Wygaszacze ekranu pliki do pobrania oprogramowania

Butterflies Screen Saver 1.1
Jest absolutnie żywe motyle w tym wygaszacz ekranu. No pokaz slajdów.
 
58

Do darmowego wypróbowania
ABF Slide Show Screen Saver 1.6
ABF Slide Show Screen Saver jest wygaszacz ekranu z fajnymi efektami poszukujących i umiejętności, aby pokazać eter zdjęć z folderów lokalnych lub z sieci.
 
58

Do darmowego wypróbowania
DVAll in One Screensavers Pack 1.0
Idealny zbiór dziewięciu wygaszacze ekranu Oprogramowanie DVision. Zasadniczo są one morskie wygaszacze ekranu z wspaniałych krajobrazów morze, fale działające, ptaki latające, dźwięki naturalne. W niektórych z tych wygaszaczy ekranu komputer spadnie
 
58

Do darmowego wypróbowania
Fireplace - Animated ScreenSaver 5.07
Jeśli chcesz mieć w specjalnych wygaszaczy ekranu i oglądać palenie ognia, a następnie Kominek - animowane daje możliwość korzystania zarówno w tym samym czasie.
 
58

Do darmowego wypróbowania
2D Ghost Forest Interactive Saver (Mac) 03 3.5
Trzeci członek rodziny Las Ghost - piękny zbiór ręcznie malowane i interaktywne dzieci-safe wygaszacze ekranu (Macintosh).
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
Cloud Illusions Screen Saver 1.0
Chmura Illusions Screen Saver zawiera 50 pięknych kojące wizerunki chmur. Usiądź, zrelaksuj się i pozwól umysłowi wędrować z chmury. Możliwość ustawienia czasu i transistions między obrazami.
 
58

Demo
3D Alien Magic Matrix ScreenSaver 1.1
Zanurz się w matrycy rzeczywistości. Przeżyj wspaniałe uczucie lotu przez matrycę rzeczywistości. Weź się jazdą przez nigdy tuneli kończących że (oh, so cool!) Wygaszacz ekranu daje. Ciesz się pełną kontrolę nad cyfrową rzeczywistością - łatwo
 
58

Do darmowego wypróbowania
Free Fireworks Screensaver 1.0
Pobierz ten wspaniały wygaszacz ekranu i zrobić ekran ożywa niesamowite płonących sztucznych ogni! Przygotuj się spektakularny pokaz sztucznych ogni na nadchodzące święta!
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
Islamic Calligraphy Screensaver 1.0
Wygaszacz ekranu w porządku, tutaj znajdziesz wiele wygaszacz kategoriach, islamski kaligrafia, islamski cud, rysunek, drzewa, Animal, Flower, Film Star, Sunset, Samochód sportowy, 3D
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
Galleon 3D Screensaver 1.0
Ten piękny galeon z epoki Wielkich Poszukiwań przekroczył niebezpieczny ocean w żaglami ponownie.
 
58

Do darmowego wypróbowania
We Remember Clock Screen Saver 1.0
Wyświetla światła nad Nowym Jorkiem, że przyciągnął uwagę te narody do zapamiętania życie utracone na 911. Zegar wyświetla czas, który został ustawiony w ustawieniach komputera. Bardzo ładny zegar mieć.
 
58

Do darmowego wypróbowania
Tiny Dragon screen saver 1.0
Dość mały smok leci w wyświetlaczu. Scena ta może również być relaksujące dla Ciebie. Wygaszacz ekranu używa dość nowoczesne funkcje grafiki 3D, więc poczujesz realizm sceny. Ten program jest freeware. Miłej zabawy! :)
 
58

Demo
Along Screensaver EV 2.0
Darmowy wygaszacz ekranu z pięknymi oryginalnymi zdjęciami Wzdłuż Bay w Wietnamie.
 
58

Demo
Anand Krishna Meditating at waterfall 2.0
Anand Krishna, założyciel Anand Ashram (siedziba Bliss), urodził się w mieście Solo, ponad 2,6 mln ludzi z Indonezji, Indii, Japonii, Hong Kongu, Singapurze i Wielkiej Brytanii uczestniczyły w jego wykłady.
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
Light and Sound Meditation Method 2.0
Aby usłyszeć wewnętrzny dźwięk i zobaczyć wewnętrzne światło, twoje fizyczne uszy i oczy nie są potrzebne.
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
Maha Maya The World Mother 2.0
Maha Maya, Matka Świata, co uwidoczniono przez theosophist.She był uosobieniem piękna, dobra i prawdy. Ucieleśnienie Maha Maya, Matki Świat czasie na ziemi: Bogini Matka Durga, Kuan Yin, Maria Magdalena, Rabiya-el-Adavia i Dendreah.
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
Acdc Screen saver 1.0
Acdc Znajdź hotele. Pokaz zdjęć. Acdc wygaszacz ekranu. Ten darmowy wygaszacz ekranu zawiera wiele zdjęć ACDC. AC, DC są trudne zespół rockowy założony w Sydney w Australii w 1973 roku przez braci Angusa i Malcolma Young. Zespół uważa się za
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
Green day Screen saver 1.0
Green day Darmowe Screensaver. Pokaz zdjęć. Zielony wygaszacz ekranu dni. Ten darmowy wygaszacz ekranu zawiera wiele zdjęć z Green Day. Green Day to amerykański zespół rockowy założony w 1987 roku. Zespół składa się z trzech głównych członków: Billie
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
Urban Golf Screensaver 1
Urban Golf Screensaver 1 to wyjątkowy wygaszacz ekranu, który poprzez różne cykle golfa grafiki miejskiej związanej z grą.
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
Gold Clock ScreenSaver 2.4
Złoty Clock Screensaver 2.4 jest zaprojektowany, aby przyciągnąć dużą liczbę użytkowników jako piękny wygaszacz ekranu zegar złota znajduje się zegar rzeźbione w barze złota. Każda sekunda zmierzona przez zegar jest przyczynianie się do swojej
 
58

Oprogramowanie typu Freeware