Wygaszacze ekranu pliki do pobrania oprogramowania

Cats SCR by Voice-Talented 1.0
Cats screensaver (careware) z 32 zdjęć jako pokaz slajdów, wygaszacz z 30 efektów przejścia wyświetlacza i 3 midi pliki dźwiękowe dla muzyki w tle.
 
46

Demo
Azores-Fantasy Screensaver 1.1
Azory - Portugalski wysp. Zobaczysz to: Góry, jeziora, skały, pola, wodospady, geisers, morze ... To prawdziwy raj na ziemi. Ten wygaszacz ekranu pokazuje wysokiej rozdzielczości zdjęć, aż do 1280 x 960 pikseli. Oszczędzanie jest ustawiona
 
46

Do darmowego wypróbowania
Ruud Van Nistelrooy Screensaver 1.0
Wygaszacz ekranu (44 tapety w zestawie) z Wielkiej Piłkarz - Ruud van Nistelrooy. Więcej tapet w piłkę nożną, wygaszacze, motywy, hotbars, kursory i ikony na stronie www.soccer-desktop.com
 
46

Do darmowego wypróbowania
2004 FireStorm screensaver 2.5
Ten wygaszacz ekranu stawia na imponujący pokaz płynnie animowane, fotorealistyczne efekty ognia pokrył na przyciemnione-out wersji pulpitu.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Python Palace Premium Screensaver 1.1
Piękne obrazy wysokiej jakości z wielu ras python węża. Z opcjonalnym japońskiej muzyki tle bambusa flet. Możliwość wyboru między jednym lub więcej niż 20 efektów przejścia. W pełni konfigurowalny. Całkowicie za darmo, bez reklam, bez spyware.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Cadillac 2010 MyScreenSaver Lite AWC 4.8
Cadillac 2010 samochody MyScreenSaver Lite AWC jest All Świat Cars wygaszacz ekranu, który pozwala na pobieranie zdjęć samochodów pogrupowane w kolekcje (jeden plik MSS stanowi jeden samochód marki i roku) z repozytorium zbiorów graficznych dla.
 
46

Demo
England World Cup Screensaver 1.0
Pokaż wsparcie dla reprezentacji Anglii podczas Mistrzostw Świata 2010 w Republice Południowej Afryki.
 
46

Demo
Happy Lovely Cute Doggies 2.0
Szczęśliwego Walentynki dla Psa kochanków. Ten animowany wygaszacz ekranu przedstawia szczęśliwą rodzinę świata pieska i dlaczego sąsiedztwa za trawa zawsze wygląda bardziej zielona ... Co sprzeczne sytuacja!.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Dragon Chamber 3D Screensaver 1.0.2
 W tym wygaszacz ekranu jest więzienie w królestwie, które zawiera dużo srebra, złota i biżuterii i czeka na schwytany przez odważne e myśliwego jak ty.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Google Earth Hidden Location 1.0
Ten wygaszacz ekranu pozwala zobaczyć wszystkie ukryte miejsca na ziemi na pulpicie w formacie wysokiej rozdzielczości obrazu z pomocą Google Earth.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Free England Football Screensaver 3.0
- Anglia Bezpłatne Football Screensaver jest świat najbardziej niesamowity i wspaniały wygaszacz ekranu, który nigdy nie pozwoli Ci się nudzić.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Paprotka Screensaver 1.0
Paprotka wygaszacz ekranu wyświetlacze rosnące Fractal paproci, które są obliczane w czasie rzeczywistym.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
NFS AbstractionColorLineBlur 1.1
 AbstractionColorLineBlur jest nowy wygaszacz ekranu z abstrakcyjnym motywem. Kolorowe abstrakcyjne plamy wirujące na czarnym tle będą ozdobą Twojego monitora, gdy jest w stanie spoczynku, a także stworzyć relaksującą atmosferę. Ten wygaszacz ekranu
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
MMS Screensaver 1.0
Screensaver MMS jest w pełni zintegrowany z naszej strony internetowej, to pokazuje artystów wideo na ekranie komputera.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Motocross Action Screen Saver 1.1
Motocross Action Screen Saver oferuje niesamowite freestyle i pokaz obrazów wyścigów.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Old Japan Free Screensaver 1.0.1
Japonia i japońskiej kultury są bardzo różne od USA i Europy jednej i dlatego zawsze są atrakcyjne dla turystów.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Easter 3D Screensaver 1.0
Możesz zrobić sobie świeże, wnosząc Easter 3D Screensaver na pulpicie systemu. Wyświetla na Twój jasny ekran System kwitnących kwiatów, a także widoki na urocze wielkanocne zające i inne. Obejmuje ona łagodna muzyka w tle również. Będziesz korzystać
 
46

Do darmowego wypróbowania
365 Magnificent Flowers Screensaver 2.1
365 Magnificent Screensaver Kwiaty 2.1 jest tworzony jako wygaszacz ekranu specjalnym i imponujące. Zamień ekran komputera do zaczarowanego ogrodu z kolorowych kwiatów, żywych zielonych liści i krople deszczu rozpromieniony. Ten wygaszacz ekranu
 
46

Do darmowego wypróbowania
Open Water Screensaver 1.0
Open Water Screensaver 1.0 to ładny wygaszacz ekranu oparty na prawdziwych wydarzeniach po amerykańskie małżeństwo, Daniela i Susan (Daniel Travis i Blanchard Ryan) w sprawie wypoczynku na wyspie. Po przyjeździe w ich hotelu, dowiadujemy się, że
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Red Rock Canyons Screen Savers 1.5
Red Rock Kaniony wygaszacze ekranu 1,5 to wygaszacz ekranu, wyświetlając spektakularne czerwone kaniony skalne, złapanych w niektórych z najbardziej odległych kanionów Ameryki Zachodniej pustyni na pulpicie.
 
46

Do darmowego wypróbowania