Język pliki do pobrania oprogramowania

English-Latin Standard Talking Dictionary 2006
LingvoSoft Mówiący Słownik 2006 EnglishLatin Standard dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słów i angielskim syntezy mowy - z największą bazę słów i zwrotów, aktualnie dostępnych w tej serii.
 
39

Komercyjny
LingvoSoft English-Vietnamese Dictionary
Słownik ten program, zbudowany do pracy na urządzeniach mobilnych działających na platformie Pocket PC, jest w pełni funkcjonalny słownik, zawsze gotowy do pracy wszędzie ze sobą.
 
39

Komercyjny
WordFinder with Collins Spanish Dictionary 2009
WordFinder Z Collins Spanish Dictionary 2009 jest wygodny słownik, w którym wystarczy zaznaczyć słowo w treści wprost uzyskać sugestię.
 
39

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft German-Slovak Dictionary for Windows
LingvoSoft Dictionary 2006 Słowacki Niemiecki dla Windows jest częścią unikalnego pakietu nauki języków aplikacji do komputera PC.
 
39

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft German-French Suite for Pocket PC
LingvoSoft Suite 2006 Niemiecki Francuski dla Pocket PC jest niezwykłe i zintegrowany zbiór trzech nadzwyczajnych tytułów oprogramowania językowych przeznaczonych do pracy na swoim przenośnym komputerze.
 
39

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft English-Dutch Dictionary for Windows
LingvoSoft Słownik 2006 Angielski Holenderski dla Windows jest częścią unikalnego pakietu nauki języków aplikacji do komputera PC.
 
39

Do darmowego wypróbowania
Learn HSK Characters 1.0
Program ten obejmuje 900 chińskich znaków, 700 z nich są najczęściej używane znaki zawarte w HSK klasy A.
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
French Language Lab 4.1
Lab Język Świat - Info PageTheTools nauczyć się FastStartScreenTextReaderInfinitiveConjugatorProgressReportCrissCrossGame działki francuskiego laboratorium językowym , zawiera wsparcie dla: hiszpański, niemiecki i włoski języki: hiszpański,.
 
39

Do darmowego wypróbowania
English-Polish Basic Talking Dictionary 2006
LingvoSoft Mówiący Słownik 2006 Basic angielskopolski dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słów i angielskim syntezy mowy - o kompaktowej i zwięzły bazę słów i zwrotów.
 
39

Do darmowego wypróbowania
Click Translator Site License
Tłumacz Click to narzędzie, które zapewnia natychmiastowe tłumaczenie zaznaczonego tekstu w 12 głównych językach.
 
39

Do darmowego wypróbowania
Typoless 2.0
Typoless jest on-fly typo System korekcji. Pomoże Ci to, aby wpisać tekst z minimalną ilością błędów drukarskich i błędów. Oszczędzaj swój czas na pisanie i poprawić swoje umiejętności językowe do pisania
 
39

Do darmowego wypróbowania
VocMac 2010 for Windows - Single User PREMIUM License 10_01_W
VocMac S zmieniony i rozszerzony nowe wydanie zawiera ponad 27.450 główne wpisy ilustrujące ponad 550 głównych i wtórnych tematycznych kategorii. Nowa wersja jest FileMaker-11-based, umożliwiając dostęp do wybranych stron internetowych pre-od
 
39

Do darmowego wypróbowania
VocMac 2010 for Windows - Single User STANDARD license 10-01_W
VocMac S niedawno zmieniony i rozszerzony prasowa zawiera ponad 27.400 główne wpisy ilustrujące ponad 550 głównych i wtórnych tematycznych kategorii. Nowa wersja jest FileMaker-11-based, umożliwiając dostęp do wybranych stron internetowych pre-od
 
39

Do darmowego wypróbowania
Zesez Language Complete Spanish 1.0
Nauka hiszpańskiego jest łatwe i przyjemne z pięciu ZE za Flashcards minutę. Nowe Flashcards wyświetlane w oparciu o opanowanie słownictwa, więc lekcje nie idą zbyt szybko lub zbyt wolno. Zagraj ZE za 10 wspaniałych lekcji, bezpłatne aktualizacje,
 
39

Do darmowego wypróbowania
G Translator 2.0
G-Translator to program przeznaczony do tłumaczenia tekstów z dowolnych języków na inne języki.
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
BRAINtastic v2 Word Skills Demo 2.0.4
BRAINtastic v2 jest elastyczny system kształcenia, który motywuje uczniów do nauki! Może być dostosowany przez nauczycieli i rodziców, aby skupić się na obszarach treści obecnie ujętych w klasie lub identyfikowane za pomocą wbudowanych narzędzi do
 
39

Demo
Lingo Vocabulary Trainer 2007
 Lingo Trener słówek jest poręczne i niezawodne narzędzie przeznaczone do pozwalają łatwo nauczyć się słownictwa.
 
39

Do darmowego wypróbowania
StudentTutor SP+EN 1.7.2
Od moreVocabulary StudentTutor SP + PL oprogramowanie nauki sprawia, że można efektywnie ćwiczyć z 2700 najbardziej przydatnych słów i krótkich wyrażeń słownictwa angielskiego i hiszpańskiego, a wreszcie o nich pamiętać.
 
39

Do darmowego wypróbowania
Grammar Quest Lesson Pack 2 1.0
Ten dodatek lekcja dodaje dwa nowe tematy gramatyczne w Quest Grammar, w tym zasady kapitalizacji, słów powszechnie błędnie i słów powszechnie mylone w standardowych testach.
 
39

Do darmowego wypróbowania
MSDict Oxford Concise Medical Dictionary 8.30.75
  Zwięzła MSDict Oxford Medical Dictionary jest najbardziej popularnym w swoim rodzaju słownika na całym świecie i jest znany z jego jasny, zwięzły definicji, jak i jego kompleksową i autorytatywną zakresu słownictwa wszystkich terminów medycznych.
 
39

Do darmowego wypróbowania