Język pliki do pobrania oprogramowania

ECTACO FlashCards English <-> Turkish for Palm OS 1.2.36
Odtwórz Karty LingvoSoft Angielski Turecki dla Palm OS i nauczyć się języka obcego! Teraz możesz zapamiętać nowych wyrazów obcych szybko i łatwo! Wystarczy zagrać jedną z czterech gier edukacyjnych, które są bardzo zabawne i edukacyjne, i poszerzyć
 
37

Do darmowego wypróbowania
ECTACO PhraseBook Russian -> English for Pocket PC 1.1.32
Teraz możesz zapomnieć o problemach bariery językowej podczas podróży do obcego kraju.
 
37

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft FlashCards English <-> Farsi for Pocket PC 1.3.17
Czy masz chęci do nauki, 7000 obcych słów w krótkim czasie i przy minimalnym wysiłku Następnie LingvoSoft FlashCards dla Pocket PC jest najlepszym wyborem dla Ciebie.
 
37

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Talking Dictionary German <-> French for Pocket PC 2.7.09
To LingvoSoft Mówiący Niemiecki Francuski słownik, zbudowany do pracy na urządzeniach mobilnych działających na platformie Pocket PC, zawiera zaawansowane technologie mowy, które uczynią Twoje urządzenie mobilne mówić po niemiecku.
 
37

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft FlashCards German <-> Italian for Palm OS 1.2.36
Odtwórz Karty LingvoSoft Niemiecki Włoski dla Palm OS i nauczyć się języka obcego! Teraz możesz zapamiętać nowych wyrazów obcych szybko i łatwo! Wystarczy zagrać jedną z czterech gier edukacyjnych, które są bardzo zabawne i edukacyjne, i poszerzyć
 
37

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft FlashCards English <-> Lithuanian for Pocket PC 1.3.20
LingvoSoft FlashCards angielski litewski dla Pocket PC jest zbiorem czterech gier absorbujących, które pomogą Ci zapamiętać tysiące wyrazów obcych szybko i łatwo.
 
37

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Standard Talking Dictionary English <-> Polsh for Pocket PC 2.6.07
To LingvoSoft Mówiący Słownik Angielski Polski dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słowa i syntezy angielski speech.
 
37

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Standard Talking Dictionary English <-> Albanian for Pocket PC 2.6.07
To LingvoSoft Mówiący Słownik Angielski Albański dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słowa i syntezy angielski speech.
 
37

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft FlashCards English <-> Dutch for Palm OS 1.2.36
Odtwórz Karty LingvoSoft Angielski Holenderski dla Palm OS i nauczyć się języka obcego.
 
37

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft FlashCards English <-> Persian (Farsi) for PalmOS 1.2.32
Odtwórz Karty LingvoSoft angielski Perski dla Palm OS i nauczyć się języka obcego! Teraz możesz zapamiętać nowych wyrazów obcych szybko i łatwo! Wystarczy zagrać jedną z czterech gier edukacyjnych, które są bardzo zabawne i edukacyjne, i poszerzyć
 
37

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Talking Dictionary English <-> Lithuanian for Pocket PC 2.7.27
To LingvoSoft Mówiący Słownik Angielski Litewski, zbudowany do pracy na urządzeniach mobilnych działających na platformie Pocket PC, zawiera zaawansowane technologie mowy, które uczynią Twoje urządzenie mobilne mówi po angielsku.
 
37

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Dictionary English <-> Azerbaijani for Pocket PC 4.1.88
Solidne tłumaczenia słownik dla Pocket PC, który oferuje zaawansowane funkcje i do 1.
 
37

Do darmowego wypróbowania
Stackz (Dictionary Edition) 7.0
Stackz koncepcji wizualizacji flashcard pomaga zachować opis na dużej ilości słów, aby się nauczyć przez reprezentujących aktualny stan języka z jednym intuicyjnym widoku za pomocą stosy kolorowych kartach.
 
37

Do darmowego wypróbowania
Travel Dictionary English- PalmOS 2.0
Słownictwo odnoszące się do żywności i przyjemności. Pomiędzy 50.000 a 150.000 wpisów w całości składające się z kulinarnych względem + podstawowe i słownictwo dodatkowe jako freeware. Konkretne dane użytkownika mogą być wyświetlane oddzielnie w
 
37

Oprogramowanie typu Freeware
Language Reader 2.01
Język Reader korzysta z istniejących technologii mowy, zapewnia bogatsze ekranowej doświadczenie czytania z wielojęzycznych głosów włączone.
 
37

Oprogramowanie typu Freeware
SpeechAnywhere 2.34
Słuchaj internetowych i już artykułów w języku angielskim / chińskim. Narzędzie NewsReader.Presentation. Speak English / chiński tekst wybrany w normalnym oknie. Wygodne narzędzie do słuchania artykułów internetowych podczas pracy lub nauki i
 
37

Do darmowego wypróbowania
Star9 Chinese Input Method 4.21
Star9 Chinese Input Method . Dowiedz się chińskich piśmie z klawiaturą. Skok Wejście chińskiego bazie. Chiński emulacji Writing. Łatwa do nauczenia się. Ciesz się pięknem chińskich symbolicznych znaków w piśmie.
 
37

Do darmowego wypróbowania
Google Translate Client 1.1.21
Z Google Translate Client można przetłumaczyć dowolny tekst na stronie internetowej i innych aplikacji po prostu wybierając go.
 
37

Oprogramowanie typu Freeware
Hollywood Vocabulary (RE) 5.0
Pobierz oprogramowanie HollywoodVocabulary i Ucz się rosyjskiego! Uruchomiliśmy program programu, którego celem jest rozwój umiejętności i zdolności w języku mówionym. Nie trzeba zapamiętać całą informacje, można dowiedzieć się tylko najbardziej
 
37

Oprogramowanie typu Freeware
Korean HakGyo 2.1
Korean HakGyo - program, który wprowadza Koreański gramatyki prawo od podstaw, z dużą pomocą z terminów i pojęć gramatycznych.
 
37

Do darmowego wypróbowania