Język pliki do pobrania oprogramowania

LingvoSoft Talking Dictionary English <-> Korean for Pocket PC 4.1.88
Rozmawia tłumaczenia słownik dla Pocket PC, który oferuje zaawansowane funkcje i do 1.
 
46

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft FlashCards English <-> Finnish for Windows 1.5.08
Karty LingvoSoft Angielski Fiński dla Windows jest zbiorem czterech gier absorbujących, które pomogą Ci zapamiętać tysiące wyrazów obcych szybko i łatwo.
 
46

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft FlashCards English <-> Slovak for Windows 1.5.09
LingvoSoft FlashCards English Słowacki dla Windows jest zbiorem czterech gier absorbujących, które pomogą Ci zapamiętać tysiące wyrazów obcych szybko i łatwo.
 
46

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Talking Dictionary English <-> Ukrainian for Pocket PC 2.7.31
To LingvoSoft Mówiący English Ukrainian Dictionary, zbudowany do pracy na urządzeniach mobilnych działających na platformie Pocket PC, zawiera zaawansowane technologie mowy, które uczynią Twoje urządzenie mobilne mówi po angielsku.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Gaelic Poems 3.2
Multi-funkcjonalny Ebook przeznaczony do badania. Gaelic Poems autorstwa John Campbell - Bard of Ledaig. Syn nauczyciela w Szkole Ogólnego Zgromadzenia w Ledaig, John Campbell wychował się osiągnąć sławę jako Bard z Ledaig. Podczas gdy młody
 
46

Do darmowego wypróbowania
WinLexic 2005
WinLexic 2005 jest GUI (Graphic User Interface) do Glosariusze Microsoft dla Tłumaczy Technicznych biur tłumaczeń Glossaries technicznej Microsoft są publicznie dostępne w witrynie Microsoft Corporation serwera FTP i jego lustra i zapewnić bogactwo.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Flash Cards For Learning ! 1.0
Flash Cards do nauki jest bardzo potężne środowisko budynek słownictwo. Z 328 z najczęściej używanych słów w każdym języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, włoskim i rosyjskim oraz sylabariuszu Cherokee i Morse Code wszystko w jednym
 
46

Komercyjny
Learn German Helper 2.2
Do nauki niemieckiego v2.2 został specjalnie opracowany dla osób, które uczą się niemieckiego. Obejmuje ona 666 scen wspólnej rozmowy i 2945 słów podstawowego słownictwa, które będą prezentowane tylko w małym ekranie z wymowy, więc można zapamiętać
 
46

Do darmowego wypróbowania
Amigos Spanish Puzzles (Mac version) 1.2
Ucz się hiszpańskiego słownictwa za pomocą różnych gier słownych i zagadek. Zabawa i łatwy w użyciu. Słowa są pogrupowane w kategorie ułatwiające życie. Amigos hiszpański Puzzle zapewnia również szeroki wybór gier i łamigłówek dla mniej formalnym
 
46

Do darmowego wypróbowania
Oxford Concise Medical Dictionary Window 3.10
 Jest to bardzo przydatne i doskonałe słowniku medycyna przeznaczony zwłaszcza dla pracowników w paramedycznych takich dziedzinach jak: farmaceutów, fizjoterapeutów, logopedów, pracowników socjalnych, sekretarzy szpitalnych, administratorów,.
 
46

Do darmowego wypróbowania
English course+Collins Dictionary (RU) 2.1
Obszerne nagradzany kurs języka angielskiego dla rosyjskojęzycznych przez LANGMaster.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Plagiarism Detector 320
Bez wątpienia, funkcja kopiuj-wklej zrewolucjonizował nasz nowoczesny świat. Nie ma granice pochwały, że możemy kupie na to proste makro mało który złożył wpisując więc znacznie mniej uciążliwe. Ale jednak, jak wszystkie dobre rzeczy, nie ma ciemną
 
46

Do darmowego wypróbowania
Smart Italian Talking Phrasebook Lite 1.0
Inteligentne Włoski Rozmówki Rozmowa jest potężnym narzędziem do tłumaczenia do komunikacji efektywny i skuteczny, włoski podczas pobytu za granicą.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
TOEFL iBT Speaking Conqueror 2.0.8.3
- Excellent, unikalne oprogramowanie zaprojektowane specjalnie dla podboju TOEFL iBT Mówiąc punkt - Intensive Mówienie przez dużą ilość przykładowych pytań - 427 +156 przykładowe pytania, które obejmowały wszystkie dziedziny iBT Mówiąc punkt -.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Lexisgoo English Dictionary for 9300 1.0
     Kluczowe cechy niesamowitej Lexisgoo angielski słownik dla 9300 jest następujące: ma przyjazny dla użytkownika interfejs i obejmuje 182.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Synonymizer Personal 3.2
Synonymized GenerationAvoids Treść Kary Treść kopiowania przez Google i innych. Zapobiega plagiatu. Dostarcza wielu plików do bogatszych stron internetowych. W monoterapii lub w skojarzeniu z GGG, naszą oprogramowania Generator Page. Ty decydujesz,
 
46

Komercyjny
Multiple Choice Quiz Maker Single License 10.6.0
Multiple Choice Quiz Maker jest łatwy i oszczędność czasu zestaw authoring do produkcji testy i quizy dla inter-i intranetowych.
 
46

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft English-Serbian Dictionary for Windows
LingvoSoft Słownik 2006 Angielski Serbski dla Windows jest częścią unikalnego pakietu nauki języków aplikacji do komputera PC.
 
46

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft English-Russian Suite for Pocket PC
LingvoSoft Suite 2006 Angielski Rosyjski dla Pocket PC jest niezwykłe i zintegrowany zbiór trzech nadzwyczajnych tytułów oprogramowania językowych przeznaczonych do pracy na swoim przenośnym komputerze.
 
46

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft English-Romanian Suite for Pocket PC
LingvoSoft Suite 2006 Rumuński Angielski dla Pocket PC jest niezwykłe i zintegrowany zbiór trzech nadzwyczajnych tytułów oprogramowania językowych przeznaczonych do pracy na swoim przenośnym komputerze.
 
46

Do darmowego wypróbowania