Język pliki do pobrania oprogramowania

English-German Basic Talking Dictionary 2006
LingvoSoft Mówiący Słownik 2006 Basic EnglishGerman dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słów i angielskim i niemieckim syntezy mowy - z największą bazę słów i zwrotów, aktualnie dostępnych w tej serii.
 
51

Komercyjny
Ultralingua Esperanto-English Translation Dictiona 7.0
Ultralingua Esperanto-English Translation Dictiona ry 7.0 jest inteligentne narzędzie, które pozwala uczyć się słów w stylu: Tworzenie słówek, a następnie sprawdzić się z naszym wspaniałym animowanym pełnoekranowy widok kartami. Lemmatized
 
51

Do darmowego wypróbowania
Declan's Chinese FlashCards 1.3
Chińskie FlashCards Declana 1,3 uważany jest za profesjonalny i pomocny audio oparte chiński słownictwa karty programu flash, który pomaga uczniom w nauce wielu chińskich słów, tak szybko, jak to możliwe, w sposób systematyczny, ale zabawa i.
 
51

Do darmowego wypróbowania
TOEFL iBT Listening-Speaking-Writing Conqueror Sui 2.0.8
TOEFL IBT Słuchanie, Mówienie-Pisanie Conqueror Sui te 2.0.8 to zaawansowany i łatwy w użyciu program, który został zaprojektowany, aby dać Zdobywanie TOEFL iBT Słuchanie, Mówienie i pisanie funkcji Sections.Major: Ten pakiet zawiera 3 produkty:
 
51

Do darmowego wypróbowania
StudyBook English 1.3
Lexis Rex StudyBook - English łączy eBook z dźwiękiem i nauka narzędzi przeznaczonych dla każdego, kto uczy się języka niemieckiego.
 
51

Do darmowego wypróbowania
ProLingo French Italian Dictionary
System Windows Vista Ready! Slangu wliczony. Wymowa w 5 głosów. Zawiera większość dostępnych słów i jest doskonałym rozwiązaniem same jak dla początkujących i doświadczonych poziomu umiejętności. Cechy: - Szybkie przeglądanie - uruchomienie zasobnika
 
51

Do darmowego wypróbowania
Pitane XP Messenger + Word reader
Pitane XP oprogramowanie wykorzystuje tekstu do mowy technologii czytać Pitane wiadomości z kanałów informacyjnych, osobistych kanałów RSS lub kanałach publicznych rozmów.
 
51

Do darmowego wypróbowania
English to Chinese Translator 2.3.0
Angielski dla chińskich Tłumacz wykorzystuje moc silników Internet język tłumaczenia maszynowego i pozwala łatwo i dokładnie przetłumaczyć zawartość sieci Web, listów, czat i e-maili między angielskim i chińskim (chiński uproszczony i chiński.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
English-Serbian Standard Talking Dictionary 2006
LingvoSoft Mówiący Słownik 2006 EnglishSerbian Standard dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słów i angielskim syntezy mowy - z największą bazę słów i zwrotów, aktualnie dostępnych w tej serii.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Ergane 8.0
Ergane jest wielojęzyczny słownik tłumaczenie dla Windows, który wykorzystuje sztuczny język esperanto przetłumaczyć słowa i krótkie wyrażenia z jednego języka naturalnego na inny.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
Zarb 4.1.0.54
Zarb jest starannie przygotowany pakiet program do tworzenia ćwiczeń, testy, arkusze i folie.
 
51

Do darmowego wypróbowania
English-Hindi Talking Dictionary 2006
Kluczowe funkcje poręcznym English-Hindi Talking Dictionary są następujące: jest to bardzo wyczerpujące słownik, który obejmuje nie tylko ponad 400 tysięcy słów, ale dla każdego słowa daje odpowiednie przykłady, a także wymowy audio, różne dokładne.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Google Translator Desktop Tool 1.1
Ten program jest Desktop Client for Google Translate usługi. Możesz wkleić tekst w górnym polu, wybrać oryginalny i docelowy język i naciśnij przycisk Tłumacz . Do wykrywania języka można wcisnąć Wykryj język przycisk. Możesz zaznaczyć tekst w
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
NIV Bible Bundle + LAB & KJV 7.23
  Teraz możesz czytać Biblię na Palm PDA za pomocą poręczną aplikację NIV Bible Bundle + Lab KJV.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Talking English-Japanese Phrasebook 6.0
Jeśli podróż do Japonii i nie wiem Japanese to niezbędne narzędzie mieć. Rozmowy rozmówki angielsko-japoński słownik dla Palm OS Urządzeń jest łatwiejsze w użyciu niż zwykły słownik. Jest on zoptymalizowany dla turystów i - co najważniejsze - jest
 
51

Do darmowego wypróbowania
ABA English Course (English) 2.0
ABA English daje ognia nową metodę nauki angielskiego, Nowa metoda prawdziwy system kształcenia ustawicznego została opracowana, aby pomóc ludziom, aby nauczyć się mówić po angielsku naturally.
 
51

Do darmowego wypróbowania
ABA English Mini Course (German) 1.0
ABA English Course jest bezpłatny Mini English zawiera wszystkie gramatyki angielskiej w trybie audio.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
AW English-Chinese Dictionary 2
Kompleksowa angielsko-chiński (Big5) Dictionary. Ponad 154.603 wpisów z transkrypcji wymowa angielskich słów. Charakterystyka: bardzo szybkie przeglądanie słownika; rezydenta tryb: Wyszukiwanie tekstu z dowolnej aplikacji; Karty rozszerzeń wsparcia;
 
51

Do darmowego wypróbowania
BEIKS Italian/English/Italian Dictionary 6.01
Dwukierunkowy BEIKS włoski słowniku dysponuje ok.. 35000 w każdym kierunku się hasła, co czyni go bardziej niż wystarczające dla szerokiego zakresu potrzeb referencyjnych językowych. Są także Włoski Rozmówki - real life-saver podczas podróży do Włoch
 
51

Do darmowego wypróbowania
Kanji Trainer 1.0.6 Beta
Trener Kanji narzędzie do szkolenia japońskich Kanjis skutecznie. Obsługuje wiele języków, tłumaczenia i zarówno czytania i pisania tryb praktyki.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware