Język pliki do pobrania oprogramowania

English-Polish Standard Talking Dictionary 2006
LingvoSoft Mówiący Słownik 2006 angielskopolski Standard dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słów i angielskim syntezy mowy - o kompaktowej i zwięzły bazę słów i zwrotów.
 
49

Do darmowego wypróbowania
English-Italian Standard Talking Dictionary 2006
LingvoSoft Mówiący Słownik 2006 Standard EnglishItalian dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słów i angielskim i włoskim syntezy mowy - z największą bazę słów i zwrotów, aktualnie dostępnych w tej serii.
 
49

Do darmowego wypróbowania
English-Bulgarian Basic Talking Dictionary
LingvoSoft Mówiący Słownik 2006 Basic EnglishBulgarian dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słów i angielskim syntezy mowy - o kompaktowej i zwięzły bazę słów i zwrotów.
 
49

Do darmowego wypróbowania
CD on Demand - Russian Language for Japanese 1.0
Japoński rosyjskie audio kurs audio Kurs Rosyjski i japońskim. 40 lekcji wybieranie z dnia na dzień życia. Ponad 2 godziny dźwięku japoński język z rosyjskim tłumaczeniem symultanicznym. Około 200 stron z tekstem. Animacje takie jak premia dodał.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Better English with EZ Speak Family 1.2.4.1
EZ-Speak rodzinny może pomóc całej rodzinie uczą się lepiej angielski już dziś! EZ Speak zapewni Państwu efektywne i indywidualne szkolenia mowy, które pomogą Ci poprawić wymowę angielską. Unikalne oprogramowanie standalone pozwala ćwiczyć języka
 
49

Do darmowego wypróbowania
EfficientPIM Localizer 2.93.0.230
W celu EfficientPIM się cieszył przez ludzi z całego świata, Efficient Software dodać funkcję obsługi kilku języków na EfficientPIM tym angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, holenderski, perski, fiński, francuski, francuski (Kanada),.
 
49

Oprogramowanie typu Freeware
VocLearner 0.65
VocLearner to program, aby pomóc użytkownikom, aby dowiedzieć się listy słownictwa (z jednego języka na inny) bardziej efektywnie.
 
49

Oprogramowanie typu Freeware
Kalim 1.0
Kalim to narzędzie do wyszukiwania jak Ocean, z więcej pomocy wyszukiwania i korzystania Bah Pisma.
 
49

Oprogramowanie typu Freeware
Tamil Pad 1.0
 Teraz wpisz łatwo w Tamil z TamilPad. To pełnoprawny edytor tekstu w języku tamilskim. Możesz pisać listy, artykuły, lub wszelkiego rodzaju dokumentów, a nawet wysłać e-mail w tamilskim urlop TamilPad. Pathbreaking Typ Publicsoft jako mówisz układ
 
49

Do darmowego wypróbowania
Tagalog to English Dictionary Lexicon 6.0
Tagalog Aby Angielski Słownik Leksykon zawiera ponad 10.000 wpisów. Możesz użyć tych wpisów nie tylko do nauki podstawowych informacji znajomość języka, ale także na szybkie odniesienia.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Word Translator 5.3.2
Tłumacz Słowo dla komputerów Macintosh - Twój Słownik języka obce!
 
49

Demo
English by Picture 1.0
English By Picture (Engpic) to oprogramowanie napisane w porządku dla dzieci do nauki języka angielskiego.
 
49

Oprogramowanie typu Freeware
LexSpell Spanish spell checker for Palm 1.7
Ta baza danych jest hiszpański sprawdzania pisowni dla LexSpell pisowni. Obecnie zawiera ponad 320 000 hiszpańskich słów starannie dobrane i dopasowane wobec głównych słowników świata. Hiszpański lexcion słownik sprawdzania LexSpell pisowni pobrania
 
49

Do darmowego wypróbowania
Translation manager 2.34
Menedżer Translation to wielojęzyczny zdanie patrzeć narzędzie zaprojektowane, aby pomóc w tłumaczeniu sentences.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Voice Translator English - French 1.21.90
Możesz użyć wyłączne stosowanie oprogramowania Voice Translator angielski? Francuski dla następujących celów: do przeglądania tłumaczenie wybranej frazy na ekranie, ale ma wbudowany silnik text-to-speech, że dlatego można nawet słuchać tłumaczenia
 
49

Do darmowego wypróbowania
ACCESS Dictionary German Swedish 1.0
Wielojęzyczne Databases także francusko-niemiecko-francuski, francusko-hiszpańsko-francuski, francusko-angielsko-francuski, francusko-holendersko-francuski, francusko-włosko-francuski, francusko-szwedzko-francuski, francusko-portugalski, francuski,.
 
49

Demo
French Categories 3.1
French kategorie oprogramowanie pozwala wyjść poza podstawy języka francuskiego i na ścieżce do płynności.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Ichos-GSL 1.1.0
Ichos-GSL celuje ogólny wykaz usług, co pozwala nauczycielom i naukowcom przeprowadzenie stosunkowo skomplikowanych klasyfikacji GSL headwords według kryteriów fonetycznych i ortograficznych.
 
49

Oprogramowanie typu Freeware
English Logic Lite 3.0
English Oprogramowanie Logic rewolucjonizuje naukę języka z interaktywnych aplikacji dla studentów wszystkich grup wiekowych i poziomach.
 
49

Do darmowego wypróbowania
MTA 1.0
Przydatna aplikacja MTA jest zdolne do podejmowania rozwój Magento tłumaczeń szybkie i łatwe z powodu wspierania następujące cechy: pozwala programistom stosować poprawkę do lokalizacji; obsługuje generowania patcha i Merge lokalizacje itp.
 
49

Oprogramowanie typu Freeware