Język pliki do pobrania oprogramowania

LingvoSoft English-German Gold Talking Dictionary
LingvoSoft Mówiący Słownik 2006 Złoty EnglishGerman dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słów i angielskim i niemieckim syntezy mowy - z największą bazę słów i zwrotów, aktualnie dostępnych w tej serii.
 
13

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft English-French Suite for Windows
LingvoSoft Suite 2006 Angielski Francuski dla Windows jest znakomitym grupa trzech niezwykłych rozwiązań językowych dla komputera.
 
13

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft English-French Suite for Pocket PC
LingvoSoft Suite 2006 Angielski Francuski dla Pocket PC jest niezwykłe i zintegrowany zbiór trzech nadzwyczajnych tytułów oprogramowania językowych przeznaczonych do pracy na swoim przenośnym komputerze.
 
13

Do darmowego wypróbowania
Learn Spanish Lesson 1 - Introd (Mac OS) 1.0
Hiszpański multimedia lekcja z nagrań audio opowiadane przez języka hiszpańskiego. Przy założeniu, że bez wcześniejszej znajomości języka hiszpańskiego. Ta lekcja obejmuje bardzo podstawowe zagadnienia z języka hiszpańskiego: Przegląd, alfabet,
 
13

Do darmowego wypróbowania
English-Turkish Standard Talking Dictionary 2006
LingvoSoft Mówiący Słownik 2006 EnglishTurkish Standard dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słów i angielskim syntezy mowy - z największą bazę słów i zwrotów, aktualnie dostępnych w tej serii.
 
13

Do darmowego wypróbowania
English-Serbian Gold Talking Dictionary 2006
LingvoSoft Mówiący Słownik 2006 EnglishSerbian Złoto dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słów i angielskim syntezy mowy - z największej bazy danych słów 360.
 
13

Do darmowego wypróbowania
VLLC Online Client 1.0
VLLC Online Client będzie można też uczestniczyć VLLC już courses.VLLC zapewni środowiska uczenia się, co przyczynia się do skutecznego nabycia języków przez studentów. Kursy są akredytowane przez odpowiednie organy i wpisane do krajowego
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
Medical Abbreviations Dictionary 6.0
Leksykon niesamowicie Pharma-Program'' s Medycyna Skróty Słownik oferuje więcej than46, 000 unikalnych skróty medyczne, jest to największa na świecie baza danych medycznych oraz farmaceutycznych, biotechnologicznych, Agrochem i opieki zdrowotnej.
 
13

Demo
The Multi-lingual Translator 1.0.7
Wielojęzyczne Translator to wyjątkowy produkt, który pozwoli Ci tłumaczyć słowa pomiędzy wielu różnych językach, nawet jeśli języki, nie używać standardowych znaków łacińskich.
 
13

Do darmowego wypróbowania
WikSpeak 1.1
WikSpeak jest narzędziem, które pozwala nie-rodowitych Anglików do analizy korelacji między wymową i pisownią słów angielskich.
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
Chinese Writing Master(Standard) 4.0
Chiński Writing Mistrz 4.0 to długo oczekiwany narzędzie marzenie każdego, kto chce nauczyć się i poprawić znaki pisma chińskiego. User Friendly Projektowanie Mając przewagę Windows non-chińskich. Wbudowany zwiększone wsparcie unicode co czyni go
 
13

Do darmowego wypróbowania
HanYu Dictionary 0.2
Hanyu Słownik jest mały, prosty i łatwy w użyciu 2 sposoby Chinese-English Dictionary. Obsługuje również pinyin i tradycji chińskiej Szukaj postaci. Wykorzystuje CEDict jako definicji słownikowej i bezpłatnie w ramach licencji GPL.
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
LangTeacher 0.1
Projekt LangTeacher jest prostym narzędziem do pomocy w nauce każdego języka. Aplikacja sprawdza wiedzę użytkownika egzaminów. Użytkownik zapewnia słownictwo, ułożyć je na lekcje, a następnie aplikacja sprawdzi użytkownika przez test.
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
Chinese English Sentence Explorer 2.0
Tworzymy ten program dla osób, które chcą dowiedzieć się chiński i angielski. Z naszego punktu widzenia, najlepszym sposobem jest nauczyć się najczęściej używane słowa, zaznaczając dwujęzycznych par zdań, które są wykorzystywane w normalnym życiu.
 
13

Do darmowego wypróbowania
Italian-English + Engl-Italian Dictionary 2.1
Obszerny słownik elektroniczny tłumaczenie (włosko-angielski + angielsko-włoski) przez LANGMaster.
 
13

Do darmowego wypróbowania
JDing 0.3.1
Proste Java i niezależne od platformy zalogowany tłumacz na angielski - niemiecki słowniku.
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
Learn Maltese 4.6
Istnieją wersje naszego oprogramowania do nauki języków, w coraz większej liczbie języków. Wszystko uczyć słów i zwrotów, budulcem języku, szybko za pomocą zabawne testy i gry edukacyjne.
 
13

Do darmowego wypróbowania
English Bulgarian CONCISE by PONS 7.6
Uniwersalna książka odniesienia dla zastosowań biznesowych i codziennie przez PONS z 138,000 headwords, zwrotów i tłumaczeń.
 
13

Do darmowego wypróbowania
uniKode for Kannada 0.9
Poręczny UniKode Dla kannada sprawia nauka kannada bardzo proste. Posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, który jest bardzo łatwy w użyciu. Można go pobrać bezpłatnie. Jest bardzo łatwy w użyciu, wystarczy otworzyć aplikację, w której chcesz
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
Xosten HSK Word Expert (Senior Edition) 1.6
Xosten Słowo Expert HSK jest narzędziem, które pomaga użytkownikowi przygotować testy HSK (chiński test kompetencyjny) lub nauczyć się wielu chińskich słów w krótkim czasie.
 
13

Do darmowego wypróbowania