Wygaszacze ekranu pliki do pobrania oprogramowania

Grand Tour 3D 1.21
Distant Słońca- Grand Tour 3D wygaszacz ekranu jest szybki pełna ruchu symulator systemu słonecznego z wykorzystaniem technologii OpenGL i akceleracją grafiki.
 
16

Oprogramowanie typu Freeware
3D Bungalow Aquarium Screensaver 1.1
Gdy chwilkę aby odpocząć pulpicie przeniesie Cię do cichej bungalow daleko na bezludnej wyspie tropikalnej.
 
16

Do darmowego wypróbowania
365 Magnificent Flowers Screen Saver 2.1
Zamień ekran komputera w zaczarowany ogród z kolorowych kwiatów, żywych zielonych liści i krople deszczu rozpromieniony.
 
16

Do darmowego wypróbowania
Dancing Hieroglyphs ScreenSaver 1.0
Pełna miłości starożytnej mądrości jest przesyłany strumieniowo z centrum ekranu przez Menas kolorowych hieroglifów wirujących.
 
16

Oprogramowanie typu Freeware
Credit Information Online Screensaver 1.0
Darmowy wygaszacz ekranu z informacji w internecie kredytowych Credit jest najlepszym wolne zasobów internetowych związanych z bezpłatnych raportów kredytowych, raportów kredytowych, kart kredytowych, raportów kredytowych, naprawa kredytowej,.
 
16

Oprogramowanie typu Freeware
Kingfishers and Kookaburras Screensaver 1.0
Zimorodki i kolorowe Kookaburras prezentuje obrazy z ornitologicznego książki Richarda Bowdler Sharpe'a, rodziny Kingfishers, opublikowane 1868/71.
 
16

Demo
Gebloggtes Screensaver 1.15
Wśród Screensaver Gebloggtes pokazuje najlepsze fotki z internetu. Ten wygaszacz ekranu cytuje niektóre z tych tekstów mądrości i go S za darmo.
 
16

Oprogramowanie typu Freeware
3D Air Boxes 1.1.0
Chcesz czegoś nowego na pulpicie Nasze pola 3D Air to tylko to, co szukasz. Oferujemy Państwu oryginalne przypadkach przekształcenie. Nie podobne do innych, kolorowe, ładne zdjęcie! Chcesz być w stanie ich zmienić. 3D Air Boxes wygaszacz ekranu
 
16

Do darmowego wypróbowania
TF Funny Animal Screensaver 1.0
Funny wygaszacz ekranu zwierzę, które będzie można śmiać się głośno. Zawiera 100 slajdów efekt plus 4 bardzo zabawne zdjęcie zwierząt.
 
16

Oprogramowanie typu Freeware
Zoom Mania 2.2
Wygaszacz ekranu zoom przybliża Cię do nieskończonego istnienia. Zmiany kolory, rozmiary i kształty. Ale nigdy się nie kończy! Podróż do nieznanych światów Mania Zoom z wolnej specjalnego wygaszacza ekranu efektów. Po naciśnięciu klawisza F1 można
 
16

Oprogramowanie typu Freeware
Amid the Winter Snow 1.0
Amid The Winter Snow jest wygaszacz ekranu Boże Narodzenie wykonane pamiętać narodziny Jezusa Chrystusa.
 
16

Oprogramowanie typu Freeware
Easy Screen Saver Workshop 2.8
Od autora:. Tworzenie i rozpowszechnianie własnego Shareware / Freeware wygaszacze ekranu bez programowania Wystarczy zebrać swoje ulubione zdjęcia, muzykę MP3, WMA, pliki flash (. Patrz zrzut ekranu) Tworzenie pokazu slajdów zdjęcia / animowanych
 
16

Do darmowego wypróbowania
Quite Place 1.0
Piękny dość scena gór przez jeziora. Woda przemieszcza się na ekranie. Miękkie spokojny muzyka gra w tle. Możesz wyłączyć muzykę off. Sprawia, że czujesz się jakbyś naprawdę tam! Bardzo dobry sposób, aby ozdobić swój pulpit.
 
16

Do darmowego wypróbowania
3D Dolphins 2
Bardzo realistyczne animacje 3D Dolphins pływania i gry na pulpicie, stereo dźwięki falowania wody, w pełni animowane podwodne sceny, animowane bąbelki, rośliny, mgła, a nawet światło słoneczne spływają na ekranie.
 
16

Do darmowego wypróbowania
1st Screensaver Photo Software Standard 1.04
Make-your-own pokaz slajdów wygaszacza ekranu dla Windows 95/98/Me/NT4/2000/XP.You użyć własnych obrazów i zdjęć jako wygaszacz ekranu. Świetne narzędzie dla użytkowników aparatów cyfrowych. To jest przeznaczone do użytku osobistego, aby tworzyć
 
16

Do darmowego wypróbowania
Relaxing Ocean Screensaver 1.1
Cyfrowe audio i wideo zapisane w stereo, Relaxing Ocean Screensaver przenosi spokojną obecność toczenia fale na pulpicie.
 
16

Do darmowego wypróbowania
Iris Party 2.0
Iris Party przedstawiony jako wygaszacza ekranu systemu Windows, która buduje i pokazuje (prawie ) Nieograniczoną liczbę 3d-animowanych filmów.
 
16

Do darmowego wypróbowania
3DSnowDesk 1.2
Do 20000 3d śniegu piętrzą się w dolnej części pulpitu Windows. Następnie chwycić myszką, która staje się odśnieżarka i wielkich śnieg z ekranu! Zbyt zabawy! To tylko jak 220K, musi mieć. Można uruchomić go jako wygaszacz ekranu, lub gdy masz ochotę
 
16

Do darmowego wypróbowania
Dreamity 3.5
Dreamity to program do tworzenia wygaszaczy ekranu. Połącz zdjęcia, filmy, dźwięki, teksty i muzykę do niesamowitych wygaszaczy ekranu. Użyj zapierające dech w piersiach efekty cząstek Aby tworzyć własne multimedia fireworks.Create komercyjnych i
 
16

Do darmowego wypróbowania
Autumn in Ontario-3 1.0
Jesień w Ontario-3 to kolekcja wysokiej jakości (wysoka rozdzielczość) kolorowe piękne i relaksujące jesienne sceny słynnej Indian Summer w Ontario, Kanada.
 
16

Demo