Wygaszacze ekranu pliki do pobrania oprogramowania

Fly Screen Saver 1.4
Ten wygaszacz ekranu wyświetla animowane, kreskówkowe leci ten ruch po ekranie od lewej do prawej na pulpicie. Możesz mieć swój pulpit lub dowolny bitmapy jako tła. Jest możliwe, run Winamp listę odtwarzania.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Sunset Thoughts 1.0
Piękna scena z drzewa na zachód słońca nad jeziorem. Woda przemieszcza się na ekranie. Miękkie spokojny muzyka gra w tle. Możesz wyłączyć muzykę off. Wygląda na to, że jesteś naprawdę istnieje. Dobry sposób, aby ozdobić swój pulpit.
 
45

Do darmowego wypróbowania
SKWAlabamaFallScreenSaver 1.00
Wygaszacz ekranu, który wyświetla piętnaście pełnoekranowe obrazy z scenerii Alabama upadku pobliżu Mt. Cheaha. Daytime obrazy Alabama zewnątrz scenerii, Bald Rock na górze Mt. Cheaha, Kolorowe spadek liści, wzdłuż wzgórz Alabama.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Air Force Planes Volume 1 1.0
Samoloty Air Force Tom 1 wygaszacz ekranu zawiera ponad 100 zdjęć z samolotów, w tym myśliwców, bombowców, cystern, transport i wiele innych.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Support Our Troops Screen Saver 1.0
Ten wygaszacz ekranu pokazuje wszystkie główne gałęzie wojskowego emblematów. Military muzyki z wszystkich oddziałów gra w tle. Możesz wyłączyć muzykę off. Świetny sposób, aby pokazać swoje poparcie dla naszych sił zbrojnych.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Kaleid-O-Space 2
Kaleid-O-Space to nowy system Windows wygaszacz ekranu, który daje Ci wszystkie fascynację i piękno prawdziwego kalejdoskopie, na Twoim komputerze.
 
45

Do darmowego wypróbowania
MatrixMania Screensaver 2.52
Jest to fantastyczna pełna konfigurowalny Screensaver Matrix. Ten piękny psychodelic wygaszacz ekranu jest bardzo zalecane dla każdego wentylatora MATRIX. Jast spojrzenie na ekranie, i wziąć na relaks! Enjoy the Matrix! :)
 
45

Do darmowego wypróbowania
Seecrets.biz Golden Arowana Screensaver 1.00
Ten wygaszacz ekranu zawiera pięć elementów feng shui i przedstawia Złotego Smoka Fish Arowana aka.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Mira World 1.1
Najlepsze Amazing 3D Illusion wody screensaver.Beautiful scena charakter i naturalne effects.Very dźwięk realistyczny efekt wody ze wszystkimi charakteru brzmi ptaków, wodospady, morza lub oceanu.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Snow Village 3D Screensaver 1.1 Build 2
Boże Narodzenie jest w drzwi, więc niech świąteczny nastrój w swoim domu, instalowanie wspaniały wygaszacz ekranu w komputerze.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Borobudur, The Giant Buddhist Mandala 1.0
Borobudur jest zbudowany jako pojedynczy stupy dużym, i patrząc z góry ma formę olbrzymiego tantrycznego buddyjskiej mandali, stanowiących jednocześnie buddyjską kosmologię i naturę umysłu.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Theme Clock-7 1.0
Theme Clock-7 jest darmowy wygaszacz ekranu, który wyświetla aktualny czas. Theme Clock-7 używa kolorów schematu kolorów systemu operacyjnego Windows i nie ustawienia.
 
45

Do darmowego wypróbowania
High King Avalokitesvara Sutra 2.0
Dlatego w najwyższej Sutra Króla, to powiedział: w stanie zatrzymać cykl życia i śmierci, i zniszczyć wszystkie nieszczęścia i cierpienia .
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
Wei Tuo Pu Sa and Guan Gong Pu Sa 2.0
Z chińskiego buddyzmu, Gong Guan i Wei Tuo są czczone przez większość buddystów praktykujących jak Sangharama bodhisattwów, strażnikami buddyjskiej Dharmy, wielkich bogów, którzy poskromić demony trzech światów i którego Awe Spready Far i Przenosi.
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
Full Screen Digital Clock Software 7.0
 można używać tego oprogramowania zamiast ekranu, ponieważ wyświetla aktualny czas w taki sposób, że zajmuje cały ekran. To pozwala zmienić rozmiar czcionki i kolory czcionek.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Spiderman 3 Screensaver 2.0
 Ten wygaszacz ekranu oparty jest na słynnej Marvel serii komik Spiderman 3. Jest to jeden z najbardziej znanych filmów i budżet Spiderman 3 naciska 300.000.000 dolarów. Jest bije rekordy kasowe i niszcząc wszystkich oczekiwań. Ten wygaszacz ekranu
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
Movie Projector 1.0
Movie Projector wygaszacz ekranu wspaniałych zdjęć kin domowych. Prezentacja wspaniałe instalacje wspaniałego domu projektor filmowy s. Piękne zdjęcia o wysokiej rozdzielczości.
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
Nyc Psychic Screen Saver 1.0
Nyc Psychic Screen Saver na PC i komputerów stacjonarnych. Odtwarzanie muzyki relaksacyjnej i można zmienić listę utworów w dowolnym czasie z własnej muzyki. Jest to najlepszy sposób na poznanie własnych zdolności psychiczne. Myśli lata przekonałem
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
Animated Easter Bunny Screensaver 1.0
Można odświeżyć się, pobierając ten temat, który wyposażony jest w kosz króliczka jak szczęśliwe motyli, które są latające kwiaty i życzenia na Wielkanoc.
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
Wild Alaska 1.0
Wild Alaska wygaszacz ekranu na biurku. Zobacz piękne krajobrazy z Alaski. Od wdzięku wieloryba w głębokich, błękitnych wód na out rozciągnięte skrzydła orła. Odwiedź wielkie lodowce, jak słońce świeci przez wyświetlanie wspaniałych odcieni
 
45

Demo