Bong-Go-Lipi) jest narzędziem transliteracji przekonwertować fonetycznie wpisany Bengalski (Bangla) do wyświetlanych tekstu z czcionkami Unicode lub non-Unicode.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
SLX-Dict 1.0
SLX-Dict to niewielki program comamdnline wykorzystywane do wyszukiwania słów w słowniku norweski, wspólnej słów komputerowych. Tylko użyteczne dla norweskich tłumaczy.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Vicon English-Dutch Dictionary 2
Teraz można dostać wszelkiego rodzaju słów oraz zwrotów, Skróty i akronimy z ogromnej gamy tematów, takich jak elektronika, zoologii, medycyny, biznesu, komputery, religii, itp. za pomocą niesamowite Vicon English-holenderski słownik.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
VOX General Spanish Dictionary 7.2
VOX dla MS Windows zawiera VOX hiszpańskich noty i słowniki dwujęzyczne zawierające wysokiej jakości baz danych słownikowych i SlovoEd silnik aplikacji z Paragon Software (SHDD), wiodący na świecie dostawca oprogramowania dla platform mobilnych i.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Arabic Dictionary 1.1
  Można uruchomić arabski słownik na wszelkich platformach. Realizuje techniki morfologiczne arabski wynikających dla poszukiwania podczas Angielski Słownik w Javie jest również.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Chinese Language To English Language Dictionary 1.0.4326.31805
Chiński do angielskiego słownika, chiński Aby słownik angielski słowniku słowo na podstawie CC-CEDICT.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Kamus University 1.1
  Teraz można tam przetłumaczyć angielskie słowo do Malay za pomocą wygodnego programu Kamus University.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Play and Learn 3.0
Świetny sposób, aby dowiedzieć się zbiór EnglishA gier przeznaczonych do wprowadzenia zabawy do nauki języka angielskiego.
 
36

Demo
Russian-Serbian Dictionary for Palm OS 1.5
Słownik rosyjsko-serbski. 15562 wpisów. Słownik ten zawiera najczęściej używane słowa. Charakterystyka: bardzo szybkie przeglądanie słownika; mieszkaniec trybu (Palm OS tylko): Wybierz słowo w dowolnej aplikacji i przeczytać definicję jednym
 
36

Do darmowego wypróbowania