Wygaszacze ekranu pliki do pobrania oprogramowania

ScreenXP-Screensaver Maker 2.4
Screensaver DIY umożliwia tworzenie wygaszacza ekranu na podstawie Shockwave Flash (nie ma ograniczeń co do twojej wyobraźni.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Philipp Winterberg - Namibia 2.00
Wygaszacz ekranu, który pokazuje 12 zdjęć Namibia: Swakopmund, Sossusvlei, Etosha Nationalpark, Dune 45, Namib, Dead Vlei itp.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
Art of War Screen Saver 1.0
Sceny starożytnych Chin i cytaty z Sun Tzu Sztuka wojny . Około 2000 lat temu Chiny były w rozsypce. Seria wojen lewo liderów w poszukiwaniu nowego sposobu rządzenia. Konfucjusza i Lao Tzu rozwinął swoje rozwiązania, ale filozofia Sun Tzu, zrodzony
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
2D Ghost Forest Interactive Saver (Mac) 04 3.5
Czwarty członek rodziny Las Ghost - piękny zbiór ręcznie malowane i interaktywne dzieci-safe wygaszacze ekranu (Macintosh).
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
Planet Pluto 3D Screensaver 1.0
Jak najprawdopodobniej wiesz, Pluton jest planetą, która znajduje się najdalej od Słońca, będąc na drugim końcu układu słonecznego.
 
47

Do darmowego wypróbowania
ALTools Lunar Zodiac Snake Wallpaper 2005
Wąż jest 6 zwierząt w chińskim zodiaku. Jeśli urodziłeś się w 1941, 1953, 1965, 1977, 1989 lub 2001 wtedy twój chiński znak zodiaku jest Snake i to ALTools zodiaku Lunar Tapety Wąż jest dla Ciebie. ALTools Lunar (chiński) Zodiak Wąż Desktop Tapety
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
Electric Velocity Screensaver 1.0
Ten wygaszacz ekranu pokazuje eksplozję elektrycznych kulek. Kulki stale przenieść do siebie jak wyświetlać wiele kolorowych impulsy elektryczne, które można oczekiwać. Ten w pełni animowany wygaszacz ekranu zawiera zmienny muzyki i regulacja
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
Water Illusion Professional 4.10
Z Ace Pro Screensaver Creator można tworzyć profesjonalne wygaszacze ekranu dla siebie, znajomych, firmy lub dystrybucji handlowej .
 
47

Do darmowego wypróbowania
Air Balls Screensaver 1.0
Ten wygaszacz ekranu pokazuje kolorowe obrazy z pęcherzyków powietrza i balony. Konstrukcje powietrza do lotu havea form kapryśny. Widzisz - młotek, krowy, Santa, atheletic obuwia i innych fantastycznych form balloons.Just miejscu to niesamowite show
 
47

Do darmowego wypróbowania
Greece Aquarium 3D Screensaver 1.0
Grecja Aquarium 3D nadal ostatnią falą szalenie pomysłowych wygaszacze ekranu pochodzące z twórczego umysłu artystów na wygaszacze ekranu Eye Catching.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Flag 3D Photo Screensaver 1.0
Flaga jest najważniejszym symbolem każdego kraju. Istnieje ponad 500 flag na świecie, które reprezentują narodów, państw, regionów i województw. W wielu krajach wszelkie kwestie związane prowadzenie flag do gorących debat politycznych, a nawet wojen!
 
47

Do darmowego wypróbowania
XXI Century Art 2.0
Ten wygaszacz ekranu wyświetla 1000 przypadki pojedyncze zdjęcie DYNAMIC (wersja demo zawiera 50 zdjęć).
 
47

Do darmowego wypróbowania
Marquee Plus 2.6
Ten wygaszacz ekranu pozwala na tworzenie i wyświetlanie własnych wiadomości markiza przewijania na ekranie, i mieć je wyświetlane na innych komputerach w sieci.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Tiger By The Lake Screen Saver 1.0
Piękny wygaszacz ekranu z tygrysa biorąc drinka nad jeziorem. Woda przemieszcza się na ekranie. Muzyka gra w tle. Możesz wyłączyć muzykę off. Ładny wygaszacz ekranu, aby mieć i dzielić się ze znajomymi i rodziną.
 
47

Do darmowego wypróbowania
3D Aurora 1.0c
Aurora Borealis lub Northern Lights jest jednym z najbardziej spektakularnych zjawisk naturalnych.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Digger Screen Saver 1.02
Ładny wygaszacz ekranu systemu Windows oparta na klasycznej zręcznościowej PC rejestracji game.After otrzymasz:-Free upgrade do nowej wersji;-No nag screen;-Pomoc techniczna za pośrednictwem poczty e-mail.
 
47

Do darmowego wypróbowania
No Smoking Screensaver 1.0
Czy twoi przyjaciele i goście palić w swoim pokoju lub w biurze Niech wiedzą, że palenie w tym pokoju nie jest dobra tradycja.
 
47

Demo
AVS Sparks Screensaver 2.5
Relaks z Screensaver AVS Sparks ! Wspaniały ogon komety przywołuje myśli o nieskończoności Wszechświata. Pobierz więcej darmowych Animacje AVS na pulpit na www.avs4you.com. Opracowany w 3D, jasne, kolorowe i oryginalnie zaprojektowane, nasze
 
47

Do darmowego wypróbowania
Mosaic Fractal Screensaver 1.0
Fractal Art Zdjęcia pokazują w formie mozaiki z animacji. Mosaic Fractal jest abstrakcyjną formą sztuki, która wykorzystuje małe kawałki fraktale umieszczone razem, aby stworzyć obrazy abstrakcyjne. Mozaika zdjęć fraktali tworzą zaskakujące efekty
 
47

Do darmowego wypróbowania
Anandamoyi Ma, Joy Permeated Mother 2.0
Podczas swojego życia, Anandamayi Ma oznacza Joy Przesycone Matka przyciąga tysiące zwolenników, którzy widzieli ją nie tylko jako guru, ale jako przejaw Boga lub Dewi. Swami Sivananda opisano ją jako najdoskonalszy kwiat Indian wyprodukował.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware