Dzieci pliki do pobrania oprogramowania

Rewards Multiply 2.0
Rewards Multiply to gra edukacyjna dla dzieci, które sprawia, że nauka tabliczki mnożenia łatwe i przyjemne.
 
36

Do darmowego wypróbowania
ChatChecker 3.4
ChatChecker to bezpłatna usługa monitorowania swojej rodziny AOL, MSN, Yahoo, Google Talk porozmawiać z ChatChecker , wystarczy zainstalować oprogramowanie na swoich komputerach w domu i przeglądać swoje rozmowy prywatnie w ChatChecker stronie.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Daddy's Eye 1.11
Eye taty to potężne logger przychodzące / wychodzące wiadomości SMS i połączenia głosowe dla Symbian Series 60 3rd Edition i 5 urządzeń.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Paper Folding 3D (English Version) 1.10
Paper Folding 3D jest za pomocą 3 rozmiarom wszystkie kierunki, multi-view składania papieru Program obsługi.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Transportation - No Motors! 1.0
Ta prezentacja PPT będzie uczyć dzieci o sposoby transportu, które mają silniki. Niech was, dzieci korzystają z obrazów i muzyki podczas nauki o wolnobieżny sposób . Ciesz sposobów transportu, takich jak, łodzie, rowery, sanki psów, wielbłądy,
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Interactive Junior Spelling Tutor 3.0
Włącznie program nauczania dla dzieci jest Interactive Junior Spelling Tutor, które posiada następujące kluczowe cechy: pomaga dzieciom w nauce funkcji arytmetycznych za pomocą podstawowych liczb i dużych liczb, dzieci mogą używać go do tworzenia i.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Temporary Guardianship Form 2.1
Legal Temporary Form opiekuńczy stanowi konkretną osobę z tymczasowej opieki nad dzieckiem do podejmowania zdrowia i inne decyzje dotyczące dziecka. Pobierz tymczasową formę prawną opiekuńczy teraz.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
MHX 100 Chart 1.0
Wykres 100 - jest to prosty samodzielny program, który nie musi być zainstalowany. Ten 100s wykres pomaga dzieciom nauczyć się, jak przejść licznika przez odstępach 3, 4 i 25. (Pełna wersja pozwala pominąć liczenie przez 2s, 10s, a także numer linii,
 
36

Do darmowego wypróbowania
PALCU Draw software 1.0
PALCU remis jest narzędzie do rysowania, specjalnie zaprojektowany dla dzieci. To ma na celu poprawę umiejętności twórczych dzieci poprzez stymulację wizualną, co pomaga w koordynacji oczu dłoni w wyniku practiciing różnych technik artystycznych.
 
36

Oprogramowanie typu Adware
Tux Paint for Linux 0.9.21
Tux Paint to darmowy, wielokrotnie nagradzany program do rysowania dla dzieci w wieku od 3 do 12 (na przykład przedszkola i K-6 w USA, kluczowych etapów 1 i 2 w Wielkiej Brytanii).
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
To the Magical Pond (Windows) 1.0
Wpisz kraj, gdzie krasnoludy, elfy, smoki, i pixies żyć. Jednak w tym kraju leży problem, w małym miasteczku. Zła wiedźma przeklął wszystkie dzieci, z wyjątkiem jednego. You Barrydale musi wyruszyć w przygodę i znaleźć magiczny staw, który niesie
 
35

Do darmowego wypróbowania
ChildCentre 11.0
Program został zaprojektowany do sterowania automatycznego czasu dzieci spędzają grając swoje mecze w ciągu dnia.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Baby Computer Piano 2.2
Każdy rodzic lub opiekun wie, że trudno jest korzystać z Internetu lub po prostu obsługiwać komputer mając niemowlę lub małe dziecko na kolanach.
 
35

Do darmowego wypróbowania
AllInOne Keylogger 3.2
AllInOne Keylogger 3.2 jest zaprojektowany jako niewidzialnego nadzoru Keylogger, klawiszy rejestratora, narzędzia Spy Software, które pozwala na skrycie śledzenia wszystkich od wszystkich użytkowników komputera i automatycznie otrzymywać logi do
 
35

Do darmowego wypróbowania
KidLogger 1.4
 Teraz można poznać, że to, co się stało na komputerze pod Twoją nieobecność z proste i open source programu keylogger.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
MR-Funktionstrainer 1 2007 2.13
Możesz Lern lub powtórzyć swoje podstawy dwójkowym, o frakcji właściwej i mieszane oraz und dziesiętnych danych mieszanych.
 
35

Do darmowego wypróbowania
AAAdvanced Applet Suite 1.1
Tworzenie cool i ekscytujące projekty java w kilka sekund z niesamowitym Suite zaawansowane apletu.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
TryScience OnDemand Kids Demo 1.0
Prezentacja Kids zapewnia energiczny, interaktywny pokaz www.tryscience.org, z publicznością krzycząc odpowiedzi, jak przejść przez wybranych działań. Celem tej prezentacji jest, aby publiczność podekscytowana i zaangażowana w to, co TryScience ma do
 
35

Demo
Kids Internet World Explorer 2.2
Dziecięcy Świat Internet Explorer to przeglądarka internetowa specjalność na celu ochronę dzieci przed niepożądanymi obszarach Internetu, zapewniając jednocześnie szeroki wybór wstępnie zatwierdzone ocenionych przez nauczycieli i rodziców.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Bedtime Monitor 1.0
Ten program jest dla rodzica dziecka z komputerem. Jak wszyscy wiemy, to oznacza, dzieciaka, który hastrouble koncentrując się na odrabianiu zadań domowych z matematyki na 20 minut, ale kto może grać Conquer Online orim swoich znajomych, aż 04:00
 
35

Do darmowego wypróbowania