Język pliki do pobrania oprogramowania

LanguageStudio Dutch 2.1
Język i Search Engine dla PC. Dla wszystkich tekstów lub tłumaczenia, jeśli szukasz czegoś upewnić się, że korzystać z szerokiej gamy 49 słowników wielojęzycznych, 8 kompletnych leksykony czasownik, 8 słowniki, sprawdzania pisowni w języku
 
12

Do darmowego wypróbowania
FriendRU 1.1
To narzędzie pomaga ludziom mówić zamówienie Russian.In usłyszeć to, co chcesz, musisz użyć myszki i menu dla przykładu:. Jeśli chcesz usłyszeć Chcę jeść zupy należy najpierw kliknąć na chcę menu. Następnie kliknij na do jedzenia menu.
 
12

Do darmowego wypróbowania
MSDict Bulgarian-German Dictionary Win 3.20
SoftPress MSDict bułgarsko-niemiecko-bułgarski Słownik jest słownik elektroniczny na telefon komórkowy ze starannie wybranej up-to-date słownictwo ze wszystkich dziedzin życia.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Read Genius 3.01
Czytaj Genius jest ładny tekst do oprogramowania mowy, który komputer czytać coś dla ciebie.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Curso de ingl#233;s Online My Oxford English 1.0
Funkcjonalny system nauki angielskiego online My Oxford English sprawia, że ??nauka języka angielskiego bardzo proste dla każdego. Obejmuje ona online Campus, które można wykorzystać do wymiany informacji, podczas gdy dla poprawy umiejętności
 
12

Do darmowego wypróbowania
Online Dictionary Dutch 5.0
Słownik Online holenderski w połączeniu z niemieckim, portugalskim, angielskim, francuskim, hiszpańskim, szwedzkim i włoskim.
 
12

Oprogramowanie typu Freeware
Aurora Suite 2005.0004
Affordable, skutecznej pomocy dla komunikatu, trudnościami w uczeniu się i dysleksji. Czytaj: Jeśli chcesz poczytać książkę lub czasopismo już zeskanowany, e-mail od przyjaciół, stron internetowych lub dokumentów w edytorze tekstu, Aurora Echo może
 
12

Demo
StudentTutor Spanish 1.6.8
Od moreVocabulary StudentTutor hiszpański software nauka sprawia, że skutecznie ćwiczyć z 2700 najbardziej przydatnych słów i krótkich wyrażeń słownictwa hiszpańskiego i wreszcie je zapamiętać.
 
12

Do darmowego wypróbowania
SYNTCHECK German 2.0
Ortograficznych i gramatycznych sprawdzania pisowni: niemiecki sprawdza pisowni tekstu, zarówno w trybie interaktywnym (wpisz bezpośrednio jedno zdanie i sprawdzanie pisowni to) w trybie wsadowym (cały plik).
 
12

Do darmowego wypróbowania
Vietnamese for beginners + dictionary 2.8
Ten kurs interaktywny obejmuje jedzenie, kolory, zakupy, części ciała, liczby, mówiące czasu, kraje, pozdrowienia oraz niezbędne zwroty.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Speak2easy Language Learning Expert 3.07
Speak2easy Expert Language Learning 3,07 zapewnia użytkownikom z bardzo przydatnych programów nauki języków obcych.
 
12

Do darmowego wypróbowania
ProLingo English Chinese, Chinese Englis 1.2.15
 Oto najważniejsze cechy ProLingo Angielski Chiński, Chiński Englis programu h: obejmuje slangu natomiast audio wymowy w 5 są również głosy, że dysponuje szukać historii, jak również wspiera uruchamianie z zasobnika systemowego, a dodanie nowej.
 
12

Do darmowego wypróbowania
LIVE Dictionary 1.0
Słownik dla telefonów z Java lub Symbian. Duża liczba tłumaczeń w wielu językach dostępne: angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, duński, węgierski, włoski, japoński, fiński, norweski, portugalski, czeski, słowacki, polski, afrikaans,
 
12

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft German-Polish Suite for Pocket PC
LingvoSoft Suite 2006 Polski Niemiecki dla Pocket PC jest niezwykłe i zintegrowany zbiór trzech nadzwyczajnych tytułów oprogramowania językowych przeznaczonych do pracy na swoim przenośnym komputerze.
 
12

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft English-Slovak Talking Dictionary 2006
LingvoSoft Mówiący Słownik 2006 Angielski Słowacki dla Pocket PC jest częścią unikalnego pakietu rozwiązań językowych dla Pocket PC, który zawiera zaawansowane technologie mowy najmu urządzenie mobilne mówi po angielsku.
 
12

Do darmowego wypróbowania
French-Polish Talking Dictionary for Windows
Talking Dictionary 2006 French Polski dla Windows stanowi część unikalnego oprogramowania do nauki języków aplikacji do komputera PC.
 
12

Do darmowego wypróbowania
English-Latin Talking Dictionary for Windows
Talking Dictionary 2006 English Latin dla Windows stanowi część unikalnego oprogramowania do nauki języków aplikacji do komputera PC.
 
12

Do darmowego wypróbowania
English-Japanese Kanji Talking Dictionary 2006
Słownik ten program, zbudowany do pracy na urządzeniach mobilnych działających na platformie Pocket PC, zawiera zaawansowane technologie mowy, które uczynią Twoje urządzenie mobilne mówią po angielsku i japońsku.
 
12

Do darmowego wypróbowania
VoiceTranslator 1.0.0.1
Z VoiceTranslator będzie można ćwiczyć tłumaczenie między dwoma językami, w sposób naturalny i komfortowy.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Ni Hao 2 Games 3E 1.0.0.1
Ni Hao 2 jest dla uczniów od 13 do 15 lat w roku 9 lub 10 gimnazjów. Jak Ni Hao 1, chińskie znaki są używane bardzo często i wnioskowi towarzyszy Pinyin, który działa jako przewodnik wymowy. Pinyin stopniowo pominięte jako uczeń zapoznaje się z znaki
 
12

Do darmowego wypróbowania