Dzieci pliki do pobrania oprogramowania

KIDS PLAY 1.1
ZAGRAJ KIDS przeznaczony jest dla małych dzieci, które jeszcze się uczą swoje listy.
 
57

Do darmowego wypróbowania
bSNES 0.037a
BSNES to emulator, który rozpoczął się rozwój na 2004-10-14. Celem tego emulatora jest nieco różni się od innych: skupia się na dokładności, debugowanie funkcjonalność i czysty kod. Emulator nie skupia się na rzeczach, które utrudniają dokładność.
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
WeblockForKids 3.47
WeblockForKids umożliwia rodzicom ograniczenie dostępu do niebezpiecznych części internetu poprzez utrzymywanie dzieci w obszar bezpieczny Hasło jest wymagane, aby zakończyć tryb dzieciak i terminów online, można ustawić.
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
Argus Teaches Multiplication Facts 1.0.2
Możesz ustawić opcje lekcji odpowiednio do biegłości użytkownika. Najpierw kliknij na Opcje lekcji ikoną po tym, jak jesteś zalogowany to otwarcie okna opcji. Oto poszczególne opcje i co robią. Fakty nauczać. Kliknij na każdy z numerów, które
 
57

Do darmowego wypróbowania
Child Travel Consent Form Download 3.1
Możesz pobrać poręczny Formularz zgody dla dzieci podróżują bezpłatnie, że faktycznie przewiduje zezwolenie prawną i zgody rodziców dla małoletniego do podróży z konkretną osobą. W tej postaci, cel podróży jest również opisane.
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
Incognito Gone 1.0.0
Martwisz się o stronach dzieci mogą być oglądania online Prywatne forum opcje przeglądania, takich jak Incognito Tryb w Google Chrome, aby monitorowanie Historia web prawie niemożliwe.
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
otraVista 1.02f
OtraVista to program z ograniczeniem dostępu do stron internetowych z niepożądaną treścią.
 
56

Do darmowego wypróbowania
Multimedia Playroom -
Zajęcia dla K-6, Dowiedz się odmierzać czas, Encyklopedia muzyki, 100 Q & A, ... i więcej.
 
56

Oprogramowanie typu Freeware
Geometry Master 3.0
Geometria Mistrz 3.0 jest Tutor Geometria, która zwiększa geometryczne, przestrzenne i Drawing umiejętności. Program jest wyposażony w wiele doskonałych narzędzi do rysowania. Program działa na wszystkich systemach Windows i ma wiele narzędzi do
 
55

Do darmowego wypróbowania
PC-Controller 1.01
Jeśli komputer jest używany przez kilka osób, takich jak dzieci lub klientami nie powinno być bez obaw: jesteś jedyną osobą, która jest odpowiedzialna za wszystkie działania wykonane na komputerze.
 
55

Demo
Coloring Book 2: Dinosaurs 5.00.40
 Program Dinosaur Coloring Book jest zaawansowaną wersją pierwszego Dinosaur kolorowanka.
 
55

Do darmowego wypróbowania
Chemical Equation Expert 2.11
Chemical Equation Expert jest zintegrowanym narzędziem dla profesjonalistów, chemii i studentów.
 
55

Do darmowego wypróbowania
Nessy Tales 1.0
Śledź Muggins, Jim i Nan w swoich komicznych przygód! Tales Nessy są skonstruowane z ograniczonym słownictwem, zachowując żywe fabułę. Staranny dobór słów sklasyfikowanych, dostarcza istotnych praktyk czytania na początkowych etapach czytania ale
 
55

Oprogramowanie typu Freeware
PC monitor 1.000
Monitorować i rejestrować aktywność dzieci i pracowników komputera i stron internetowych dzienników, aplikacji lub gier.
 
55

Do darmowego wypróbowania
Talkit! 1.0.0.1106
Talk It! jest text-to-speech Program uczyć dzieci jak wymawia words.It w pakiecie z pakietu Microsoft Plus! dla dzieci, pakiet uruchomiony przez Microsoft w 1997 roku. Program ten został opracowany przez SoftVoice i Microsoft, i nigdy nie był
 
55

Demo
Transportation Occupations 1.0
Zawody Transport to niewielka aplikacja przeznaczona dla dzieci do uznania najważniejsze zawody związane z transportem, takie jak pilot samolotu, kapitan łodzi, kierowca autobusu, kierowca taksówki, inżyniera kolejowego, kierowca ciężarówki i wiele.
 
55

Oprogramowanie typu Freeware
Time For Bed 1.05
Umożliwia rodzic z młodszymi dziećmi, aby zaplanować system Windows 95/98 PC zamknąć w pewnej chwili wieczorem (zakres ograniczony jest do 19:20 do 22:30).
 
55

Do darmowego wypróbowania
Complete Macbeth Interactive 1.2
Oto program komputerowy do intensywnych badań Makbeta, odsłaniając całą scenę grać ze sceny.
 
54

Demo
FlexiMusic Kids composer DEC2010
Dać dzieciom możliwość rozwijania pasji do muzyki za pomocą Composer FlexiMusic Kids.
 
54

Do darmowego wypróbowania
How to draw a house 12.21
Jak narysować dom gra rysunku. Aktywność rysowania dla dzieci skupionych wokół swoich domów. W tej sekcji można się uczyć jak narysować dom . Można narysować podstawowe kształty, aby pomóc wyciągnąć z domu.
 
54

Oprogramowanie typu Freeware