Dzieci pliki do pobrania oprogramowania

Brightfilter Parental Control 2009
Web Filtering AT HOMEThe całej rodziny jest chroniony przed złośliwym, spyware i illegalwebsites.
 
22

Do darmowego wypróbowania
TedCo SpellQuizzer Spelling Software 1.4.2
SpellQuizzer jest pisownia oprogramowanie dla szkół i rodziców uczniów szkół podstawowych, które pomagają dzieciom opanować swoje słowa w pisowni.
 
22

Do darmowego wypróbowania
ToonTalk 3.0
ToonTalk to zupełnie nowy rodzaj oprogramowania - zarówno state-of-the-art językiem programowania i gier wideo.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
Transportation - motorized 1.0
Programy są całkowicie bezpłatne i łatwe w montażu / uninstalled.Shows wiele rodzajów prac, które ludzie robią - z różnych środowisk. High tech i niskie tech, wykwalifikowanych i niewykwalifikowanych, i wszystko pomiędzy. Używa zdjęć, animacji i
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
Cause and Effect Factory 2.0
Program ten składa się z 12 zabawnych segmentach z fabryki i tematu linii montażowej.
 
22

Do darmowego wypróbowania
BabyFeedingLog 2.1.4.0
BabyFeedingLog to program komputerowy dla Windows, Macintosh i Linux, który pozwala na śledzenie do karmienia, diapering, leki i bardziej dla swoich dzieci z jednym dzieckiem na tyle, ile chcesz.
 
22

Do darmowego wypróbowania
CreditsGenerator 1.0
Na straży tego projektu dźwięku, Jacques van de Veerdonk poprosił mnie, aby coś do generowania Film kredytów.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
Harping 2.5
Czepiam Gracz Midi pierwotnie skierowany do graczy, harmonijka, aby uczyć się i ćwiczyć utwory muzyczne, biorąc je z ogromną ilością łatwo dostępnych plików MIDI w internecie.
 
22

Do darmowego wypróbowania
Puss In Boots (Pocket PC) 1.2a
Historia interaktywny dla dzieci z 50 kolorowych ilustracji! Przeczytaj, jak Puss pomaga synowi odważnych Tom młynarza wygrać rękę pięknej księżniczki Olivia, a foliowanie na podły plany złego księcia Ugo! Albo czy on W tej interaktywnej opowieści
 
22

Demo
FRS Dot to Dot and Coloring Book Fun Mac 1.1
FRS kropki do kropki i Fun Coloring Book for Mac jest przeznaczony dla uczniów od przedszkola do drugiej klasy. 100 stron dot dot do aktywności i zabawy kolorowanka czekają w tym wczesnym rozwoju umiejętności tytule.
 
22

Do darmowego wypróbowania
BunnyMath (For PalmOS) 1.0
BunnyMath jest zabawa, ale edukacyjne, narzędzie zaprojektowane, aby pomóc dzieciom poprawić ich dodawanie, odejmowanie, mnożenie i umiejętności podziału.
 
21

Do darmowego wypróbowania
GradeLog 2.0
GradeLog ma być intuicyjny i łatwy w użyciu. Z interfejsu można tworzyć elementy klasyfikacji przypisane do masy między 0 a 100 procent. Ponadto GradeLog umożliwia wprowadzanie danych za głosem bez irytujących problemów szkoleniowych. Z GradeLog
 
21

Demo
Basic Facts Worksheet Factory 3.0.0055
Potrzebujesz tylko fakty Free Podstawowe Arkusz Fakty Fabryka może generować arkusze, które zapewnią studentom praktyki, których potrzebują do osiągnięcia biegłości w podstawowych operacji matematycznych.
 
21

Oprogramowanie typu Freeware
Bible Quiz 2008 Freeware 3.0
Biblia Quiz 2008 ma coś dla każdego - dzieci, młodzieży, dorosłych i Scholars też. To stanowi ekscytującą, interaktywny sposób, dla jednostki lub całej rodziny, aby dowiedzieć się o Biblii. Ale jest to również świetny program, który może być używany
 
21

Oprogramowanie typu Freeware
MR-Mathe-Arbeitsblatt Einmaleins 1.0
Możesz Lern lub powtórzyć swoje podstawy dwójkowym, o frakcji właściwej i mieszane oraz und dziesiętnych danych mieszanych.
 
21

Do darmowego wypróbowania
Conversions 7
Ten program numeryczne Konwersje z powiedzenia metrów do stóp itp. Posiada również wzory dla ruchu, światła, elektryczne itp. Posiada również stałe, takie jak odległość od ziemi do słońca itp. Ponadto został zaktualizowany w średniej czas. Więcej
 
21

Do darmowego wypróbowania
Numbers Vol 2 1.0
Program ten zawiera około 20 krótkich filmów wideo, które pokazują numery w sposób, ciekawych i kreatywnych.
 
21

Oprogramowanie typu Freeware
4000+ Baby Girls Names 1.0
Imiona dla dzieci są bardzo popularnym tematem tych dni. Myślę, że mam ich więcej niż ktokolwiek. Są one zebrane w USA od ponad 100 lat. 4000 + Imiona dziewczynek .
 
21

Oprogramowanie typu Adware
Memonix for Linux 1.6
Memonix systemie Linux to najnowsza wersja wspaniałej kolekcji czterech mózgu twistery, w tym mozaiki, budowniczy, powiązać i jig-piły.
 
21

Do darmowego wypróbowania
Music Note Teacher 1.0
Świetny program dla dorosłych i dzieci do nauki gry na fortepianie. Współpracuje z midi klawiatury lub myszy. Kompletna Uwaga basu i klucz wiolinowy. Wydrukuj test i klasy raporty. Jest to najlepszy program nauczania muzyki Uwaga tam. Patrz na
 
21

Do darmowego wypróbowania