Dzieci pliki do pobrania oprogramowania

MR-Mathe-Arbeitsblatt Prozentrechnung 1.0
Możesz Lern lub powtórzyć swoje podstawy dwójkowym, o frakcji właściwej i mieszane oraz und dziesiętnych danych mieszanych.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Mathe II - Tutor (Download Jahreslizenz) 1.02
Obecnie aktualna linia produktów jest tylko w języku niemieckim jest dostępna. Planujemy ją przetłumaczyć na angielski jak najszybciej. Napisz do nas wiadomość, jeśli są Państwo zainteresowani w wersji angielskiej.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Euratlas Periodis Basic 1
Euratlas Periodis Basic Łatwy przegląd Europeat koniec każdego wieku od 1 roku do 2000 roku dla wszystkich operacyjnych systems.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Number Rows 1.0
Jest to świetny program, który pozwala dziecku na łatwe dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie rzędy liczb tak, że mogą zobaczyć wzory.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
Nihongo Machine 3.16
Zawiera Maszyna Nihongo Kartami programu, gry i Advance 2 Invaders Kanji, 1000 Joyo Kanji i wiele innych list słów.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Times Up 3.2
Dzieci uwielbiają wykorzystać dzisiejszą technologię dostępu do Internetu i programów czatu, ale nie było powodu, masz ten komputer, tak aby mogły wykonywać swoją pracę domową Albo przynajmniej, że była wymówka.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Memory sound 11.08
 Ten modny narzędzie jest przeznaczone, który pomaga zapamiętywać informacje w taki sposób, że mogą być łatwo przechowywane w mózgu w postaci wierszy i piosenek.
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
Tiny Spy Agent 5.5
Wprowadzenie Tiny agenta Spy jest łatwym w użyciu narzędziem, audyt bezpieczeństwa, który rejestruje każde uderzenie klawisza z bieżącego przetwarzania informacji w pliku dziennika.
 
25

Do darmowego wypróbowania
Earth Explorer DEM 2.50
jeśli chcesz zobaczyć swoją planetę w pięknym widoku 3D, można spróbować Earth Explorer DEM.
 
25

Do darmowego wypróbowania
XP Lockdown 4.6
Obserwuj, ile czasu dziecko korzysta z komputera. Możesz kontrolować, kiedy i jak długo komputer może być używany. Jest bardzo prosta w obsłudze iw przeciwieństwie do podobnych programów, nie musisz wiedzieć o użytkowników systemu Windows i grup.
 
25

Do darmowego wypróbowania
SpyOn Baby 3.0
SpyOn Baby jest alarm dziecko, które pozwala na monitorowanie dziecka zarówno w domu jak i przez internet.
 
25

Do darmowego wypróbowania
Music Notes Flash Cards 3.5
Space Flight to muzyczna gra learning note. Jego własnym tempie nauki System mieszany z zabawy, sprawiają Space Flight skuteczne educatinal narzędziem. Jest prosty w użyciu. Dedykowane do promowania edukacji, to jest z wolnym poziomie, który nigdy
 
25

Do darmowego wypróbowania
Sheet Music Treble Clef and Bass Clef HN (Happy Note! Treble Clef and Bass Clef) 2.52
Szczęśliwa Uwaga! Klucz wiolinowy i Bass Clef jest prawdziwa gra komputerowa (Lives, Punkty, bomby, itp.), które uczą, jak czytać nuty nawet jak grasz. Brak znajomości języka muzyki jest wymagane. Ludzie w każdym wieku mogą grać: to tak proste lub
 
25

Do darmowego wypróbowania
Scoretrainer Teacher Version 8.0
SCORETRAINER-Professional jest dla muzyka schools.You może nie tylko korzystać z wszystkich możliwości wersji standardowej, ale również zarządzać do 500 uczniów. Możesz użyć pilota i hasło, tak że uczniowie mogą grać w gry bez nadzoru.
 
25

Do darmowego wypróbowania
Letters Kingdom 1.00
To jest oficjalna strona dla osoby fotografowania pierwszy edukacyjnego stylu gry Listy Kingdom Szukaj wszystkich znaków od A do Z w atrakcyjnej grafiki 3D i przyjaznej relaksująca muzyka.
 
25

Do darmowego wypróbowania
Wonder Pets Adventures in Wonderland 32.0
Ollie jest o tea party dla wszystkich jego przyjaciół, ale 3 osoby brakuje! Idź na dół dziura królika z Zwierzęta Wonder szukać Szalonego Kapelusznika, Cheshire Cat, i Queen of Hearts w tej zwariowanej przygody platformówek. Zbieraj kapelusze,
 
25

Do darmowego wypróbowania
CabiDesigner 2.9.6
Kesway CabiDesigner wersja Family jest przeznaczony dla osób, które chcą zaprojektować i DIY własnego lub poćwiczyć szafkę, która pasuje do jego klienta taste.
 
25

Do darmowego wypróbowania
Matchstick Mania 1.0.01
Mania zapałki to oprogramowanie, aby grać i tworzyć własne zagadki Naciągacze. Oprogramowanie pracuje na pełnym ekranie na wszystkich rozdzielczościach chociaż większe zagadki naciągacze trudno będzie zobaczyć na rozdzielczości ekranu 600 x 800.
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
No Mercy 1.2
No Mercy to program, który skutecznie ogranicza czas spędzany przed komputerem. Program przeznaczony jest dla rodziców, których dzieci spędzają zbyt wiele czasu z komputera i przed ekranem. Program nie tylko powiadamia użytkownika, jak długi czas
 
25

Demo
DinoMania 1.0
Czy masz dziecko, że jest szalony o dinozaurach, ale boi się wielkich słów Spróbuj DinoMania .
 
25

Oprogramowanie typu Freeware