Język pliki do pobrania oprogramowania

Fredal's Dictionary 4.04
FD jest bardzo silny i zwięzły English-Language Dictionary (American). Jest wcieleniem Słownika Jorj shareware (Jorj Software Co połowie lat 90.) - co było TSR / DOS programu, a także przy fonetyczny Słownik. Z powodu tej unikalnej konstrukcji,
 
37

Demo
NJStar Chinese WP 5.23
  Procesor NJStar Chiński Słowo czyta, pisze, druk i edycję tekstu na normalnym chińskiej angielskim, jak również na zachodnich systemie Windows nie wymaga żadnego systemu chińskiego.
 
37

Demo
AT 3.1
Breaks długie nagrywanie na mniejsze części. Słuchaj każdej części i typu WH AT słyszałeś. Fe AT Ures asystenta pisania angielskiego, sprawdzania pisowni, MP3 Editor.
 
37

Do darmowego wypróbowania
Madame Guillotine 1.0
Czy można odgadnąć słowo, zanim Madame Guillotine kotlety głowy Co, jeśli to twoja własna głowa pod ostrza Na podstawie oryginalnej gry słów, kata, Madame Guillotine oferuje zabawny i wciągający sposób przeglądania zarówno francuskie i.
 
37

Do darmowego wypróbowania
Cambridge American English Windows 3.10
Cambridge Dictionary of amerykańskim angielskim zawiera definicje dla około 40.000 słów i jest kompilowany do zaoferowania, co uczniowie najbardziej potrzebują w słowniku. Z łatwym dostępem, jasnych definicji, słownictwa obecnego i mnóstwo przykładów
 
37

Do darmowego wypróbowania
Slaughterhouse 5 Audio-Text Synchronized 1.4
Audio book Slaughterhouse Five odgrywa specjalnie opracowanego programu, który korzysta z tekstu książki dla nawigacji zaczęła i zatykać, klikając prawym przyciskiem myszy, a także pokazuje tłumaczenia poszczególnych zdań na rosyjski, klikając.
 
37

Demo
GooglR Translate Desktop 2.1.58
 GooglR Tłumacz Pulpit to poręczne narzędzie, które pomaga użytkownikom szybko przetłumaczyć dowolny język wpisywanych do jednego chcą.
 
37

Oprogramowanie typu Freeware
Malay for beginners - audiocourse demo 2.8
Kurs języka audio obejmuje jedzenie, kolory, zakupy, części ciała, liczby, mówiące czasu, kraje, pozdrowienia oraz niezbędne zwroty.
 
37

Oprogramowanie typu Freeware
WordBanker Learn German 6.4.7
WordBanker jest wyjątkowy i zabawa metoda pomaga uczyć się języka obcego. Zamiast bagien Cię o złożonej gramatyce to odnosi się tylko do budowania słownictwa. Czy masz kłopoty zapamiętywanie nowych słów i zwrotów WordBanker w Visual Clue metoda
 
37

Do darmowego wypróbowania
Ultralingua German-English Translation Dictionary 6.1
Profesjonalnym niemiecko-angielski, angielsko-niemiecki tłumaczenia, słownik zawierający ponad 200.
 
37

Do darmowego wypróbowania
Smart Thesaurus English 1
Inteligentne Thesaurus English 1 jest stworzony, aby być elegancki i wygodny słownik z funkcji estetycznej, intuicyjnych i flash.
 
37

Do darmowego wypróbowania
ICQ Translator 2.0
ICQ Translator 2.0 jest skutecznym narzędziem, które oferuje natychmiastowe tłumaczenie wiadomości i innych tekstów w najważniejszych europejskich Cechy languages.Major: Z Tłumacz ICQ można rozmawiać z przyjaciółmi na ICQ, AIM, MSN i Yahoo!
 
37

Oprogramowanie typu Freeware
Concise Oxford English Dictionary Win 3.10
Dziesiąta edycja Małym oksfordzkim słowniku języka angielskiego zawiera setki nowych słów i ich znaczeń, a wszystkie zawarte słowa są wzięte z Oxfordu.
 
37

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft German-Spanish Suite for Pocket PC
LingvoSoft Słownik dla Windows umożliwia natychmiastowe tłumaczenie słowa i tłumaczenia z powrotem z 400.
 
37

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft English-Spanish Suite for Pocket PC
LingvoSoft Suite 2006 Angielski Hiszpański dla Pocket PC jest niezwykłe i zintegrowany zbiór trzech nadzwyczajnych tytułów oprogramowania językowych przeznaczonych do pracy na swoim przenośnym komputerze.
 
37

Do darmowego wypróbowania
English to Korean Document Translator
Wysoka klasa oprogramowania tłumaczenia. Niezależnie od tego czy pracuje na krótki list osobisty, pracy klasowej lub dużej lokalizacyjnej stronie projektu tłumaczeń, w tym przewodników, podręczników, Marketing Broszury, MS Word, Excel, PowerPoint,
 
37

Do darmowego wypróbowania
English-Hungarian Talking Dictionary for Windows
Talking Dictionary 2006 English Hungarian for Windows stanowi część unikalnego oprogramowania do nauki języków aplikacji do komputera PC.
 
37

Do darmowego wypróbowania
English-Hindi Talking Dictionary for Windows
Talking Dictionary 2006 English Hindi dla Windows stanowi część unikalnego oprogramowania do nauki języków aplikacji do komputera PC.
 
37

Do darmowego wypróbowania
Declans Arabic Flashcards 1.4
Cechy i zalety Free Audio WORDFiles łącznie ponad 1500 słów i zwrotów, arabskie do pobrania tutaj Każde słowo zawiera native speaker na nagrywanie dźwięku Przegląd kartami i ćwiczeń do pomocy zapamiętywania Learning-list techniki testowania.
 
37

Do darmowego wypróbowania
English-Danish Dictionary for Palm OS 1.5
Angielsko-duński (Polsk - Dansk) Dictionary. 3705 wpisów z transkrypcji fonetycznych. Słownik ten zawiera najczęściej używane słowa, idealny dla małych urządzeń pamięciowych. Słownik angielsko Danish baza na Ergane list słów oparta 5.0.
 
37

Oprogramowanie typu Freeware