Różne pliki do pobrania oprogramowania

Animated Wallpaper - Hyperspace 3D 3.64
Dodaj do życia wasze tapety na pulpit! Hyperspace 3D to animowane tapety, które fascynuje lotu imponuje przez tunel nadprzestrzeni. Będzie on także działał jako wygaszacz ekranu z efektem tunelu nadprzestrzeni.
 
64

Do darmowego wypróbowania
iZotope Nectar 1.00
 Nektar jest komplet 11 wokalnych efektów produkcyjnych połączonych w jeden plug-in, który jest zaprojektowany, aby zapewnić natychmiastowe rezultaty.
 
64

Do darmowego wypróbowania
ZumoCast 1.0
Zapraszamy całą kolekcję filmów i muzyki na iPhone, iPad i dowolnej przeglądarki, bez konieczności przesłania lub synchronizacji.
 
64

Oprogramowanie typu Freeware
Songbird Portable 1.9.3 B1959
Songbird Portable jest przenośna wersja programu Songbird opracowany, aby móc uruchomić z dysku flash USB lub innego urządzenia przenośnego.
 
64

Oprogramowanie typu Freeware
Active Desktop Wallpaper 1.1.010606
Zmień swój pulpit na ekscytującą galerii. Trzy zmiany trybów tapety: ręczny, jazda na rowerze lub około-the-clock lista. Utwórz listę tapety łatwo, dodać zdjęcia i tekst do dowolnej tapety z błyskawicznych rezultatu, tapety eksportu.
 
64

Komercyjny
Luxembourg3D 1.0.0.1
Możesz zobaczyć unikalny 3D mapy satelitarnej Luksemburga w sobie przeglądarkę lub zobaczyć Luksemburg mapy 3D z partnerskiej, Ziemi oprogramowanie zainstalowane na Twoim PC.
 
64

Oprogramowanie typu Freeware
Planet Pack 1.2
To 16x16 texture pack Minecraft, który pozostaje wierny tekstur domyślnych ale wszystkie tekstury są w 100% odnowione.
 
64

Oprogramowanie typu Freeware
Home Inventory Plus 8.6
Home Inventory Plus daje miejsce do organizowania informacji o swój dobytek i wiele więcej.
 
63

Do darmowego wypróbowania
Christmas 3D screensaver Pro 3.7
To wspaniała 3D Screensaver pomoże Ci poczuć magię sezonu wakacyjnego. Znajdą się w spokojnej leśnej zimą z kilku domków rozrzucone wokół. Wszystko jest pokryte śniegiem i wydaje się, że natura jest oczekiwanie na cud. Ogromna choinka w samym środku
 
63

Do darmowego wypróbowania
UEFA Informer 1.8.0.4
 Z UEFA Informer gadżetu, można śledzić wyniki meczów piłki nożnej, a także, że opowiada o zespołów startujących w Pucharze Świata w czasie rzeczywistym.
 
63

Oprogramowanie typu Freeware
Stick 2.8.0.82
Biorąc przykład z rzeczywistego świata post-it, Memory zapewnia taki sam produkt na pulpicie komputera.
 
63

Oprogramowanie typu Freeware
motorola Video Converter 1.0.1
Video Motorola Converter freeware jest najlepsze oprogramowanie do konwertuje prawie wszystkie formaty video PC (obsługa większości popularnych formatów wideo, w tym RM, RMVB, AVI, ASF, WMV, MOV, MPG, MPEG, AVC, OGG, MP4, DivX, FLV, IFO i więcej).
 
63

Oprogramowanie typu Freeware
Xilisoft iPod Magic 5.5.6.20131113
Magia IPod Xilisoft można przenieść iPoda / iPhone muzyki, filmów, zdjęć, książek i iPhone dzwonki między iPodem a komputerem, zgrywanie płyt CD / DVD i konwersji audio / wideo do plików iPoda.
 
63

Do darmowego wypróbowania
C# Code Export 1.0.0
Szukasz prostego i szybkiego sposobu na wcięcie i eksportować kod C # w różnych formatach plików Nie patrzeć dalej niż Kod C # Export , unikalne i łatwe w obsłudze oprogramowanie do szybkiego i łatwego reindent, eksport (10 + obsługiwane formaty) i.
 
63

Oprogramowanie typu Freeware
The Moon Animated Wallpaper 1.0.0
Ten animowany tapety oferuje astronomicznie dokładnej animacji księżyca widzianej z kosmosu.
 
63

Demo
Batman Icon Set 1.0
Jeśli kochasz coś z serii Batman telewizora do najnowszej serii filmowej, wychodząc z Batman Begins, a następnie sprawdzić wiele wariantów ikon Batmana oferowanych Ten zestaw ikon.
 
63

Oprogramowanie typu Freeware
Home Data Keeper 11.2
Ten program wszystkich naszych funkcji związanych z domu. Istnieje ponad 35 funkcji w ramach tego programu do śledzenia informacji dotyczących domu, samochodu itp. Wprowadzanie i wyświetlanie informacji o członków rodziny, domy, samochody i wiele
 
62

Do darmowego wypróbowania
Art and Craft Magnets 5.0
Tworzenie użyteczne i zabawne magnesy na lodówce, tablicy ogłoszeń magnetycznego przybornika metalu, szafki na dokumenty, a nawet metalowych puszek do przechowywania.
 
62

Do darmowego wypróbowania
Moyea Importer for Adobe Premiere 3.0.1.0
Importer Moyea dla Adobe Premiere jest import plug-in dla użytkowników Adobe Premiere Pro i miłośników, którzy chcą importować FLV, VOB, AVCHD (MTS, M2TS), MPG, RM, RMVB, MKV, TiVo do Adobe Premiere do edycji i komponowania z innymi plikami.
 
62

Do darmowego wypróbowania
Best CD Recovery 9.0
Odzyskiwanie danych z CD.Best DVD Repair to kompletne rozwiązanie dla danych Best Odzyskiwanie CD to skuteczne oprogramowanie do odzyskiwania danych z uszkodzonych, porysowanych lub uszkodzonych płyt CD. Best Odzyskiwanie CD może odzyskać pliki z
 
62

Demo