Język pliki do pobrania oprogramowania

ProSynth 2.1
ProSynth aplikacja Windows można wykazać wszystko prozodyczne syntezy mowy - synteza z kombinacji bogatego hierarchicznej struktury fonologicznej z deklaratywnej wiedzy dla fonetycznej interpretacji.
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
ABA English Mini Course (Italian) 1.0
Nowy sposób na naukę EnglishThe kursu funkcje: Najlepsze methodThanks do nowej metody Prawdziwe Życie Learning System i technologia Intonacja nauka angielskiego jest łatwe, zabawne i practical.
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
English-Arabic Talking Phrasebook 5.5
English-Arabic Rozmowa Rozmówki dla Pocket PC jest niezbędnym narzędziem dla każdego, kto będzie w kraju arabskim mówienia i nie wiedząc, słowo w języku arabskim.
 
43

Do darmowego wypróbowania
Oxford Dictionary of Law 1
Oxford Dictionary of Law zawiera ponad 4300 wpisów, które jasno określają główne pojęcia, terminy procesów i organizacji angielskim systemie prawnym.
 
43

Do darmowego wypróbowania
PalmPoint English French Dictionary 1.0
To jest angielski - francuski słownik przeznaczony dla PalmOS PalmPoint jest wielojęzyczny (angielski - francuski) Słownik przeznaczony dla PalmOS.
 
43

Demo
Poormans Law Dictionary for Black Berry 1.2
Słownik Poormans Ustawa składa się z 1000 najczęściej używanych terminów prawnych, które shoud wszyscy znają.
 
43

Do darmowego wypróbowania
MS Oxford English-Italian Phrasebank 3.00
Kompletny rozmówki Oxford z ponad 3000 obecnych przeżycia wyrażeń w języku włoskim i angielskim, aby pomóc podróżnych i uczynić swoje wyprawy bardziej komfortowe i przyjemne.
 
43

Do darmowego wypróbowania
SOWPODS Scrabble Dictionary 2.0.0.2
Scrabble Słownik oparty na SOWPODS Lista 267000 + zatwierdzonych słów scrabble. Profesjonalne i rekreacyjnych graczy scrabble znajdzie to przydatne w poprawie ich umiejętności i wiedzy słów scrabble. Ma mocny i elastyczny silnik wyszukiwania i
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Russian German CONCISE by PONS 7.6
Średnie Słownik z 285.000 słów kluczowych, zwrotów i tłumaczeń. Lubisz czytać i pisać w języku angielskim lub rosyjskim w swoim codziennym życiu, swojego wolnego czasu lub pracy Następnie PONS Słownik rosyjski niemiecki zwięzłe doskonałe narzędzie
 
43

Do darmowego wypróbowania
Vocab 1.0.1
Nauka Vocab ulary jest jednym z najtrudniejszych aspektów języka obcego. Łatwy i przyjemny w użyciu, Vocab pomaga szybko zbudować Vocab ulary chcesz. Dowolnym językiem do opanowania, Vocab okażą się bezcenne. Vocab zdobył pochwały od
 
43

Do darmowego wypróbowania
Voice Translator Eng - Spa / Fre / Ger 1.21.90
Poręczne oprogramowanie Pocket Voice Translator Eng - Spa / Fre / Ger jest w stanie dać Ci tłumaczenie swojego określonego słowa natychmiast.
 
43

Do darmowego wypróbowania
Dictionary of Marketing and Advertising 2.5
Zawiera około 3700 terminów z jasnych wyjaśnień terminologii technicznej i technologii stosowanych w dziedzinie marketingu i reklamy.
 
43

Do darmowego wypróbowania
Leitner Vocabox 2.4b
Program do nauki słownictwa w oparciu o Leitner zasad karton. Jest bardzo łatwy w użyciu i nie trzeba być concered o kartach i ich grup. Każda karta jest wybrana na podstawie jego daty przeglądu i jego lokalizacji.
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Marathi-English Talking Dictionary -
Prowadzi ponad 4,00,000 Słowa. Dla każdego słowa daje różne dokładnych znaczeń z audio wymowy (English), synonimów angielskich, przysłowia, jak również zwrotów i opis gramatyczny. Podczas czytania, pisania, mówienia, słuchania lub tłumaczenia i
 
43

Komercyjny
Cambridge Advanced Learners Dictionary 8.30.75
 Cambridge Advanced Learners Dictionary jest najlepszy słownik języka angielskiego ogólnego na brytyjskim Cambridge słowników.
 
43

Do darmowego wypróbowania
ToolTip Memorizer for Linux 0.0.2
Proste oprogramowanie wykorzystywane do pomocy w zapamiętywaniu słów w obcych językach. Wyświetla je losowo w określonych odstępach czasu. Komunikaty z słowy mają być mniej uciążliwe, jak to możliwe.
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Audio Concise Oxford English Dictionary 5.00
  Zwięzły Oxford English Dictionary jest najbardziej popularny w swoim rodzaju słownika na całym świecie i jest znany z jego jasny, zwięzły definicji, jak i jego kompleksową i autorytatywną zakresu słownictwa świata anglojęzycznego.
 
43

Do darmowego wypróbowania
e Time Chinese 2.3
eTimeChinese jest chiński program learing. To technologia rdzeń learing bazę Witch silnika na Ebbinghausa krzywej zapominania. Możesz dowiedzieć się wiele chińskich słów za pomocą tego oprogramowania.
 
43

Do darmowego wypróbowania
Lexisgoo English Dictionary for Moto Q 2.8
Lexisgoo English Dictionary jest niepełna angielski słownik z przyjazny interfejs, łatwy w użyciu, szybkie i wygoda, ogromna ilość słów i łatwe zrozumienie komentarzy, dziedziczy prawie pełne dane z oryginalnej bazy danych.
 
43

Do darmowego wypróbowania
Russian Advanced Keyboard for Pocket PC 1.0
Rosyjski Zaawansowane Keyboard for Pocket PC jest sip metodę wprowadzania, które pozwalają na wejście rosyjskich znaków i kontroli aplikacji szybciej.
 
43

Do darmowego wypróbowania