Astrologia/Biorhytm/Mistyka pliki do pobrania oprogramowania

Jyotish Junior 1.09
Poręczne oprogramowanie Jyotish Junior sprawia nauka indyjskiej astrologii lub Jyotish bardzo proste. To jest rzeczywiście na podstawie fundamentów systemu Parashara i wykorzystuje podstawowe zasady indyjskiego klasycznego systemu Parashara.
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
BuddhaBell 1.0.4
BuddhaBell zegar medytacji TM będzie czas sesji medytacji według własnych potrzeb, korzystać z komputera, aby zachować dokładne poczucie czasu Historia Buddy i za pomocą swoich Głośniki multimedialne dzwonić na sto na początku i na końcu sesji.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Foreshowing - Tarot Cards Reading 1.00
Tarot karty czytanie i systemu wróżby. To pozwala zadać różne pytania z kart tarota. Możesz dostać tak / nie odpowiedź, opis każdej sytuacji bieżącej lub prawdopodobne, jeśli opis osobowości i wiele więcej ... 7 różne wróżby. Future
 
44

Do darmowego wypróbowania
Dream Dictionary 1.0
Nerraw Słownik Sen jest w głębi elektronicznym odniesienia do odkrywania i rozumienia snów.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
Book Of Meanings 2.5
Book znaczeń to przydatne narzędzie, które zapewni podstawowe znaczenie dla astrologii, runy, tarot, przewidywania i kryształy dla Ciebie.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
HFairiesGrove Edinamarry Oracle 1.0
Proste Holy Messenger i Tarot jest całkowicie darmowy i intuicyjne oprogramowanie do czytania kart tarota, który nie wymaga żadnych opłat lub rejestracji.
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Sandy Cristel's Lenormand Oracle 1.01
Odkryj, co w przyszłości ma w sklepie z Interactive Sandy Cristel za LENORMAND Oracle.
 
43

Do darmowego wypróbowania
eWicca Light 1.1
Wszystko w jednym oprogramowania pogańskich i wicca do nauki i wykonywania rytuałów magii i zaklęć wicca, do tworzenia własnych zaklęć Wicca conidering różne czary tradycje: świeca magii, knot magia, magiczny rytuał, voodoo, czary, itp.
 
43

Demo
Personal Numerologist 5.0.9
Personal Numerolog poważne narzędzie do tworzenia osobowości numerologii, zgodnością i prognozy raporty, jak również szczegółowe wykresy z ponad 1065 ważnych numerów, aby interpretować się, gdy robi własne odczyty.
 
43

Do darmowego wypróbowania
ZET 9.1.55.20208
ZET to narzędzie stworzone dla astrologów, które obejmuje dane astronomiczne dzięki czemu jest dobrym narzędziem do nauki astronomii jako well.
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Genius Loci 1.0
Rozpatrzenie planet w `` Toposphaera lub jak my to nazywamy dziś:. poziomy układ współrzędnych - był ważną częścią starożytnej podejścia do astrologicznych zjawisk niebieskich Genius Loci 1.0 to innowacyjne oprogramowanie wyświetlanie azymutu
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
VIBio 1.2
Biorythms z diagramms i komentarzy. - Klasyczne biorythms: fizycznej, emocjonalnej, intelektualnej; - Nowoczesne biorythms: intuitial, estetyczne, duchowe; - Komentarze do dzisiaj; - Możliwość, aby zobaczyć i porównać wiele biorythms razem; -
 
42

Demo
Bible Analyzer for Linux 4.5.5
Biblia Analyzer to darmowy, kompleksowe studium Biblii i stosowanie Analiza opracowana, aby pomóc wierzącym w ich nauce i obronności Biblii.
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
Feng Shui Guide for Palm OS 4.1
Zaplanuj swój dom, poprawić swoje relacje, a osiągnięcie sukcesu zawodowego z tym łatwy do naśladowania Feng Shui przewodnik.
 
42

Do darmowego wypróbowania
Foreshowing - Norse Runes Reading 1.00
Nordyckie runy czytania i systemu wróżby. To pozwala zadać różne pytania do run. Możesz dostać tak / nie odpowiedź, opis każdej sytuacji bieżącej lub prawdopodobne, jeśli opis osobowości i wiele więcej ... 7 różne wróżby. Future
 
41

Do darmowego wypróbowania
Free Tarot 1.0
Można użyć poręcznej oprogramowania Tarot Free do czytania Tarot. Jest bardzo łatwy w użyciu, można myśleć o swoim pytaniu i kliknij na 5 kart, a zostanie ona automatycznie generować i pokazać Tarot Reading. Nie ma potrzeby, aby zainstalować go w
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
Astrologer Free 1.2
Astrolog Free to program dla tych, którzy wiedzą, i dla tych, którzy nie wiedzą astrologii w ogóle.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
Ultra Spiritual Protection 1.0
Advanced radionic program, który sprawia, że komputer chroni przed czarną magią, czarami, sortilegies i ataki Psychic.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Kundli Chakra 2012
 Kundli Chakra Astrologia jest oprogramowanie przeznaczone do generowania raportów Kundli i koła wykresu tranzyt z aspektów.
 
41

Demo
Zindaiji 0.999
Zindaiji to oprogramowanie Windows PC do wizualizacji astronomiczną many-ciała data.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware