Różne pliki do pobrania oprogramowania

Easy MP3 Alarm Clock 1.01
Dni swoimi irytujących odgłosów budzikiem na. Teraz można korzystać z tego Easy MP3 Budzik , który obsługuje MP3 i inne pliki audio, aby się obudzić z przyjemnym dźwiękiem ulubionej klipu audio. Wystarczy wybrać plik audio, ustawić czas, a ... iść
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
WeightMania 1.1
WeightMania rekordy, śledzi i analizuje podnoszenie ciężarów i układu krążenia treningi, pomiarów ciała, posiłki, składniki odżywcze, warunki pogodowe, używać sprzętu, urazy i informacje ogólne.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Salsaroc Salsa Shines 1.08
Naucz się tańczyć Shines Salsa za pomocą dźwięku, zdjęć i klipów wideo. Spróbuj Poziom lekcje tańca za darmo, łatwe do naśladowania Salsa klipów wideo. Śledź Srebrny Mistrz i szybko excel w Salsa Shines tańca. Lekcje mogą być obracane, grał w
 
30

Do darmowego wypróbowania
GestAthletes 2.0
Najbardziej kompletne rozwiązanie do śledzenia wszystkich sportowców działania w rejestracji Karate.
 
30

Demo
Runners Mate 1.0
Software Biegacza Mate z StrobeSoft. To oprogramowanie pozwala na śledzenie treningów i imprez wyścigowych. Ten program został zaprojektowany dla biegaczy i spacerowiczów, że wyścig w 5K i inne imprezy wyścigu. Mate Runners może śledzić wiele buty
 
30

Do darmowego wypróbowania
Replay Capture Suite 1.0
  Powtórka przechwytywania Suite daje dziewięć ważnych narzędzi, które można wykorzystać do nagrywania / konwersji ulubionej multimedialną.
 
30

Demo
Surpriise 1.3
Surpriise to program żart, niesamowite Entertainment Desktop, która przynosi wiele radości dla swoich dzieci, a cała rodzina lub znajomi.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Moo0 TransparentMenu 1.10
Moo0 TransparentMenu ułatwia Państwu przejrzyste menu na pulpicie łatwo. To daje miłą dla oka wygląd na pulpicie, ponieważ zawiera 28 skórek całego systemu menu. Twój pulpit wygląda przejrzyste, jeśli używasz Moo0 TransparentMenu.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
4Media DVD Copy 2.0.1.0831
4Media DVD Copy 2 jest jednym z najbardziej zaawansowanych jeszcze łatwy w obsłudze oprogramowanie do kopiowania DVD i tworzenia kopii zapasowych na rynku.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Abandonwares Pack 2.0
Abandonwares Paczka V.20 zawiera niektóre z naszych starych oprogramowanie opuszczonych wykonanych przez dziesięciolecia temu. To opakowanie mieści sześć z naszych opuszczonych oprogramowanie. Mianowicie: 1) Zaginiony kryształy: przygoda, RPG (role
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Greyhounds Racing Predictor 1.4
Z pomocą zaawansowanych algorytmów opartych o sieci neuronowe tego rewolucyjnego oprogramowania będzie przewidzieć wyniki wyścigów chartów z wielką dokładnością.
 
30

Demo
PSP oldTimerME 2.0.0
PSP OldTimerME (Master Edition) Instalator zawiera dwie wersje plug-in: PSP OldTimerME styl vintage kompresor przeznaczony do utworu i kompresji wymagającego programu, które ograniczają i przetwarzanie mastering.
 
30

Do darmowego wypróbowania
RikiTikiWiki 1.1.1
RikiTikiWiki to poręczne narzędzie przeznaczone do zbierania i organizowania wspólnej wiedzy w hiper-linked, bazy danych z wyszukiwarką.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
SonoReplicator for Winamp 1.1.4
SonoReplicator Dla Winamp umożliwia Winamp player aby włączyć głośniki komputerowe, słuchawki do akustycznych kopii (replik) na inne (np.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Startie 1.2.0.1
Ten Srceenmate rozgwiazdy daje fantastyczne uczucie Sommer - słońce, plaża i morze. Czy czujesz się jak podróż już Dotacja siebie i swój pulpit trochę wymiana: Startie jest mały, animowany rozgwiazdy, który położy pulpicie w ciągłe wakacje
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Zune eBook Creator 1.5.3.1
Narzędzie to pozwala na Convert tekst taki sposób, że otrzymasz łazienką plików graficznych jak pakiet zeskanowanych stron książki lub czasopisma.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Timer Widget 1.01
Poręczny Zegar Widget ma następujące cechy: jest nowa wersja, że ??dlatego mają czystsze wygląd, jest zdolny do jazdy, a jednocześnie tworzenie wielu liczników, można zmodyfikować kolor tła i krycie, a także kolor i rozmiar tekstu, obsługuje?
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
abcAVI Indexer Plugin 1.0.016
 Możesz korzystać z Google Desktop Search do wyszukiwania plików AVI z abcAVI Indexer Plugin.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
VOR Calculator 1.05
Następujące funkcje są obsługiwane przez bazy danych NOAA miejscach VOR i badania oparte oprogramowania użytkowego Kalkulator VOR: to ma wbudowaną funkcję analizy plików, posiada trzy szybkie obliczenia nawigacyjne w odniesieniu do stacji VOR, to.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Screen Shooter widget
Widget Shooter ekranu jest profesjonalne i użyteczne narzędzie do pracy z silnika theYahoo Widget.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware