Język pliki do pobrania oprogramowania

Linguata German 4.6
Praktyczne realistyczne i szybkie podejście do nauki słów i zwrotów w języku niemieckim, stosując kombinację zaawansowanych testów i gier prostych pozwalając wolność do nauki w pracy, w domu i na move.
 
7

Do darmowego wypróbowania
Smart French Talking Phrasebook Lite 1.0
Inteligentne Francuski Rozmówki Rozmowa jest potężnym narzędziem do tłumaczenia do komunikacji efektywny i skuteczny, francuski podczas podróży za granicą.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
LingvoSoft Dictionary English-French (Pocket PC)
Słownik ten program jest częścią unikalnego pakietu rozwiązań językowych zbudowany do pracy na urządzeniach mobilnych z systemem platformy Pocket PC.
 
7

Komercyjny
KanjiQuick 2.2
Przydatna aplikacja KanjiQuick jest specjalnie zaprojektowany do przeszukiwania bazy danych z 6500 i 47000 znaków kanji związki łatwo i szybko.
 
7

Do darmowego wypróbowania
ChineseBuddy 2.1.1.8
Poręczne oprogramowanie ChineseBuddy sprawia, że ??nauka języka chińskiego bardzo proste. ono następujące cechy: ma przyjazny dla użytkownika interfejs, który jest bardzo łatwy w obsłudze dla każdego, to sprawia, chińskiej nauki, a także czytania i
 
7

Do darmowego wypróbowania
ProLingo French Spanish Dictionary
System Windows Vista Ready! Slangu wliczony. Wymowa w 5 głosów. Zawiera większość dostępnych słów i jest doskonałym rozwiązaniem same jak dla początkujących i doświadczonych poziomu umiejętności. Cechy: - Szybkie przeglądanie - uruchomienie zasobnika
 
7

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft French-Polish Dictionary
To oprogramowanie dictionaryis część unikalnego pakietu rozwiązań językowych zbudowane do pracy na urządzeniach mobilnych z systemem platformy Pocket PC.
 
7

Do darmowego wypróbowania
Korean Dictionary (Windows Mobile) 1.1
Przeszukiwać 23000 słowo koreański-angielski słownik dla Windows Mobile / Pocket PC.
 
7

Do darmowego wypróbowania
French-German Dictionary by Ultralingua for Windows 7.1
Spanish-English Dictionary by Ultralingua jest kolegialnym poziomie leksykonu i książki czasownik dla studentów i turystów, oferując tysiące wpisów, w tym slang, technicznych oraz wyrażenia idiomatyczne.
 
7

Do darmowego wypróbowania
French-German Collins Dictionary
Obszerne elektroniczne rozmawia słownik (francusko-niemiecki + niemiecko-francuski) dla niemieckojęzycznych przez LANGMaster.
 
7

Do darmowego wypróbowania
French-English Dictionary by Ultralingua for Mac 7.1.7
French-English Dictionary by Ultralingua jest kolegialnym poziomie leksykonu i książki czasownik dla studentów i turystów, oferując tysiące wpisów, w tym slang, technicznych oraz wyrażenia idiomatyczne.
 
7

Do darmowego wypróbowania
English to Korean Translator 2.00
Angielski w Korean Translator wykorzystuje moc silników Internet język tłumaczenia maszynowego i pozwala łatwo i dokładnie przetłumaczyć zawartość sieci Web, listów, czat i e-maili między angielskim i funkcje Korean.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
Teaching Templates Quiz Maker Single License 9.5.0
Teaching Templates Quiz Maker jest nowe, zróżnicowane i oszczędność czasu zestaw dwunastu do tworzenia narzędzi, które pomogą Ci stworzyć interaktywne, internetowe ćwiczenia, testy i quizy - w tym wielokrotnego wyboru, pytań, tekst Gap (na podstawie.
 
7

Do darmowego wypróbowania
World Languages Lab 4.1
Świat Language Lab - Narzędzia PageThe Informacje nauczyć się FastThe działki Języki Lab World Świat Języków Lab obejmuje te dodatkowe LabsFrench języków Język LabSpanish LabItalian język LabGerman język Lab praw autorskich 2008by: Jerry C.
 
7

Do darmowego wypróbowania
Wakan 1.67
Wakan to kompleksowe narzędzie do nauki dla japońskich i chińskich językach, które pomogą użytkownikom w nauce dwóch języków, zapewniając słowniki, listy znaków, jest narzędziem do edycji, narzędzia tłumacza i słownictwo.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
RealSpeak Solo Direct Raquel 1.0.84.101
Pobierz Nuance RealSpeak Indywidualne Bezpośrednie głosy, które działają wyłącznie na 32-bitowych i 64-bitowych wersjach JAWS 10 lub później, magia 11 lub później, OpenBook 9 lub nowsza oraz WYNN 6 lub nowszy.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
Arabizi 2.0.0002
Arabski czat alfabetu ( Arabizi ) to metoda stosowana w internetowych lub telefonów komórkowych do komunikowania się w języku arabskim z wykorzystaniem dostępnych angielskich znaków.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware
Project Data System 1.0
WSS Companion Nauka języka to potężne narzędzie, aby pomóc w nauce języka w Kambodży.
 
7

Demo
Linguata Bulgarian 4.6
Linguata bułgarski daje Ci wolność do nauki i mówić bułgarskie słów i zwrotów w sposób nowoczesny, z naciskiem na szybki rozwój słownictwa praktyczne i zabawne.
 
7

Do darmowego wypróbowania
Pars Translator 2.1
ParsTranslator to system tłumaczenia maszynowego, który tłumaczy tekst w języku angielskim do perskich [perski] zdań.
 
7

Oprogramowanie typu Freeware