Astrologia/Biorhytm/Mistyka pliki do pobrania oprogramowania

The Oracle of Amon 6.0
Oracle Amona jest podstawa na czterech zabytkowych obiektów: legendarna Księga Thota, podobno mają historię świata w formacie obrazu i przechowywane z Arką Przymierza, wizyta Aleksandra Wielkiego do wyroczni Amon w Oasis Siwa w 331 roku pne, ulga.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Astrological Aspectarian 1.15
Oto Astrologia Aspectarian oprogramowanie, które może okazać się przydatne do astrologów i programistów obu.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
RitmoView Free 1.0
Wszechstronny Biorytm kreślenia oprogramowania przyjazny dla użytkownika interfejs oraz opcję drukowania dla generowanych wykresów i raportów.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
Learn Hypnosis... Now! 2.0
 Michael Stevenson hipnoza jest kliniczny i ekspert hipnoterapeutą hipnoza książka, która zajmuje się magii i tajemnicy i pokazać dół rzeczywiste wyniki w prostym zrozumiałym języku.
 
26

Demo
Biorhythms Plus! 2008 1.0
 Aplikacja umożliwia analizę biorytmy na wykresie, analizować i porównywać swoje biorytmy do odkrywania dobre i złe dni.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
Runes, the Ancient Oracle 6.4.444
Powiedziałeś nam, co chcesz w programie run Teraz masz to wszystko! Runes, The Ancient Oracle to kompletny program Casting Rune dla Windows, w tym Vista, z wieloma funkcjami! Rzucić Runy w różnych smarowania, w tym wszystkich siedmiu
 
26

Do darmowego wypróbowania
URANIA 1.99.0.2025
URANIA oferuje szeroki zakres technik astrologicznych, a wśród nich są wykresy konstelacja do 5 koncentrycznych kół, stwardnienie kompozytu do 25 porodzie wykresów, szerokim zakresie tranzytu i postępu list, porównanie rozwijał listy, graficznych.
 
26

Demo
Starsigns Personalised Horoscope Profile 5.0.0.2
Starsigns UK, USA, AUS Edition druku wysokiej jakości personalizowane profile Horoskop wielki dar.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Type TV Show Personal Edition 7.0
Poznaj swój typ osobowości (Jung MBTI). Zrozumieć siebie i innych. Przepływu ze swoich naturalnych uprawnień, i zaprzyjaźnić się z innymi (ciemne) strony. Stań się lepszym rodzicem. Opanuj najbardziej popularnych i szanowanych systemu typologii
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
Free Telugu Astrology Software 1.0.5.1
Professional Free Software Astrologia telugu od Astro-Vision. Idealny do astrologów i studentów astrologii. Zawiera zarówno obliczenia oraz przewidywania. Ten Free Software Astrologia telugu również oferuje wybór formatów wykresów, jak, North
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
Astrograph 1.03
Astrograf to program Horoskop może zobaczyć widok całej aspekcie astrologicznych.
 
26

Do darmowego wypróbowania
LifeSign Mini Free Kundli Software 1.0.5.1
  LifeSign Mini Kundli Free Software dla systemu Windows to oprogramowanie astrologia z następujących funkcji są kompatybilność z systemem Windows, dobra prezentacja, najdokładniejsze obliczenia, podgląd ekranu, przechowywanie horoskopy i modułów dla.
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
King James Sacred Name Bible 1.40
King James Tekst z Najświętszych Imion świadczonych odpowiednio.
 
25

Do darmowego wypróbowania
Visual Tarot 2009 - Runes Edition 9.8.5
Ta specjalna edycja opiera się na programie Visual 2009 Tarot Engine i języka skryptowego i ma wszystkie funkcje Visual Tarot 2009 w momencie wydania (patrz changelog po więcej szczegółów).
 
25

Do darmowego wypróbowania
eSybill 1.0
ESybill PRO 1.0 jest przeznaczony do ogólnego użytku. Klienci bez specjalistycznego wykształcenia astrologicznych Teraz mają okazję dowiedzieć się więcej o swoich przyjaciół, krewnych i siebie. Program zapewnia wizualne prognoz w postaci łatwych do
 
25

Do darmowego wypróbowania
Discover Islam 3.0
Projekt Odkryj islam obecny Discover Islam Book Web dla tych, którzy poszukują truth.
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
The Great Puzzle 0101
The Great Puzzle , napisany przez Ram Adamos, dostarcza istotę ludzkiej wiedzy i doświadczeń w historii w stosunku do długiej listy uniwersalnych pytań, takich jak zdrowie, pieniądze, szczęście, siła, sukces, szczęście, wiara, religia, Bóg, fortune.
 
24

Demo
Divination with I-Ching 3.1
Wróżenie WITH I Ching Chiński Księga Przemian (lub I Ching) została utworzona ponad 3000 lat temu i jest jednym z najstarszych tekstów napisanych w literaturze światowej.
 
24

Do darmowego wypróbowania
Easy I Ching 1.5
Program ten zawiera kompletne interpretacji każdego z 64 heksagramów w I Ching, 3500-letni systemu boskie. Obejmuje ona także Szczegóły niektórych mniej znanych aspektów I Ching.
 
24

Oprogramowanie typu Freeware
Free Astrology Software 1.0.5.1
 Najlepsze oprogramowanie dla astrologów i Studentów Astrologia jest Free Astrologia Oprogramowanie, które opiera się na astrologii wedyjskiej.
 
24

Oprogramowanie typu Freeware