Język pliki do pobrania oprogramowania

MSDict Oxford Multilanguage Pack 8.3
Apartament ten słownik zawiera 5 słowniki dwujęzyczne i dwukierunkowe i jest przeznaczony dla osób podróżujących, którzy potrzebują szybkich obcych słów look-up.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Musical Spanish Animated Videos & Games 1.1
Fun hiszpański program nauczania dla wszystkich grup wiekowych, z animowanych filmów piosenki z musicalu programu hiszpańskiej, a także układanki dźwięku, krzyżówki, gry kata i quizu gry dla każdego utworu.
 
38

Demo
Ondine 1.0
Moja kolekcja czcionek psychodelicznych i retro podzielony na dwie części. Niektóre z nich są rzadko i wszystkie są w formacie *. Ttf format. Kliknij na nazwę czcionki jesteś zainteresowany, aby pobrać. Jak dużo i wiem, że są darmowe, shareware lub
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Slovoed Deluxe English-German-English 7.6
SlovoEd Deluxe angielsko-niemiecko-angielski Słownik zawiera najszersze i najbardziej szczegółowe artykuły tłumaczeń użytkowania i próbek dźwiękowych, synonimy i antonimy, referencje, transkrypcje i inne ważne informacje.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Threepio 2.4
Threepio jest łatwy w użyciu wielojęzycznego słownika pomóc swoją pracę. Narzędzia oparte na Eclipse, można osadzić w Eclipse IDE. Jest ona bezpłatna i opensource wielojęzyczny słownik i przechowywanie narzędzi. Cechy: * różnych źródeł: mogą
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Dictionary Basic English - Spanish 2.5.88
To LingvoSoft English Dictionary Hiszpański dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słowa i syntezy mowy w języku angielskim i hiszpańskim.
 
38

Do darmowego wypróbowania
English-Japanese Dictionary for Palm OS 1.5
Słownik angielsko-japoński. 78912 wpisów. Słownik ten zawiera najczęściej używane słowa i to jest idealne słowo wartość mieści się w pamięci 8MB, a urządzenia z kartami rozszerzeń. Ponadto musisz mieć włączoną japońskim Palm OS lub japońskiego
 
38

Do darmowego wypróbowania
EyeSpeak English 2.1
Możesz uczyć się języka angielskiego łatwo przy pomocy narzędzia EyeSpeak angielskim.
 
38

Do darmowego wypróbowania
MikkoMatrix 1.1
Matrix definiuje słownika Cambridge Advanced Learner jako zbiór warunków, które stanowi tło, w którym coś rośnie i rozwija się .
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
uniKode for Thai 4.0
Szukasz przyjaznej dla użytkownika klawiatury wirtualnej Thai Przestań szukać: UniKode Na Thai jest jeden trzeba.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
BEIKS Rhyming Terms Glossary for Palm OS 6.0
To jest BEZPŁATNA Rhyming słownik z około 4000 terminów, na podstawie domeny publicznej Carnegie Mellon University. Nadesłał Kenn Nesbitt.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Kaijin Dictionary 1.5
Kaijin Słownik jest japoński - indonezyjski i indonezyjski - japoński słownik. Definiowanie i tłumaczenia słów pomiędzy Japończyków i indonezyjskich. Ten program jest wydana jako darmowy do osobistego i niekomercyjnego Ciągniki. Kaijin Dictionary
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Vicon English-French Dictionary 2
 Inclusive Vicon angielsko-francuski słownik obejmuje zarówno amerykańskich i brytyjskich form pisowni podczas terminy z różnych przedmiotów, takich jak medycyna, elektronika, Zoologii, Spotkania biznesowe, etc są również zawarte.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
pDictionary Alpha
Słownik-tree jest standardowym słowniku, oznacza leksykograficzny drzewo (acykliczne wykres), gdzie litery są węzły drzewa, począwszy od korzenia Schodząc do liści.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Spain2Go Talking Phrase Book BlackBerry 3.0.5
Zamień swój PDA lub telefon komórkowy do nauczyciela i tłumacza języka podróży! Ucz się hiszpańskiego dziś HNHSoft Rozmawia Spain2Go Rozmówki, zaprojektowany i zoptymalizowany dla systemu Windows Mobile Professional i Classic (Pocket PC). Ten mówi
 
38

Do darmowego wypróbowania
Spanish-Russian Dictionary for Palm OS 1.5
Słownik hiszpańsko-rosyjski. 8527 wpisów. Słownik ten zawiera najczęściej używane słowa. Charakterystyka: bardzo szybkie przeglądanie słownika; mieszkaniec trybu (Palm OS tylko): Wybierz słowo w dowolnej aplikacji i przeczytać definicję jednym
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Hungarian-English Dictionary for Palm OS 1.0
Węgierski-Angielski (Magyar-Angol) Dictionary. 98675 wpisów. Słownik ten jest idealnym słowo ustawiony być zainstalowany na karcie rozszerzeń.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Doctus 0.8
Doctus jest Obecnie czasownik-wiercenia System dla studentów łacinie. Rzeczowniki i inne części mowy że zostanie to szybko, a projekt jest ambicją jest to wszystko, co potrzebne do nauki studenta łaciny w wolnym aplikacji OS-niezależnej.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Japanese Tutor 1.1
Japanese Tutor program jest kompletny japoński asystent język i nieocenionym narzędziem dla wszystkich ludzi nauki japońskiego, od początkujących aż do głośników niemal biegle.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Chinese Teacher 2007 69
Jest on przeznaczony dla osób, które zaczynają się uczyć chińskiego lub ludzie, którzy nauczyli się trochę chiński wcześniej.
 
38

Do darmowego wypróbowania