Język pliki do pobrania oprogramowania

BEIKS First Aid Spanish Dictionary 6.0
Produkt ten zapewnia zasadniczą angielskiego na hiszpański medycznego słownictwa, że pracownicy służby zdrowia pola muszą komunikować się z pacjentami hiszpańskojęzycznych.
 
13

Do darmowego wypróbowania
YBDict - Yadabyte Dictionary 1.02
Yadabyte Słownik jest nowy i stan słownika sztuki z niespotykane kompresji, szybkości i interfejsu cudownie intuicyjne, to jest po prostu najlepszy.
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
GotItClear 1.4.9.5
GotItClear jest łatwy w użyciu oprogramowania do definicji słowa i tłumaczenie, które zapewnia Państwu wyniki z różnych słowników za pomocą jednego kliknięcia, i działa na prawie wszystkich aplikacji systemu Windows i programów.
 
13

Do darmowego wypróbowania
Flexionizer English 1.1.4.0
Flexionizer jest nowoczesnym programem do nauki i zajrzeć do koniugacji czasowników. Bazy danych Flexionizer zapewnić Biblioteka angielski czasownik zawierający ponad wpisów czasowników. Zatem Flexionizer jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy
 
13

Demo
WortMann 0.9
Open source, przyjazny dla użytkownika program słownik konfigurowalny dla każdej pary języków. Początkowo, niemiecki i angielski są. Składa się z jednego okna i umożliwia szybkie wyszukiwanie dowolnego słowa z pary języków.
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
WordLexica 1.0
Aby być wielkim Scrabble Zawodnik trzeba zapamiętać i opanować wszystkie krótkie i wysokie słowa prawdopodobieństwa.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Virtual FlashCards for Executive Vocabulary 1.0
Popraw swoje umiejętności komunikacyjne, by słowa mocy masteringu wykorzystujących technologię Virtual FlashCards.
 
12

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Dictionary English <-> Portuguese for Windows 4.1.29
Bardzo elastyczne i dokładne rozmowy tłumaczenia słownik, który oferuje do 1.000.000 wpisy oraz wszystkich najnowszych innowacji programowania. LingvoSoft Talking Dictionary oferuje natychmiastowy dwujęzyczne tłumaczenia, które mogą być wyrażane na
 
12

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Talking Dictionary English <-> Indonesian for Pocket PC 2.7.19
Niech Twój Pocket PC mówić płynnie po angielsku, instalując Talking Dictionary English - indonezyjski dla Pocket PC.
 
12

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Talking Dictionary English <-> Estonian for Pocket PC 4.1.88
Rozmawia tłumaczenia słownik dla Pocket PC, który oferuje zaawansowane funkcje i do 1.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Phrase Generator 3.0
Jest on używany do generowania wielu zwrotów, używanych na kreatywność lub automatycznego generowania treści przez webmasterów.
 
12

Do darmowego wypróbowania
HanWJ Chinotes 4.53
Szybkie Chiński Editor. Chińska wyszukiwarka słowo / wymiany w wielu plikach. Zablokuj wybór. Sync-view plików. Zapisz HTML. Konwersja pomiędzy chińskim uproszczonym i tradycyjnym. Chiński odzyskiwania tekstu. Szybkie, odporne na uszkodzenia Chiński
 
12

Do darmowego wypróbowania
Phoxel Tourist Aid 1.0
Pomoc Tourist Phoxel jest pomocny program, który uczy, jak powiedzieć, zwrotów i słów w setkach języków. Można również wybrać dowolny kraj i wyświetlić język / dialekty wypowiedziane tam.
 
12

Do darmowego wypróbowania
tcpIQ Dictionary 1.1
Słownik TcpIQ jest przydatny, bezpłatny słownik, który siedzi w zasobniku systemowym schowku monitorowania.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Whizlabs MCSD Exam (70-316) Simulator 1.0
Upewnij się, że sukces w MCSD egzamin (70-316) z Whizlabs symulatora, najbardziej efektywne oprogramowanie szkolenia dla Microsoft egzaminów certyfikacyjnych.
 
12

Demo
ECTACO Dictionary English <-> German for Nokia 1.0.6
Słownik dla Nokia jest doskonałym dodatkiem do urządzenia mobilnego. Okazuje swój telefon w mobilne narzędzia do tłumaczenia, że jest zawsze pod ręką. Gdziekolwiek jesteś - w domu lub w podróży - nowy słownik zapewnia szybką dwukierunkowe
 
12

Do darmowego wypróbowania
Top Dictionary 2005: English-French Edition 2.0
Top Studio Słownik 2005: English-French Edition przeznaczony jest do zaspokojenia zaawansowanych użytkowników, którzy potrzebują narzędzia językowej francuskiej.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Linguata Italian 4.6
Praktyczne realistyczne i szybkie podejście do nauki słów i zwrotów w języku włoskim, przy użyciu kombinacji zaawansowanych testów i gier prostych pozwalając wolność do nauki w pracy, w domu i na move.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Beetext Find 2.01
Beetext Znajdź jest innowacyjnym rozwiązaniem szukanie z szybkości i mocy do skanowania pół miliona dokumentów w ramach sekund.
 
12

Demo
WordRight Realtime Spelling Assistant 1.0
WordRight jest realtime sprawdzania pisowni, który sprawdza pisownię podczas pisania w dowolnej aplikacji, takich jak edytory tekstu, edytory tekstu, stron internetowych i form etc.
 
12

Do darmowego wypróbowania