Różne pliki do pobrania oprogramowania

SKP Export for IRONCAD 1.0
Eksport SKP Dla IronCAD jest SketchUp eksportu plików SKP dodatek dla IronCAD. Ten dodatek daje IRONCAD możliwość eksportowania danych geometrycznych z IronCAD do SKP plików. Eksport SKP Dla IronCAD pobiera dane Facet z brył 3D aktywny dokument
 
36

Komercyjny
Shortcuts Map 2.3.0.14
Teraz można łatwo zarządzać wszystkie skróty klawiszowe, które przypisane do skrótów systemu Windows za pomocą wygodnego programu Na skróty Mapa.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
ShutDown Int. Version 1.5
Z shutdown można zamykania systemu Windows Szybkie i bezpieczeństwa, z tylko jednym kliknięciem myszy.
 
36

Do darmowego wypróbowania
SecureMe Component 1.0
Uniknąć kłopotów z wdrażaniem systemu zarządzania użytkownikami w aplikacji, SecureMe zapewnia zabezpieczeń opartych na rolach do.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Midnight Fire - Animated Wallpaper 5.07
Witamy w Midnight Fire - animowane tapety pulpitu strona zamawiania! _________________ Co należy wiedzieć na temat zamawiania Elefun tapety i wygaszacze ekranu: bezpieczeństwa Informacje dotyczące płatności są zapewnione przez Regnów - jeden z
 
36

Do darmowego wypróbowania
Always Right 3.0.880
Po wielu instalacji oprogramowania i nie-installtions, rejestr staje się pełen dokuczliwy odniesienie pliku, wskazując, gdzie pliki używane do zamieszkania, ale już nie istnieją.
 
36

Do darmowego wypróbowania
TablEdit Tablature Editor 2.50 (Windows) 2.50
TablEdit to program do tworzenia, edycji, drukowania i słuchania muzyki tabulatury i arkuszy (standardowy zapis) na gitarze i innych Fretted, instrumenty strunowe.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Windows 8 Forum 1.0
Windows 8 Forum S największym Windows 8 forum pomocy i wsparcia, przyjazny pomoc i wiele Windows 8 samouczków, które pomogą Ci uzyskać jak najwięcej z Microsoft ...
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Write Off Credit Card Debts 1.0
Napisz Off zadłużenia karty kredytowej i uratować tysiące. Adwokat Specjalista pomoże uporządkować swoje finanse i umorzenie zadłużenia karty kredytowej, za niewielką opłatą. Odpis żadnej umowy pożyczki przed dniem Apeil 2007, które nie spełniają
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
AvTrend Bronze 1.09.193
AvTrend to oprogramowanie, które umożliwia asy Systemy `analizatory do pracy w porozumieniu z komputera osobistego w celu zapewnienia zwiększonej drukowanie, importu / eksportu możliwości i narzędzia do zarządzania, które zaoszczędzą czas i może.
 
36

Demo
CUEcalendar 2.3.0.1
CUEcalendar posiada zaawansowany zestaw funkcji, aby pomóc utrzymać się zorganizowane przez śledzenie wszystkich istotnych Szczególy naśladuje systemu wygląd standardowych kalendarzy.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Ext Designer 1.2.2-48
Designer Ext to aplikacja, która pozwala na tworzenie interfejsów szybciej niż kiedykolwiek w łatwy w obsłudze, przeciągnij i upuść środowiska.
 
36

Do darmowego wypróbowania
SGeMS-beta-x64 2.5 beta
Stanford Geostatistical Software Modeling (SGeMS) jest open-source pakiet komputerowy do rozwiązywania problemów dotyczących przestrzennie powiązane zmienne.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
TSACS Wormhole Screensaver 1.0
Ten wygaszacz ekranu jest częścią Atlantis Stargate Simulator Computer. Stargate Atlantis Simulator Komputer jest wolne oprogramowanie: możesz go rozprowadzać dalej i / lub modyfikować na warunkach Powszechnej Licencji Publicznej GNU, wydanej przez
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
TwelveKeys Music Transcription 1.5
Jeśli jesteś muzykiem, na pewno pokochają ten program. Aplikacja jest idealna dla ludzi, którzy próbują nauczyć się grać na pianinie, lub dla pianistów, które potrzebują pomocy, aby rozpisać notacje muzyczne. Transkrypcja Muzyka TwelveKeys ma
 
36

Do darmowego wypróbowania
Virtual Destop Manager 1.4
Wirtualny Desktop Manager dla Windows z podglądzie 3D i innych funkcji. Działa dobrze na starym computers.With tego narzędzia można swithc dużo pulpicie łatwe w podglądzie 3D, jeśli chcesz przetestować go, pobrać go i testu na komputerze
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Weather Exchange 1.0.57
Pogoda Wymiana jest Windows Desktop narzędzia, które daje wszelkiego rodzaju informacji pogodowych związanych z Twojej okolicy w krótkich słowach można nazwać to centrala pogoda.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
RSI Shooting Lab 4.4
Fotografowanie Oprogramowanie RSI w Lab była pierwszym elementem systemu fotografowania Lab wprowadzonego w 1998 roku.
 
36

Do darmowego wypróbowania
GeoSatSignal 7.2.2.996
GeoSatSignal jest rozwój mojego programu SatSignal, przeznaczony do przetwarzania danych satelitarnych geostacjonarnych.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Twinkle Wish Theme Pack 1.0
Twinkle Listy Windows 7 Theme zawiera sześć święta uroczy Windows 7 Tapety na pulpit, a także inne personalizacji tematyczne.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware