Literatura pliki do pobrania oprogramowania

Flatland 1.0
Flatland : romans w wielu wymiarach. Jak wuthor to ujął, stuff, że marzenia są wykonane. Jest to fascynująca opowieść o świecie tylko dwa wymiary., Zwany Flatland . To bardzo trudne dla ludzi tam mieszkających wyobrazić sobie świat z trzech
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
Bucharchiv v2 3.00.351
Zarządzaj swoją kolekcję książek komfortowe na komputerze. Wybierz żądaną książkę z różnych baz danych internetowych wysoka rozdzielczość inclusive obraz okładka po prostu wpisując tytuł, autor i wydawca lub przez zeskanowanie kodu kreskowego EAN
 
47

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Free Talking Dictionary English <-> Bul 2.6.07
To LingvoSoft Mówiący Słownik bezpłatny dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słowa i syntezy angielskich speech.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
HTML Tutorial 2.0
Projektowanie stron internetowych szybko staje się popularna i wiele osób używa go, aby strony internetowe tanio i łatwo, i prosty do nauki.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
Credit Card Math 10th Anniversary Edition 3.0
Darmowy program klin pełne doradztwo. Dowiedz się, jak uniknąć zadłużenia karty kredytowej. Idzie za kulisami ujawnia prawdziwe koszty ukryte związane z zadłużenia karty kredytowej. Pokazuje jak zaoszczędzić setki, nawet tysiące dolarów finansów
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
Lectramini Ger 3.01.0007
Niemiecki trener czytanie z syntezą głosu Z LECTRAMINI można pograć trochę w czytaniu.
 
47

Do darmowego wypróbowania
TomeBase 1.14
Compact Book Movie montażu i baza Masz więcej książek i / lub filmy nie wiesz, co zrobić z Czy kiedykolwiek stracił poczucie który pożyczył jaką książkę lub DVD TomeBase jest kompaktowym Książki i bazy danych Film przeznaczony dla Ciebie:.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Sunday Under Three Heads
Cytat: Ale nie można trzymać się zachęty, to nie oferują zwolnienie z apatii, podasz nic bawić jego umysł, nie można sobie pozwolić mu środki wywierania jego ciało.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Some Reminiscences
Niektóre Reminiscencje to autobiografia Conrada. Począwszy od jego dzieciństwa w Polsce szlacheckiej do swoich morskich podróży za granicę, a jego utwór literacki w Anglii.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Mammals of Namibia
Celem tej książki jest umożliwienie podróżnym zidentyfikować większych i bardziej powszechnie spotykane dzikie ssaki w Namibii łatwo i zapewnienie ciekawych informacji na temat każdego z nich.
 
47

Do darmowego wypróbowania
The Firm of Nucingen
Cytat: Ale w jaki sposób udało mu się pieniądze zapytał Couture. W 1819 r. zarówno on, jak i znamienitych Bianchon mieszka w obskurnym pensjonacie, w Dzielnicy Łacińskiej, a jego ludzie jedli chrabąszcze palonej i własne wino, aby wysłać mu sto
 
47

Do darmowego wypróbowania
The Frozen Deep
The Frozen Deep przez Wilkie Collins jest krótka opowieść o podróży arktycznych inspirowane skazane Sir Johna Franklina 1845 wyprawy odkryć North West Passage.
 
47

Do darmowego wypróbowania
The Guilty River
Guilty Rzeka przez Wilkie Collins jest krąży opowieść o dwóch mężczyzn i ich miłość do tej samej kobiety. Te związki grożą wybuchnąć w przemocy i morderstw.
 
47

Do darmowego wypróbowania
The Secret Door to Success
Jaka jest tajemnica sukcesu Ludzie nigdy nie zapytać człowieka, który jest porażką, Jaki jest sekret twojej awarii Jest to dość proste, aby zobaczyć i nie są zainteresowani.
 
47

Do darmowego wypróbowania
The Vicar of Tours
Cytat: Następnego dnia rano, w przebudzeniu, Birotteau że tak wiele z jego przyszłego kanonia że zapomniał cztery sytuacje, w których nie widać, w nocy, takie groźne prognostyczne o przyszłość pełną nędzy.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Kidnapped 1.0
Kidnapped Roberta Louisa Stevensona Kiedy David Balfour dziedziczy majątek w młodym wieku, jego nikczemny wuj Ebenezer przejmuje kontrolę majątku i porywa Dawida, zamierza sprzedać go do niewoli.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Billy Budd 1.0
Billy Budd Hermana Melville'a. Billy Budd to alegoria dobra ze złem, o niewinności stojącego jako bezradne ofiary. Naiwny młody człowiek jest wciśnięty do służby w brytyjskiej marynarce wojennej na samym końcu 18 wieku. On widzi z pierwszej
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Travel Dictionary Italian PalmOS 2.0
Słownictwo odnoszące się do żywności i przyjemności. Pomiędzy 50.000 a 150.000 wpisów w całości składające się z kulinarnych względem + podstawowe i słownictwo dodatkowe jako freeware. Konkretne dane użytkownika mogą być wyświetlane oddzielnie w
 
46

Demo
Superversion Spanish PalmOS 2.0
7 Słowniki, 8 Thesauruses i 8 Koniugacja w jednym produkcie! Język źródłowy Hiszpański z języków obcych angielski, francuski, włoski, niemiecki, portugalski, holenderski i szwedzki. Każdej kombinacji językowej zawiera dwa kierunki tłumaczenia. Ponad
 
46

Do darmowego wypróbowania
Pdf to Jpg Bmp Tif Png Converter 3000
PDF do JPG BMP Tif PNG Converter 3000 jest łatwy w użyciu PDF do JPG, TIFF, BMP, PNG itp.
 
46

Komercyjny