Astrologia/Biorhytm/Mistyka pliki do pobrania oprogramowania

Kundli for Windows Pro Edition 4.53
  Kundli dla Windows Professional Edition jest rozwijany przez strefy komputera. Najpopularniejsza wersja tego produktu wśród naszych użytkowników jest 4,5. Nazwa pliku wykonywalnego programu jest Kundli-pro.exe. Horyzont AARC jest jednostką w pełni
 
135

Demo
Universal Dialogue Mac 8
Oprogramowanie, które pozwala zobaczyć dwa elementy jednocześnie. 360 kart lub ostrza, 8 poziomów, 32 wyborów. 98% skuteczności. Uniwersalny DNA i czat. Wybierz gwiazdę w jednym z 26 wszechświatów. Każda analiza musi być oglądania przez eksperta, ale
 
106

Demo
Free Marathi Kundli Software 1.0.5.1
 Marathi Bezpłatne Kundli Oprogramowanie jak sama nazwa wskazuje, to oprogramowanie przeznaczone dla szczególnie astrologia Indian.
 
93

Oprogramowanie typu Freeware
Jagannatha Hora 7.32
P.V.R. Narasimha Rao napisane oprogramowanie Astrologia Jagannatha Hora jest bardzo prosty w użyciu dla każdego. Można go dostosować do własnych pragnień i można go używać do wiedzy na temat różnych możliwości technicznych.
 
92

Oprogramowanie typu Freeware
Fokuspokus 2.2.0.329
Fokuspokus jest program kontroli Telescope ze zintegrowanym Camara sterowania dla DSLR i kamery internetowej.
 
69

Oprogramowanie typu Freeware
E-Kundli 2009 4.7
  Program E-Kundli 2009 jest opisywany na zaawansowanej technologii i rozwiązanie to oferuje do astrologów w przepowiedni.
 
68

Do darmowego wypróbowania
Q++ Sun Moon and Planets Calculator 1.51
Oblicza i wyświetla, do dowolnego miejsca na Ziemi (przykładowa baza danych z ponad 2500 miast w zestawie), wschody i zachody czasy Słońca i Księżyca pozostałych 8 planet, jak również czas świcie, zmierzchu i słonecznej tranzytu, słoneczna zaćmienia,.
 
67

Oprogramowanie typu Freeware
MB Free Tarot Reading Software 1.55
MB Free Software Reading Tarot może być używany jako narzędzie wróżby wiedzieć, co przyszłość ma dla Ciebie w sklepie.
 
66

Oprogramowanie typu Freeware
Edinamarry Free Tarot Software 3.18
Wprowadzenie Edinamarry 3 Free Software Tarot! Edinamarry3 constains wszystkie funkcje, które zostały brakujące w Edinamarry Version2. Edinamarry3 obejmuje Arcana, garnitury, oraz ich odpowiednich kart tarota. Tarot Deck Builder / Editor, Tarot
 
66

Oprogramowanie typu Freeware
MB Free Astrology Rashi Chart (East Indi 1.35
 Skuteczne i przydatne oprogramowanie Wykres MB Astrologia Rashi jest w stanie stworzyć Rashi wykres w stylu East Indian lub bengalskiego.
 
65

Oprogramowanie typu Freeware
Quran Player 2.0
 Możesz użyć bogate oprogramowanie Koran Gracza dla następujących celów: można łatwo zobaczyć tłumaczenie Koranu i może korzystać z jego usług świadczonych dla różnych interakcji z Koranu; wyświetla tekst Koranu 30 Juz w taki sposób, że można łatwo.
 
65

Oprogramowanie typu Freeware
MB Free Runes Reading Software 1.50
MB Free Runes Reading Software jest zaawansowane oprogramowanie odlew run, które można wykorzystać, aby uzyskać jasny wgląd w samego siebie.
 
64

Oprogramowanie typu Freeware
Kundli 2009 5.6
 Można użyć poręcznej oprogramowania Kundli 2009 dla tworzenia raportów meczu podejmowania dla chłopca i dziewczynki.
 
64

Do darmowego wypróbowania
Tarot FREE 1.2
Astrolog Free to program dla tych, którzy wiedzą, i dla tych, którzy nie wiedzą astrologii w ogóle.
 
64

Oprogramowanie typu Freeware
MB Free Zodiac Signs Software 1.50
MB Free Software Znaki zodiaku określa swój znak zodiaku od Ciebie daty urodzenia.
 
63

Oprogramowanie typu Freeware
Baby Gender Calculator 1.44
Kalkulator płeć dziecka v1.44 jest shareware oprogramowanie zaprojektowane, aby zapewnić użytkowników w jednym opakowaniu i przystępnej cenie: - Prognozowanie okresach zwiększonego prawdopodobieństwa poczęcia dziecka z poszukiwanych płci dla
 
62

Do darmowego wypróbowania
Free Bengali Astrology Software 1.0.5.1
 Bengalski Astrologia darmo Soft jest ciekawa aplikacja przeznaczona do generowania pełnego horoskop na podstawie swoich danych osobowych.
 
62

Oprogramowanie typu Freeware
Mitaka 1.2.0
Mitaka to oprogramowanie do wizualizacji znanego wszechświata z up-to-date danych obserwacyjnych i teoretycznych modeli, opracowanych przez czterowymiarowy wszechświata cyfrowego (4D2U) projektu Narodowego Obserwatorium Astronomicznego Japonii.
 
60

Oprogramowanie typu Freeware
Free Malayalam Jathakam Software 1.0.5.1
Professional Bezpłatne malajalam Software Jathakam od Astro-Vision. Idealny do astrologów i studentów astrologii. Zawiera zarówno obliczenia oraz przewidywania. Ten Bezpłatne malajalam Software Jathakam również oferuje wybór formatów wykresów,
 
60

Oprogramowanie typu Freeware
Love Number 1.0
 Jest to darmowa i prosta aplikacja zaprojektowana specjalnie dla par lub miłośników, to niech się znaleźć partnera Love numeru w oparciu o ich nazwy, a następnie daje wyjaśnienie dla każdej kombinacji liczb wykonanych z ich nazwami.
 
58

Oprogramowanie typu Freeware