Język pliki do pobrania oprogramowania

Chinese Character Stroke Order Animator 2.10
Może już można mówić chiński doskonale, nawet czytać, ale jeśli chodzi o pisanie to byłoby naprawdę trudne zadanie.
 
48

Do darmowego wypróbowania
@promt Expert Translator English-Russian 7.8
@ Promt Expert 7.8 przeznaczony jest do profesjonalnych tłumaczy i biur tłumaczeń. Angielski - rosyjski kierunek jest wliczony w cenę oraz ogólne, specjalistyczne i indywidualne słowniki, integruje się z Microsoft Office, Internet Explorer, Acrobat,
 
48

Do darmowego wypróbowania
SIGNUM's Revisor 3.0
Hiszpański narzędzia kompozycyjne użytkowania edukacyjnej i zawodowej, składający się z 5.
 
48

Do darmowego wypróbowania
Linguata Catalan 3.8
Świetny sposób, aby nauczyć się podstawowych słów i zwrotów katalońskiej za pomocą gier edukacyjnych, zarówno na, z dala od komputera.
 
48

Do darmowego wypróbowania
MB Free Aromatherapy Dictionary Software 1.0
MB Free Software Słownik Aromaterapia to obszerny zbiór słów związanych z dziedziny aromaterapii, która jest alternatywną metodę leczenia.
 
48

Do darmowego wypróbowania
Oxford English Minidictionary forWindows 3.10
Jest to jeden z słowników oksfordzkich najbardziej udanych, z ponad 40.000 wpisów i 50.000 definicji, w tym znaczną liczbę nowych słów. Jego celem jest zapewnienie up-to-date, zwarty zasięg słownictwa rdzenia obecnego angielskim w formacie
 
48

Do darmowego wypróbowania
Bulgarian-French-Bulgarian Dict (Win) 1.1
SoftPress MSDict Bulgarian-francusko-bułgarski Słownik jest słownik elektroniczny na telefon komórkowy ze starannie wybranej up-to-date słownictwo ze wszystkich dziedzin życia.
 
48

Do darmowego wypróbowania
Webster's Digital Chinese Dictionary-PSE 1
Nowa Webstera Cyfrowy Chinese Dictionary (WDCD) jest podstawowym narzędziem w dzisiejszym szybkim tempie, w gospodarce światowej.
 
48

Demo
FREE English-Chinese Translator 1.30
English Chinese Translator wykorzystuje moc silników Internet język tłumaczenia maszynowego i pozwala łatwo i dokładnie przetłumaczyć zawartość sieci Web, listów, czat i e-maili między angielskim i chińskim (chiński uproszczony i chiński tradycyjny).
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
Speaking Images for Kids 120-en
Mówiąc Obrazy dla dzieci to poręczne, łatwe w użyciu narzędzie przeznaczone w aplikacji do nauki języka angielskiego dla małych dzieci z językiem obrazów.
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
StudyBook Spanish 1.3
Lexis Rex StudyBook - Hiszpański łączy eBook z dźwiękiem i narzędzi badawczych opracowanych dla każdego, nauki języka hiszpańskiego.
 
48

Do darmowego wypróbowania
One Click Turkish Dictionary 0.2
One Click Turecki Słownik 0.2 jest bardzo profesjonalny słownik tureckich Cechy learners.Major: Działa to podobnie do słynnego Babylon słownika, ale ten jest całkowicie free.Use Alt + kliknięcie lewym przyciskiem myszy na przechwytywanie słowo pod
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
Zero Spelling 6.4
ZERO używa look powiedzieć pokrycie napisać method.Players wyboru są pokazane słowo, słowo wypowiedziane w zdaniu to słowo jest ukryte, a gracz musi wpisać go w ciągu 15 sekund. Jeśli to nie jest wpisane w terminie słowo displayed.ZERO ma 10 słów
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
ACCESS Dictionary English French 1.0
Słownik angielsko-francuski bazy do integracji aplikacji w formacie MS-Access. Demo zawiera litery H z 1369 słów kluczowych. Fullversion Słownik angielsko-francuski 37483 słowa kluczowe z 368108 wpisów i francusko-angielski 33714 słów kluczowych z
 
48

Komercyjny
Speereo Voice Translator WM Touchscreen 4.0
Wiele Pocket PC Software w najlepszej Finalista wielojęzycznych słowników nominowany Speereo Tłumacz Voice (SVT) jest idealnym towarzyszem dla podróżujących w celach biznesowych lub turystycznych, a także jest doskonałą pomocą dla komunikacji.
 
48

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft French<->Russian Suite for Pocket PC
LingvoSoft Suite 2006 Francuski Rosyjski dla Pocket PC jest niezwykłe i zintegrowany zbiór trzech nadzwyczajnych tytułów oprogramowania językowych przeznaczonych do pracy na swoim przenośnym komputerze.
 
48

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft English-Vietnamese Dictionary (Windows)
LingvoSoft Słownik 2006 Angielski wietnamski dla Windows jest częścią unikalnego pakietu nauki języków aplikacji do komputera PC.
 
48

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft English-Slovak Dictionary for Windows
LingvoSoft Dictionary 2006 English Słowacki dla Windows jest częścią unikalnego pakietu nauki języków aplikacji do komputera PC.
 
48

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft English-Russian Dictionary for Windows
LingvoSoft Słownik 2006 Angielski Rosyjski dla Windows stanowi część unikalnego oprogramowania do nauki języków aplikacji do komputera PC.
 
48

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft English-Bosnian Dictionary
Słownik ten program, zbudowany do pracy na urządzeniach mobilnych działających na platformie Pocket PC, jest w pełni funkcjonalny słownik, zawsze gotowy do pracy wszędzie ze sobą.
 
48

Do darmowego wypróbowania