Język pliki do pobrania oprogramowania

AW Dictionary Maker 1.3.5
 Możesz użyć słownik Palm OS i Pocket PC narzędzie tworzenia kompatybilny słowniku Maker do tworzenia słowników w partii.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
MSDict Concise Oxford English Dictionary and Thesa 3
MSDict Concise Oxford English Dictionary i Thesa Urus 3 oferuje użytkownikom 2 w 1 programie.
 
22

Do darmowego wypróbowania
Italian Language Lab 4.1
Lab Język Świat - PageTheTools Informacje nauczyć się FastStartScreenTextReaderWordSearchProgressReportCrissCrossGame działki włoskiego laboratorium językowym obejmuje wsparcie dla: Spahish, francuskim i niemieckim języki: hiszpański, francuski,.
 
22

Do darmowego wypróbowania
English-Latin Standard Talking Dictionary 2006
LingvoSoft Mówiący Słownik 2006 EnglishLatin Standard dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słów i angielskim syntezy mowy - z największą bazę słów i zwrotów, aktualnie dostępnych w tej serii.
 
22

Do darmowego wypróbowania
Crossword Compiler with Languages 8
Compiler Krzyżówka z angielskiego, holenderski, francuski, islandzki niemiecki, włoski, hiszpański, duński, fiński, łacina, norweski, szwedzki i rosyjski listy słów
 
22

Do darmowego wypróbowania
CaddieMaster Golf Handicap Software 2.01d
 Można używać z systemami Windows CaddieMasterPro obniżenia aktualnego HCP. Jest to bardzo przydatny program, który oferuje przydatne narzędzia do monitorowania aktualnej wydajności barier i golfa. Obsługuje nieograniczoną liczbę lokalnych pól
 
22

Do darmowego wypróbowania
Teaching Templates Single License 3.1.0
Nauczanie Szablony - zestaw narzędzi do tworzenia do tworzenia interaktywnych ćwiczeń, testowania i quizzes.The Ćwiczenia można umieścić na stronie WWW lub uruchomić jako samodzielne programy w domu lub w klasie.
 
22

Do darmowego wypróbowania
English-Estonian Dictionary for Palm OS 4.1.10
LingvoSoft Talking Dictionary oferuje natychmiastowy dwujęzyczne tłumaczenia, które mogą być wyrażane na głos przy użyciu najnowszych TTS (text-to-speech) funkcjonalności.
 
22

Do darmowego wypróbowania
EasyRead 2002 English-German 1.0.1
Tłumaczenia z angielskiego na niemiecki i narzędzie adnotacji, które mogą tłumaczyć wszystkie nowe słowa na język niemiecki przez jednego kliknięcia.
 
22

Do darmowego wypróbowania
Japanese English Sentence Explorer 1.1
Program do nauki języka japońskiego lub angielski przez sprawdzenie Japanese-angielskie zdania.
 
22

Do darmowego wypróbowania
Merriam-Websters Collegiate Dictionary 6.5
English Objaśnienia Merriam-Webster Dictionary Software dla Windows jest częścią popularnej serii angielski słownik zawierający wysokiej jakości baz danych słownikowych z Merriam-Webster, Ameryce wiodącym i najbardziej zasłużonych wydawcy odniesienia.
 
22

Do darmowego wypróbowania
AW English-Russian Dictionary 1.3
Słownik angielsko-rosyjski. 66000 wpisów z transkrypcji fonetycznych angielskich słów. Hiperłącza pomiędzy definicjami zrobić słownik przeglądanie bardziej wygodne i wydajne. Palm OS wersja słownika NIE wymagają Rosyjski System lokalizacji do
 
22

Do darmowego wypróbowania
BEIKS English-Welsh Dictionary 6.0
Dwukierunkowy BEIKS Welsh ok. funkcje słownika. 30000 w każdym kierunku się hasła, co czyni go bardziej niż wystarczające dla szerokiego zakresu potrzeb referencyjnych językowych. Są także jako specjalny bonus, jest BEIKS English Dictionary Złoto -
 
22

Do darmowego wypróbowania
English to Hebrew Dictionary for Palm OS 6.0
Kompleksowe i starannie dobrane English do hebrajskiego słownika, jest to doskonały wybór dla angielskich turystów odwiedzających Izrael i dla uczniów uczących się języka hebrajskiego.
 
22

Do darmowego wypróbowania
French-Spanish Dictionary for Palm OS 6.1
Tysiące entries.Up do 250.000 wpisów na język, wraz z wyrażenia idiomatyczne, terminy techniczne i slang. Lemmatized nazwa search.Fancy, proste pojęcie. Możesz użyć dowolnej formy słowa (w większości języków), szukając od subjunctive do kobiecej
 
22

Do darmowego wypróbowania
Le Petit Prince Audio-Text Synchronize 1.1
Inclusive jest grany przez tego konkretnego programu, który używa Le tekst książki do nawigacji.
 
22

Do darmowego wypróbowania
Lexique Pro 3.3.1
Spędziłeś rok pracy na swoim słowniku, ale jak łatwo jest dla innych, aby większość z nich Czy głośniki o języku otrzymuję żadnych korzyści z tego Czy jest łatwy w obsłudze wystarczy dla nie lingwista patrzeć Czy tłumacze jak najlepsze korzystanie.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
ALPHABET SPEAKER 2.0
Ten mały program ma na celu głównie pomóc nauczyć bardzo młody. Dostępne są 4 opcje, 1 za pomocą komputera rozmawiać z liter alfabetu lub 2 przykładowe słowa używając wszystkich liter, 3 wybór numerów, 4 czytania dowolnego pliku TXT.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
Japanese to English Gold Lexicon 6.0
Obszerne i starannie dobrane japońskiego na angielski Złoto słownika, jest to doskonały wybór dla japońskich turystów odwiedzających kraju anglojęzycznym i oczywiście dla studentów.
 
22

Do darmowego wypróbowania
Marcion 1.2.0
Koptyjski - English / Czech słownik związane z koptyjskim słownika Crum, napisany w C + +, w oparciu o MySQL, z Qt GUI.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware