Język pliki do pobrania oprogramowania

AnyMem 2.0
AnyMem jest przyjazne dla użytkownika oprogramowanie pamięci tłumaczeń. Zapewnia wygodne zarządzanie pamięci tłumaczeń, eksport import pamięci tłumaczeń do TMX. AnyMem integruje się z MS Word z automatycznym dostosowywaniu okna. Można wyszukiwać
 
50

Demo
1000WordsESL 1.0
1000WordsESL dla języka hiszpańskiego buduje 1000 słownictwa słowo Mówiąc o najczęstszych słów w języku angielskim.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Hungarian for beginners - audiocourse demo 2.8
Kurs języka audio obejmuje jedzenie, kolory, zakupy, części ciała, liczby, mówiące czasu, kraje, pozdrowienia oraz niezbędne zwroty.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
pfQuizzz 1.2
PfQuizzz jest darmowy trener słownictwa dla PC, PDA i telefonów komórkowych. Jeśli trzeba wywiercić tysiące słów, aby nauczyć się języka obcego, to narzędzie jest dokładnie to, czego szukasz! W zaledwie kilka minut dziennie można zrobić ogromne
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
Context Italian 4.0
 Niesamowity program Kontekst włoski, który jest faktycznie Dwukierunkowy słownik komputerowy dla włosko-angielski i włoskim-francuski następujące główne funkcje: posiada przyjazny interfejs użytkownika, ale atrakcyjny, można zintegrować go.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Natively Translator 2.5
Natywna Translator 2.5 to wygodny program do tłumaczenia, który wyposażony jest w sześć źródłowych języków, dziesięć przeznaczenia językach. Natywnie Tłumacz Główne zalety: Przetłumacz słowo lub frazę, za pomocą pojedynczej aktywacji kliknięcia.
 
50

Do darmowego wypróbowania
French-English Collins Pro Dictionary for Windows 7.1
French-English Collins Pro Słownik jest kolegiata poziomu leksykonu i książki czasownik dla studentów i turystów, oferując tysiące wpisów, w tym slang, technicznych oraz wyrażenia idiomatyczne.
 
50

Do darmowego wypróbowania
English-Thai Talking Dictionary for Windows
Talking Dictionary 2006 English Thai dla Windows stanowi część unikalnego oprogramowania do nauki języków aplikacji do komputera PC.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Declan`s Arabic Flashcards 1.4
Dźwięk i muzyka kartach do nauki ponad 1600 wspólnych arabskie słowa i wyrażenia. * Ponad 50 bezpłatnych WORDFiles dźwiękowych do pobrania za darmo * Każde słowo zawiera native speaker na nagrywanie dźwięku * przegląd kartami i ćwiczeń do pomocy
 
50

Do darmowego wypróbowania
Voice Translator for Pocket PC Russian -> English / Spanish / French / German 1.21.9
Tłumacz Voice ECTACO jest rosyjski na angielski / francuski / niemiecki / hiszpański Zwrot z banku z oprogramowaniem do rozpoznawania mowy capability.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Punjabi Morphological Analyzer and Generator 1.0
Analizator morfologiczny i morfologicznych generator są dwa zasadnicze i podstawowe narzędzia do budowania dowolnym edytorze języka dla języka naturalnego.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
English Italian Smartphone Dictionary 6.0
Bi-Directional angielsko-włoski słownik dla Windows Mobile Smartfony został zaprojektowany by sprostać potrzebom angielski / włoski głośnik zakwestionowane z potocznym włoski / angielski w polu.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Jenwave Narrator 1.0
Jenwave Narrator to proste narzędzie do nauki języka angielskiego.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Lingua 1.00
Nieaktywny Tłumacz Słowo, które wyszukuje słowa zawsze zapominają. Lingua może tłumaczyć między kilku językach, takich jak angielski, hiszpański, francuski i
 
50

Do darmowego wypróbowania
MSDict Concise Oxford German Dictionary 8.30
Główny niemiecki Zakres Zwięzły Oxford-Duden German Dictionary oferuje kompleksowy przewodnik w języku niemieckim, z ogólnego słownictwa do specjalisty i terminologii technicznej, z formalnego języka slang.
 
50

Do darmowego wypróbowania
LexSpell German spelling checker 1.7
To niemiecka baza danych dla modułu sprawdzania pisowni LexSpell pisowni. Obecnie zawiera ponad 290 000 niemieckich słów starannie dobrane i dopasowane wobec głównych słowników świata. Pobieranie próby pochodzi z kopią programu. To pozwala na w pełni
 
50

Do darmowego wypróbowania
Pass First Certificate 1.2
Witamy w Podaj First Certificate , program multimedialny oprogramowanie, które zapewnia optymalne przygotowanie do egzaminu First Certificate.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Pocket German-English Dictionary 2.2
Kieszonkowy słownik niemiecko-angielski dla Windows Mobile Smartfony został zaprojektowany, aby pokryć potrzeby niemieckiego głośnika zakwestionowane z potocznym języku angielskim w tej dziedzinie.
 
50

Demo
Speech Chinese 3.0
Mowa Chinese to narzędzia Tekst na mowę, które mogą pomóc, aby przeczytać teksty na stronie internetowej lub schowka.
 
50

Do darmowego wypróbowania
worldweb 5.52
Możesz użyć programu Worldweb integracyjnej, która jest właściwie jednym kliknięciem Angielski tezaurus i słownik zalogowany.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware