Język pliki do pobrania oprogramowania

Learn Chinese 2003 4.02
 Z Nauka chińskiego 2003 v4.0 teraz można dowiedzieć się i zapamiętać znaki chińskie bardzo łatwo. To postaci Siatka-search, wybór Tłumaczenie Wielu, a wymowa ćwiczenie pomoże Ci poprawę zadziwiająco szybko. W swojej bazie danych Pełne funkcje
 
20

Do darmowego wypróbowania
ECTACO PhraseBook English -> Spanish for Pocket PC 1.1.32
Teraz możesz zapomnieć o problemach bariery językowej podczas podróży do obcego kraju.
 
20

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Talking Dictionary English <-> Italian for Pocket PC 2.5.93
Możesz zrobić kieszonkowy mówić LingvoSoft Mówiący Dwukierunkowy słownik. Wystarczy wybrać dowolny angielskiego słowa i jednym kliknięciem, aby syntezator mowy wymawia się go dla Ciebie. Syntezator (Text-to-Speech silnika) opiera się na nowym
 
20

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Dictionary English <-> Albanian for Windows 4.1.29
Jeśli chcieliby Państwo uzyskać tłumaczenia z angielskiego na Alabanian i odwrotnie, należy użyć LingvoSoft Słownik Angielski Albański dla Windows.
 
20

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Gold Talking Dictionary English <-> Hungarian for Pocket PC 2.6.07
To LingvoSoft Mówiący Słownik Angielski Węgierski dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słowa i syntezy mowy angielskiej.
 
20

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft FlashCards German <-> French for Palm OS 1.2.36
Odtwórz Karty LingvoSoft Niemiecki Francuski dla Palm OS i nauczyć się języka obcego! Teraz możesz zapamiętać nowych wyrazów obcych szybko i łatwo! Wystarczy zagrać jedną z czterech gier edukacyjnych, które są bardzo zabawne i edukacyjne, i poszerzyć
 
20

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft FlashCards German <-> Hungarian for Pocket PC 1.3.20
Karty LingvoSoft Niemiecki Węgierski dla Pocket PC jest zbiorem czterech gier absorbujących, które pomogą Ci zapamiętać tysiące wyrazów obcych szybko i łatwo.
 
20

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft FlashCards English <-> Slovak for Pocket PC 1.3.20
LingvoSoft FlashCards Słowacki Angielski dla Pocket PC jest zbiorem czterech gier absorbujących, które pomogą Ci zapamiętać tysiące wyrazów obcych szybko i łatwo.
 
20

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft FlashCards English <-> Czech for Palm OS 1.2.36
Odtwórz Karty LingvoSoft Angielski Czeski dla Palm OS i nauczyć się języka obcego! Teraz możesz zapamiętać nowych wyrazów obcych szybko i łatwo! Wystarczy zagrać jedną z czterech gier edukacyjnych, które są bardzo zabawne i edukacyjne, i poszerzyć
 
20

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Free Talking Dictionary English <-> Portuguese for Pocket PC 2.7.10
To LingvoSoft Mówiący Słownik Angielski Portugalski dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słowa i syntezy angielski speech.
 
20

Oprogramowanie typu Freeware
LingvoSoft Dictionary French <-> Arabic for Palm OS 3.2.97
LingvoSoft Słownik French Arabic dla Palm OS z 400.000 bazy danych słowa przekłada się w obie strony, i zapewnia natychmiastowe tłumaczenia z powrotem też. Jeśli natkniesz się na nieznanym słowem podczas pracy z innej aplikacji zaznaczyć i skopiować
 
20

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Talking Dictionary English <-> Hebrew for Pocket PC 2.7.17
To LingvoSoft Mówiący Słownik Angielski Hebrajski, zbudowany do pracy na urządzeniach mobilnych działających na platformie Pocket PC, zawiera zaawansowane technologie mowy, które uczynią Twoje urządzenie mobilne mówi po angielsku.
 
20

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Talking Dictionary English <-> Greek for Pocket PC 2.7.26
To LingvoSoft Mówiący Słownik Angielski Grecki, zbudowany do pracy na urządzeniach mobilnych działających na platformie Pocket PC, zawiera zaawansowane technologie mowy, które uczynią Twoje urządzenie mobilne mówi po angielsku.
 
20

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft FlashCards English <-> Bosnian for Windows 1.5.07
Karty LingvoSoft Angielski Bośniacki dla Windows jest zbiorem czterech gier absorbujących, które pomogą Ci zapamiętać tysiące wyrazów obcych szybko i łatwo.
 
20

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft FlashCards English <-> Indonesian for Windows 1.5.08
LingvoSoft FlashCards Angielski Indonezyjski dla Windows jest zbiorem czterech gier absorbujących, które pomogą Ci zapamiętać tysiące wyrazów obcych szybko i łatwo.
 
20

Do darmowego wypróbowania
TrueTerm Thesaurus- PC 5.0
Można edytować, mono słownik synonimów: Demoversion niemieckich, English (GB / US), hiszpański, włoski, francuski, portugalski (w tym brazylijski), holenderski i szwedzki.
 
20

Demo
Pop-Up Dictionary 4.7
Program ten pomoże Ci w tłumaczeniu tekstów z dowolnego języka. Wystarczy wybrać nieznanego słowa w tekście, naciśnij Ctrl + Ins + Ins i zobaczysz tłumaczenie, Ins prasa i to słowo jest oznaczony do studiowania. Ustaw test-czas i program będzie od
 
20

Do darmowego wypróbowania
Declan's Korean Dictionary 1.0
Korean Dictionary Declan jest przeszukiwany 23000 słowo koreański-angielski dictionary.
 
20

Do darmowego wypróbowania
ABC Scrabble 1.0a US
ABC Scrabble jest całkowicie bezpłatne narzędzie, które pomoże Ci znaleźć anagramy, jak i słowa, które zawierają dowolną liczbę żartownisiów.
 
20

Do darmowego wypróbowania
Linguata Visual French 3.4
Wizualne i przyjemny sposób nauczyć się słów i zwrotów w języku francuskim przez eksperymentowanie i budowanie wzorców słów obrazów, kształtów i kolorów.
 
20

Do darmowego wypróbowania