Wygaszacze ekranu pliki do pobrania oprogramowania

Aqua 3D Screensaver 1.51.8
Można zamienić pulpit w spektakularny oceanu akwarium za pomocą Aqua 3D Screensaver .
 
26

Do darmowego wypróbowania
Screensaver Wonder 4 6.6
Z Screensaver Wonder można łatwo zrobić własny wygaszacz ekranu z obrazów i pliki wideo.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Geo Gizmo 3D Screensaver 1.0
Witamy nanoświata z Pixel wszechświata Paradoks 2099 AD. Geo Gizmo jest wolne od zanieczyszczeń nanodevice który działa jako wieczyste tempie maszyny do produkcji energii elektrycznej ze sztucznych grawitonów w ruchu powyżej talerzu kwantów energii,
 
26

Demo
2007 Holidays Screensaver 1.0
Szukasz 2007 wakacyjnego kalendarza Free 2007 Screensaver Holidays jest wygaszacz ekranu, który pozwoli Ci zawsze mają 2007 kalendarz na pulpicie.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
Socialist Flora and Fauna 1.0.1
Ten wygaszacz ekranu pokazuje Chiny z alternatywnego punktu widzenia, że kontrastuje Chiny obraz s na dynamicznie rozwijającym się krajem przemysłowym. Budynki i piękne krajobrazy są w przeciwieństwie do terenów przemysłowych w Chinach.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
Pearl Jewelry Screensaver 2.0
Aby Screensaver Pearl Biżuteria pięknych modeli zbiera 20 style produkty perła w tym naszyjniki, kolczyki, bransoletki z http://www.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
Digital Clock-7 2.0
Digital Clock-7 jest wygaszacz ekranu, który wyświetla aktualny czas. Jak Domyślnie program używa czcionki Digital-7 mono (w analogowych siedem-segmentowy zegar twarze), ale można wybrać dowolną czcionkę zainstalowaną na komputerze. Ponadto
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
VideoScreen screensaver 1.0
Zapisz się na ekranie z pełnym ekranie wideo na żywo z kamery lub innego urządzenia wideo.
 
26

Do darmowego wypróbowania
3ds Interloper Screensaver 1.0
Incredible wygaszacz ekranu przedstawiający latający spodek lśniące metaliczne i inne obiekty unoszące się nad niesamowitym tle oryginalnego.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Scroller 1.0
Scroller jest pozornie prosta wygaszacz ekranu Windows, który ma zawartość danego pliku tekstowego i przewija go na ekranie - to pozwala mieć swoje ulubione cytaty, dowcipy, etc wyświetlany jako wygaszacz ekranu.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Pregnancy Screensaver 1.18
Wraz z rosnącego płodu, kolorowe Kalendarz ciąży wyświetla wszystkie obliczenia ciąży i informacje dla bieżącego tygodnia ciąży.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Pro Tools Mixing 1.0
Pro Tools Mieszanie wygaszacz ekranu komputera dla studia nagrań. Dostarczone przez http://www.MixMyMusic.net, to wygaszacz ekranu oferuje wspaniały obrazów hi-res studio komplement swoje studio w Vibe!
 
26

Demo
Carnival Lantern Screensaver EV 2.0
Darmowy wygaszacz ekranu z pięknymi oryginalnymi zdjęciami latarni karnawału w Singapurze.
 
26

Demo
Avatar Krishna's Flute 1.0
Lord Krishna wykazuje Jego transcendentalne z jak największą tancerzy, jak wszedł do lasu Vrindavan, upiększania go ze znakami Jego ślady, On wypełnione otwory flecie z nektaru ustach, a Jego przyjaciele śpiewali Jego chwały.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Mother Mary with Baby Jesus on Xmas 2.0
Narodziny Zbawiciela, Jezusa Chrystusa, to błogosławi nam wszystkim. Nie tylko on przynieść więcej świadomości, ale także jego ważne przesłanie miłości dla rodzaju ludzkiego. Urodził się Zbawiciel rzeczywiście był, urodzony uratować nasz świat od
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
Romance of three kingdom 2.0
Romance of Three Kingdoms jest powieść historyczna oparta na wydarzeniach, które miały miejsce przed i podczas trzeciej epoki Królestw.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
Spiritual Robot With Relax Music 2.0
Jaki akt niespodzianka, ten robot naprawdę ma duchową potrzebę wewnątrz. Może on sobie sprawę, że w świecie śmiertelników, nic nie jest stałe, wszystko jest w stanie umierania (coraz zardzewiały) powoli, ale pewnie. Co awesame jest ten robot jest
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
Osho River of Life 2.0
Po prostu wyrzucić swoje pisma do rzeki. Teraz jesteś nikim, unoszące się nad rzeką, w głębokim letgo. Gdy rzeka spotyka ocean, to miejsce spotkań jest Bóg. Rzeka staje się ocean i indywidualna świadomość staje się boskie.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
Sathya Sai Baba Tratak 2.0
Kiedy patrzysz na mnie, nagle jest trochę wewnątrz światło. Posłuchaj mnie, ty się uprzejmy. Kiedy stajesz uprzejmy swoje trzecie oko staje się koncentruje. Istnieją tysiące i tysiące opowieści Tylko przez dotyk, tylko przez wygląd, ktoś został
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
Quan Yin Pu Sa saving all sentient being 2.0
Avalokitesvara oznacza kogoś, kto patrzy z zaświatów na świecie, który utrzymuje się w postaci ciała, w postaci umysłu - on trzyma całą drabinę.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware