Język pliki do pobrania oprogramowania

LingvoSoft Gold Dictionary English <-> Hungarian for Windows 2.1.28
Ta linia LingvoSoft angielski Słowniki Węgierski dla Windows przynosi dokładne i szybkie dwukierunkowego tłumaczenia słów, zawinięte w przyjazny dla użytkownika interfejs dogodne możliwości wyszukiwania.
 
41

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft FlashCards English <-> Czech for Windows 1.5.07
LingvoSoft FlashCards English Czech dla Windows jest zbiorem czterech gier absorbujących, które pomogą Ci zapamiętać tysiące wyrazów obcych szybko i łatwo.
 
41

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Dictionary English <-> Latvian for Pocket PC 4.1.88
Solidne tłumaczenia słownik dla Pocket PC, który oferuje zaawansowane funkcje i do 1.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Special English French WM5 4.0
Dictionary, Thesaurus i Koniugacja w 1 produktu!. Edycji słownika z słownika użytkownika. Każdej kombinacji językowej zawiera dwa kierunki tłumaczenia. Słownik angielski / francuski i francuski / angielski (ponad 600.000 wpisów). English (280000
 
41

Do darmowego wypróbowania
@promt Professional Translator En-Fr 7.8
@ Promt Zawód 7.8 ma spełniać codzienne potrzeby biznesowe, a także zawiera szereg opcji dostosowywania tłumaczeniowych w celu precyzyjnego wyników tłumaczeń potrzeb poszczególnych przedsiębiorstw. Jest idealnym rozwiązaniem dla środowisk
 
41

Do darmowego wypróbowania
Free Mini Course English ABAEnglish.com 1.0
ABA English `s wolne mini kurs English zawiera całą gramatykę angielską w Audio mode.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
Language Bridge 5.0
Język Most uczy zwrotów przez no-gramatycznych, bez zapamiętywania i zero-tłumaczenie podejście, które może przekształcić dowolny dorosłych do cudownego języka.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Linguata Polish 4.6
Praktyczne realistyczne i szybkie podejście do nauki słów i zwrotów w języku polskim, stosując kombinację zaawansowanych testów i gier prostych pozwalając wolność do nauki w pracy, w domu i na move.
 
41

Do darmowego wypróbowania
MyVocaNet 2.0
Z MyVocaNet , które można poprawić, tak aby każdego internetowego słownika w każdym języku.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Power Sayings 2010
Jeżeli widzę dalej to tylko stojąc na ramionach olbrzymów . - Isaac Newton. Cytaty i przysłowia są jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby przykuć uwagę słuchaczy. Pisarze, głośniki, studenci i osoby ubiegające się o słowo na całym świecie
 
41

Do darmowego wypróbowania
PROMT Personal Multilingual translator 9.0
PROMT Osobiste 9.0 jest wyjątkowa aplikacja lub można nazwać go jako komputerowego tłumacza, jak to działa jak tłumacz. Posiada wsparcie dla wielu języków obcych i można przetłumaczyć dowolny język obcy do jednego wybieramy ze szczegółowym znaczenia
 
41

Do darmowego wypróbowania
Online Dictionary Italian 5.0
Online Dictionary Italian w połączeniu z niemieckim, portugalskim, angielskim, francuskim, hiszpańskim, szwedzkim i holenderskim.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
Flexionizer 1.0.29
Flexionizer to program koniugacji patrzeć na koniugacji czasowników w hiszpańskim, angielskim i niemieckim, do wyszukania dodatkowych informacji czasowników, takich jak właściwości i tłumaczeń głównych.
 
41

Demo
FREE English-Spanish Translator 1.30
Angielski Hiszpański Tłumacz wykorzystuje moc silników Internet język tłumaczenia maszynowego i pozwala łatwo i dokładnie przetłumaczyć zawartość sieci Web, listów, czat i e-maili między angielskim i hiszpańskim.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
Slovenian for beginners - audiocourse demo 2.8
Kurs języka audio obejmuje jedzenie, kolory, zakupy, części ciała, liczby, mówiące czasu, kraje, pozdrowienia oraz niezbędne zwroty.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
StudentTutor French 1.6.8
Od moreVocabulary StudentTutor francuski software nauka sprawia, że skutecznie ćwiczyć z 2700 najbardziej przydatnych słów i krótkich wyrażeń francuskiego słownictwa i wreszcie je zapamiętać.
 
41

Do darmowego wypróbowania
ParaWin ME Pro 3.0
Kluczowe funkcje programu ParaWin poręczny MNIE jest następujące: ma przyjazny dla użytkownika interfejs, który jest bardzo łatwy w użyciu, obsługuje następujące języki: Bałtyckie, Środkowoeuropejska, cyrylica, grecki, turecki i Zachodniej, to jednak.
 
41

Do darmowego wypróbowania
English-Polish Basic Talking Dictionary 2006
LingvoSoft Mówiący Słownik 2006 Basic angielskopolski dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słów i angielskim syntezy mowy - o kompaktowej i zwięzły bazę słów i zwrotów.
 
41

Komercyjny
Buensoft Ingles 2008
Uczący się w każdym wieku szybki i łatwy sposób na dobrą zabawę i poprawić swój angielski Buensoft pozwala użytkownikowi 14 słuchania interactive gry.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
Spanish<->Russian Talking Dictionary for Windows
LingvoSoft Talking Dictionary Spanish Russian for Windows oferuje natychmiastowy dwujęzyczne tłumaczenia.
 
41

Do darmowego wypróbowania