Język pliki do pobrania oprogramowania

FrenchAssistant 1.2
FrenchAssistant zapewnia dyskretny i elastycznie konfigurowalne francuski Characters dodatek pasku wyposażony w niezwykłą cechą AutoPaste, że siedzi na górze ekranu i bezproblemowo integruje się z dowolnym edytorze tekstu.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
60 Minutes to Learn the Thai Alphabet 5.5.2
Teraz możesz nauczyć się tajskiego litery wysiłku z tym wielkim ebook. Ten unikalny system, pozwoli każdemu na poznanie alfabetu tajskiego w minutach, przy użyciu prostych do zapamiętania obrazy, które są natychmiast memorisable. Lata rozwoju zostały
 
23

Do darmowego wypróbowania
Dictionary Widget 2.0.3
Teraz można łatwo komunikować się z innymi, nawet w różnych językach za pomocą wygodnego Słownik Widget.
 
23

Do darmowego wypróbowania
Eurodict Bulgarian English Dictionary 3.01
Eurodict Bułgarski English Dictionary jest potężny, ale łatwy w użyciu słownik office.
 
23

Do darmowego wypróbowania
Periodic Table XP 1.20
Studenci chemii jest za pomocą programu Periodic Table XP na znalezienie następujące informacje elementu szybko: Boiling Point, Atomic RADIUS Właściwości kwas / zasada, Volume Atomowej, temperatura topnienia, gęstość, konfiguracja elektronowa, Atomic.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
Swahili-English Dictionary for Palm OS 1.5
Suahili-English Dictionary. 4483 wpisów. Słownik ten zawiera najczęściej używane słowa. Charakterystyka: bardzo szybkie przeglądanie słownika; mieszkaniec trybu (Palm OS tylko): Wybierz słowo w dowolnej aplikacji i przeczytać definicję jednym
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
VocProf Vocabulary Trainer 2.03
Trener słówek VocProf to Nowoczesne oprogramowanie edukacyjne, które pomogą Ci nauczyć się i organizowania się słownictwa obcego języka.
 
23

Do darmowego wypróbowania
ABA English Mini Course (French) 1.0
Nowy sposób na naukę EnglishThe kursu funkcje: Najlepsze methodThanks do nowej metody Prawdziwe Życie Learning System i technologia Intonacja nauka angielskiego jest łatwe, zabawne i practical.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
BEIKS English-Swedish Dictionary 6.0
Dwukierunkowy BEIKS Szwedzki ok. funkcje słownika. 20000 w każdym kierunku się hasła, co czyni go bardziej niż wystarczające dla szerokiego zakresu potrzeb referencyjnych językowych. Są także jako specjalny bonus, jest BEIKS English Dictionary Złoto
 
23

Do darmowego wypróbowania
English/Japanese/English Dictionary 6.0
  Inclusive angielski / japoński / angielski Słownik jest oferuje dwie wersje tj. standard i złota i pozwala wybrać swoje pragnienie jedno. Zawiera 50000 wpisów w każdym kierunku, podczas gdy można dodać więcej wpisów. Obejmuje English Dictionary
 
23

Demo
Happy Days 1.0
Moja kolekcja czcionek psychodelicznych i retro podzielony na dwie części. Niektóre z nich są rzadko i wszystkie są w formacie *. Ttf format. Kliknij na nazwę czcionki jesteś zainteresowany, aby pobrać. Jak dużo i wiem, że są darmowe, shareware lub
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
Homemade Dictionary 2.01
Homemade Słownik jest wolne, Open Source, konfigurowalny i łatwy w użyciu słownik, z cholernie dobry funkcji, w tym wsparcie muzyki w tle.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
Intermediate French 1.0
Zapraszamy do SuperMemo wiedzy Goldmine, miejscu, gdzie można dzielić się swoją pracą z innymi użytkownikami baz SuperMemo lub pobrać utworzone przez innych użytkowników.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
JE Eyes 5.23.2004
Oczy JE jest bezpłatna Japanese-English dwukierunkowy słownik dla Windows Search gościnnie przez kanji, rodniki, angielski, japoński, i wiele więcej.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
KaviType Text Editor 5.0
KaviType Edytor tekstu jest oprogramowanie do przetwarzania tekstu przeznaczony głównie do pisania tekstów z wykorzystaniem wszystkich możliwych kombinacji skryptów indyjskich jak dewanagari, bengalski, gudżarati, Gurmukhi, kannada, malajalam,.
 
23

Do darmowego wypróbowania
Rosetta Stone Spanish Level I Demo
Przydatna aplikacja Rosetta Stone hiszpański Poziom I dokonać learnibg każdego języka bardzo ciekawy i ESAY.
 
23

Do darmowego wypróbowania
BEIKS English-Greek Dictionary for Plam 6.0
Dwukierunkowy BEIKS niemiecki ok. cechy słownikiem. 15000 w każdym kierunku się hasła, co czyni go bardziej niż wystarczające dla szerokiego zakresu potrzeb referencyjnych językowych. Są także jako specjalny bonus, jest BEIKS English Dictionary Złoto
 
23

Do darmowego wypróbowania
Dreams Dictionary for Windows Smartphone 6.0
Wolne Słownik Sny dla Windows Mobile Smartphone oferuje Państwu odpowiedzi szuka się w odniesieniu do wszystkich tych obrazów, które sprawiają trochę pozorny sens podczas snu.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
MSDict Oxford English Minidictionary 8.30.75
 Słownik MSDict Oxford English Mini jest najbardziej kwitnące słowniki na świecie, z ponad 40.
 
23

Do darmowego wypróbowania
Pocket Oxford Italian Dictionary (S80) 8.30.75
Z przykładów starannie wybranych przez duży zespół native speakerów angielskiego i włoskiego, Pocket Oxford Dictionary Italian wyraźnie ilustruje całą gamę znaczeń i typowych kontekstach obu językach.
 
23

Do darmowego wypróbowania