Różne pliki do pobrania oprogramowania

VIRGO HOROSCOPE 2010 2.0
Najdokładniejsze ROCZNY Horoskop Virgo, z najbardziej cenionych i utalentowanych astrologów na świecie.
 
25

Do darmowego wypróbowania
TranslateMe 0.1.0.3
Aplikacja znajduje się w zasobniku systemowym, czekając na wyzwolenie się odpytywany przez różne źródła na Internecie do tłumaczenia i definicji.
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
BearingTrack 4.2.11
BearingTrack suite Program przeznaczony jest do użytku z wyszukiwarki Systems Dopplera DDF6000 kierunku.
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
CleverLaunch 3.0
Clever uruchamianie jest bardzo elastyczny i łatwy w użyciu program, który ma na celu poprawę jakości prawo użytkowników na tworzenie i zarządzanie pulpicie skróty w każdym systemie operacyjnym Windows.
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
Coin Vault 1.0
Coin Vault to mocny, profesjonalny i łatwy w obsłudze aplikacja systemu Windows, która pomaga w zarządzaniu collection.
 
25

Do darmowego wypróbowania
DMM Communicator 2.00
Z DMM Communicator można transfery danych pomiarowych z modeli cyfrowych HiTESTER 3801-50 / 3802-50 / 3804-50 / 3805-50 do komputera i udostępnia parametry pomiaru ustawień za PC.
 
25

Demo
Drewbuzz Alarm 1.0
Alarm Drewbuzz to program, który powiadamia o swojej ulubionej muzyki w anytime.It mogą być używane podczas pracy lub podczas `sleeping.Features re - wyświetla aktualny czas - Wybierz swoją skórę - Odtwarzanie muzyki obsługuje mp3, wma, wav i
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
KooBits Editor Internal 4.0
KooBits jest firmą specjalizującą się w e-publishing.KooBits Editor to edytor multimedialny, który pozwala użytkownikom na łatwe pomysły digitalizacji w interaktywne kreacje. Czy do scrapbookingu lub pokazy slajdów, projektowanie może obejmować także
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
SMS Tick Professional 1.2
Biznes Wzmocnienie-Pokaż swoją korporacyjną ID jako SMS nadawca-Ekonomiczne-Wynik orientedSecurity-Autoryzowany dostęp wielu użytkowników Password recoveryData kontrolno-Storage-Wszystkie dane przechowywane w bazie danych do bezpiecznego dostępu i.
 
25

Demo
Lambda Gas Calculator Pro 1.0
Lambda jest dokładne obliczenie na powietrze / paliwo, na podstawie pomiarów spalin gazowych CO, CO2, O2, i HC.
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
CompuTrainer 3D 3.0
Poprawka poniżej aktualizacji istniejących CompuTrainer oprogramowania v3.0 3D TYLKO! To nie będzie upgrade CompuTrainer 3D wersje 1.0 lub 2.0 do wersji 3.0. Korzystanie z pełnej wersji dla nich. Wymagania systemowe: Intel Pentium III lub
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
Sante Dental CT 1.1
Sante Dental CT to program, który utworzyć jeden lub więcej zakrzywionych Multi-płaskie rekonstrukcje od objętości Dental plasterki CT.
 
25

Do darmowego wypróbowania
Visual Memory 1.0
Szkolenie Uwaga wzrokowy, słuchowy i gramatyczny to program, który ma lekcje dla wzroku, słuchu i przetwarzania gramatycznej.
 
25

Do darmowego wypróbowania
BullsEye Pro 1.5
Unikalna aplikacja, aby znaleźć, śledzenie i zarządzanie webbased informacji, na bieżąco, przy użyciu inteligentnych
 
25

Demo
Enlightenment DR16 0.16.8.14
Oświecenie jest Window Manager. Enlightenment jest pulpit shell. Oświecenie jest budulcem do tworzenia pięknych aplikacji. Enlightenment, lub po prostu e, to grupa ludzi, którzy próbują zrobić nową generację oprogramowania.
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
iCal-Alarmist 1.3
ICal-Alarmist ustawia każdy rodzaj alarmu dla każdego zdarzenia w wybranym kalendarzu można edytować w uzupełnieniu wszelkich innych alarmów można już ustalonych.
 
25

Do darmowego wypróbowania
Yahoo! Widgets for Windows 4.5.2
 Możesz zachować się w górę na bieżąco z wiadomościami, a także pogody i innych ważnych rzeczy, korzystając przydatnych Yahoo.
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
Valentines Lingerie Love Gift 1.0
Te gorące Leopard-gotowe ikony na pewno złapać Ciebie lub Twojej Walentynki oka. Ten zestaw ikon / kolekcja zawiera serca są złamane, wykonane ze strzałką, zaklejone, zawinięta, grupa pływających, bielizna nanoszone, oraz wielu wielu innych. Ponad 30
 
25

Demo
Automobile Tracker 7.5
Musisz mieć skuteczną metodę monitorowania pojazdu oraz Automobile Tracker daje prosty ale potężny sposób to zrobić.
 
24

Do darmowego wypróbowania
Visual Importer 5.4.2.3
Teraz można załadować 14.347 Records drugi z łatwego w użyciu Visual Importer ETL Jeśli regularnie eksportować, przekształcać lub ładować dane z bazy danych, Visual Importer ETL jest przeznaczony do oszczędzania czasu. Czyni to na trzy sposoby:
 
24

Do darmowego wypróbowania