Język pliki do pobrania oprogramowania

LingvoSoft FlashCards English <-> Hebrew for PalmOS 1.2.32
Odtwórz Karty LingvoSoft Angielski Hebrajski dla Palm OS i nauczyć się języka obcego! Teraz możesz zapamiętać nowych wyrazów obcych szybko i łatwo! Wystarczy zagrać jedną z czterech gier edukacyjnych, które są bardzo zabawne i edukacyjne, i poszerzyć
 
9

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Standard Dictionary English <-> Albanian for Windows 2.1.28
Ta linia LingvoSoft angielski Słowniki albańskich dla Windows przynosi dokładne i szybkie dwukierunkowego tłumaczenia słów, zawinięte w przyjazny dla użytkownika interfejs dogodne możliwości wyszukiwania.
 
9

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Standard Dictionary English <-> Vietnamese for Windows 2.1.28
Ta linia LingvoSoft angielski Słowniki wietnamskie dla systemu Windows przynosi dokładne i szybkie dwukierunkowego tłumaczenia słów, zawinięte w przyjazny dla użytkownika interfejs dogodne możliwości wyszukiwania.
 
9

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Dictionary English <-> Spanish for Pocket PC 4.1.88
Solidne tłumaczenia słownik dla Pocket PC, który oferuje zaawansowane funkcje i do 1.
 
9

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft FlashCards English <-> German for Windows 1.5.07
Karty LingvoSoft Angielski Niemiecki dla Windows jest zbiorem czterech gier absorbujących, które pomogą Ci zapamiętać tysiące wyrazów obcych szybko i łatwo.
 
9

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft FlashCards German <-> Czech for Windows 1.5.10
Karty LingvoSoft Niemiecki Czeski dla Windows jest zbiorem czterech gier absorbujących, które pomogą Ci zapamiętać tysiące wyrazów obcych szybko i łatwo.
 
9

Do darmowego wypróbowania
Easy German Dialogs 3.11
Jest narzędziem do nauki, że jest bardziej wydajny i łatwy w użyciu, gdy chcesz dowiedzieć się języka niemieckiego, Easy niemiecki Dialogi ma zdolność do gromadzenia więcej niż 600 szt.
 
9

Do darmowego wypróbowania
Business Finance Multilingual Dictionary 9984921753
Idealny dla każdego turysty biznesowego, to Słownik zawiera obszerną słownictwo, obejmujący szeroki zakres tematów związanych z biznesu i finansów - z praktyki biurowej do rynku akcji i rachunkowości terminologii w języku angielskim, niemieckim,.
 
9

Demo
WinTransRC 1.4
WinTransRC pomaga zarządzać wielojęzycznych plików zasobów (*. Rc). WinTransRC oferuje Państwu wyższy poziom zabawach i zwiększonych osiągach w edycji plików zasobów do tworzenia miejscowych programów. WinTransRC pomaga wydawców, którzy
 
9

Demo
Pocket Oxford English and Thesaurus Win 3.10
Ta wartość zawiera pakiet językowy w świecie najdłużej ugruntowaną angielskiego słownika Oxford English Dictionary kieszeni i zwięzłych Oxford Thesaurus.
 
9

Do darmowego wypróbowania
FollowMe 1.01
Jeżeli uczysz się języka obcego, może po pobraniu kilku plików audio i video clip, a nawet programy telewizyjne i filmy w tym języku z Internetem.
 
9

Do darmowego wypróbowania
Hebrew for beginners - audiocourse demo 2.8
Kurs języka audio obejmuje jedzenie, kolory, zakupy, części ciała, liczby, mówiące czasu, kraje, pozdrowienia oraz niezbędne zwroty.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
Italian for beginners + dictionary 2.8
Ten kurs interaktywny obejmuje jedzenie, kolory, zakupy, części ciała, liczby, mówiące czasu, kraje, pozdrowienia oraz niezbędne zwroty.
 
9

Do darmowego wypróbowania
StudyBook German 1.3
Lexis Rex StudyBook - niemiecki łączy eBook z dźwiękiem i nauka narzędzi przeznaczonych dla każdego, kto uczy się języka niemieckiego.
 
9

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Dictionary English-German for Pocket PC
Słownik ten program, zbudowany do pracy na urządzeniach mobilnych działających na platformie Pocket PC, jest w pełni funkcjonalny słownik, zawsze gotowy do pracy wszędzie ze sobą.
 
9

Komercyjny
ProLingo Chinese German Dictionary
System Windows Vista Ready! Slangu wliczony. Wymowa w 5 głosów. Zawiera większość dostępnych słów i jest doskonałym rozwiązaniem same jak dla początkujących i doświadczonych poziomu umiejętności. Cechy: - Szybkie przeglądanie - uruchomienie zasobnika
 
9

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Spanish-Russian Dictionary for Windows
LingvoSoft Słownik 2006 Hiszpański Rosyjski dla Windows stanowi część unikalnego oprogramowania do nauki języków aplikacji do komputera PC.
 
9

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft English-Spanish Dictionary for Windows
LingvoSoft Słownik 2006 Angielski Hiszpański dla Windows stanowi część unikalnego oprogramowania do nauki języków aplikacji do komputera PC.
 
9

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft English-Finnish Dictionary 2006
Słownik ten program jest częścią unikalnego pakietu rozwiązań językowych zbudowany do pracy na urządzeniach mobilnych z systemem platformy Pocket PC.
 
9

Do darmowego wypróbowania
English-Russian Basic Talking Dictionary 2006
LingvoSoft Mówiący Słownik 2006 Basic EnglishRussian dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słów i angielskim i rosyjskim syntezy mowy - z największą bazę słów i zwrotów, aktualnie dostępnych w tej serii.
 
9

Do darmowego wypróbowania